Astročlánky

Aktualizováno 22. srpna 2022 16:14

redakce Prima Ženy

Narodili jste se ve znamení Panny? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Lidé narození mezi 23. srpnem a 23. zářím, tedy ve znamení Panny, patří především k velkým perfekcionistům. Toto astrologické znamení ovládá planeta Merkur, která je spojována s myšlením a komunikací, která je pro Panny velmi důležitá. Mají také tendenci být starostlivé a empatické. Jaké další vlastnosti dělají z Panny znamení, ve kterém je skvělé se narodit?

1. Jsou bystré

Panny vypadají často navenek klidné, ale jejich mozek přitom stále pracuje na plné obrátky. Mají tisíce myšlenek a jejich mysl je nutí, aby analyzovaly každý aspekt. Žádné detaily nenechávají bez povšimnutí. A právě tento analytický a metodický přístup je jejich silnou stránkou a pomáhá jim uspět v životě.

2. Uvažují prakticky

Jako zemské znamení stojí Panny nohama pevně na zemi, bývají praktické a spolehlivé. Obyčejně přicházejí s pragmatickým řešením každého problému, protože jejich myšlenky jsou založeny na realitě a ne na fantazii.

3. Jsou organizované

Většina zrozenců ve znamení Panny je velmi spolehlivá a přesná. Jsou to skvělí plánovači, takže pokud chcete uspořádat nějakou oslavu, nechte to na Panně. Tito lidé jsou velmi pečliví, rádi se také drží předem daných vzorců, což jim může působit problémy, pokud mají vedle sebe někoho lehce chaotického. A tam, kde je čisto a uklizeno, se cítí naprosto skvěle.

4. Budou k vám upřímné

Pokud vám Panna něco řekne, myslí to vážně. Tihle lidé jsou otevření a přímočaří, nebaví je chodit kolem horké kaše. A to samé očekávají i od vás. Tyto vlastnosti z nich dělají skvělé přátele i partnery. Panny jsou sice nedůvěřivé, ale pokud se jim podaří najít ideálního partnera, jsou ochotné s ním jít až na kraj světa.

5. Jsou skromné a tiché

Panny se na veřejnosti neprojevují hlučně, jsou spíš tiché a skromné. Těžko byste mezi nimi našli nějakého opravdového bouřliváka. Panny zkrátka nepotřebují být středem pozornosti, raději to přenechají jiným. Potřebují čas, aby si k ostatním našly cestu a navázaly s nimi skutečná přátelství.

6. Postarají se o vás

Někomu mohou lidé narození ve znamení Panny připadat odtažití a nepřístupní. Je to ale jen proto, že na veřejnosti příliš neprojevují svou náklonnost. Ve skutečnosti jsou velmi rády užitečné a nápomocné a mají okruh „svých“ lidí, které ze srdce milují a pečují o ně.

7. Pilnost a svědomitost

Panny jsou takové pilné včelky zvěrokruhu. Splnění svých cílů se věnují velmi svědomitě. Talent, tvrdá práce a disciplína jim pomáhají dosáhnout úspěšné kariéry a díky pečlivému přístupu, bystrosti a soustředění se nezastaví ani před obtížnými úkoly.

8. Jsou to perfekcionisté

Nikdy se nespokojí s něčím menším nebo nedokonalým, co si koupí, musí kvalitou odpovídat ceně. To jim může přinášet v životě řadu problémů. Pozitivní na tom je, že umí věci vylepšit a využijí každou příležitost, kdy mohou do chaosu vnést řád. Panny oceňují sofistikovanost a jejich zaměření na detaily je obdivuhodné.

9. Umí být samostatné

Panna raději zůstane delší dobu v životě sama, než by žila ve vztahu, který ji neuspokojuje. Samota Pannám nevadí. Jsou to velmi samostatní lidé a mají pocit, že se o sebe umí dobře postarat.

10. Můžete se na ně spolehnout

Pokud jste v úzkých a potřebujete pomoc, obraťte se na Pannu. Ráda vám pomůže v jakékoli situaci.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.