Astročlánky

18. února 2017 10:00

Martina Čerňanská

4 kabelky zvěrokruhu aneb Co o vás říká vaše taška?

Věděly jste, milé dámy, že obyčejná kabelka o vás může prozradit opravdu hodně informací? Třeba i to, jaká opravdu jste, jaký je vás milostný život a co vás čeká. Své o tom ví i herečka, komička a youtuberka Grace Helbig. Tak schválně, sedí to i na vás?

Klasická kabelka

VY: Máte vše promyšlené, milujete klasiku, tradici a stylovou praktičnost. Jste neustále k dispozici lidem, kteří po vás chtějí vaši pomoc, ačkoli oni sami si ani neuvědomí, jak moc jim pomáháte. Někdo by o vás řekl, že jste upjaté, ale jiný zase, že jste bezprostřední! Jste dobré v tom, co děláte a nesnažíte se být někým jiným. Umíte být nenápadné a zároveň okázalé. Jste solí a pepřem. Sakra, vždyť můžete být i paprikou, pokud budete chtít. Dostanete ze světa to nejlepší. A taky to nejhorší. Práce vám jde od ruky a nekonvenčním způsobem. Umíte být nudné, ale i rozpustilé. Jste kreativní a neinspirativní. Vzrušující a obyčejné. Stylové a kýčovité. Když někdo potřebuje pomoc, vzpomene si právě na vás. Věnujete se charitě. Jste zábavné a nudné. Prostě život plný kontrastů!

VÁŠ MILOSTNÝ ŽIVOT: Váš milostný život se podobá horské dráze. Jednou nahoře, podruhé zase dole… většinou končí s ránem. Jste k někomu připoutány na celý život, anebo se trápíte v romantické telenovele. Držíte se jenom proto, že jste silné. Jste tady pro druhé, ale i vy byste si měly najít rámě, na kterém budete moct spočinout. Jste jednou z milionu. Opravdu. Možná dokonce miliardy. Ale netrapte se tím. Najděte si svou spřízněnou duši. Někoho, kdo vás dokáže ocenit. Někoho, kdo se o vás postará. Někoho, kdo vás opět postaví na nohy. Někoho, kdo bude na vás hrdý a bude vědět, čeho jste schopné. Možná takového člověka znáte, ale nevěnovala jste mu doposud pozornost.

VAŠE BUDOUCNOST: Hledejte kočky. Kdekoli. Jsou klíčem k vašemu štěstí. Když bude Venuše zářit skrze měsíční fázi Pluta, vyrazte do společnosti a najděte všechny své přátele, kteří na sobě mají tetování. Jejich tetování jsou ošklivá. Na rozdíl od vás. Vy žádná nemáte. Nezapomeňte se taky znovu spojit se svou rodinou, možná díky ní zažijete během léta románek. Nebo taky ne. Hlavně nezapomeňte na ty kočky. A kupte si třeba tuhle klasickou šedou kabelku od Prada. Nikdy nezestárne.

  • Styl Hobo

VY: Máte nespoutanou duši. Jste vášnivé a plaché. Jste organicky spontánní a přirozeně fanatické. Jdete kamkoli a kdykoli. Lidé mají o vás poměrně nízké mínění, ale vy je vždy překvapíte úrovní vašich znalostí. Jste sběratelky. Hromadíte různé věci. Někdo by mohl namítnout, že jste chamtivé, vy však opáčíte: připravena na všechno. Máte dobré úmysly, ale někdy zabřednete do asertivity. Jste tvrdé, ale máte i jemnou stránku. Jste flexibilní, ale někdy taky nešikovné. Jste rozhodné, ale někdy se taky neumíte rozhodnout. Jste zaneřáděné. Periodami. Jste přecpané. Nebere vás minimalismus. Zbytečně často přemýšlíte o nezaplněném místě ve vašem životě. Pokud čistota vede k božství, je dobře, že se neztotožňujete s nějakým druhem náboženství. Jste na cestě, jež vede k úspěchu a sebepoznání. Tento úkol jste přijaly za smysl svého života a vzrušeně toužíte po jeho zdárném provedení. Jste Tom Cruise sebeaktualizace.

VÁŠ MILOSTNÝ ŽIVOT: Ještě to nevíte, ale jste závislé na sexu. Zatím vás to nenapadlo, protože jste velmi zaměstnané prací na vaší organické a bezmasé farmě. Jenomže váš rozkrok hoří. Monogamní láska je pro vás jako hudební festival: pořád to samé dokola. Nebo jako reklama. Je těžké ji přečkat, je nudná, otravná a dokážete usnout, až skončí. Možná se časem usadíte, ale teď rády migrujete. Jste dovnitř a ven. Ve všech ročních obdobích. Většinu románků odvál čas, ale ty nejlepší zůstaly nezapomenuty a pohání váš život kupředu.

VAŠE BUDOUCNOST: Indigový měsíc se setká s Marsem a vy tak budete mít možnost rozjet byznys. Neuvažujete o podnikání? Jestli ano, tak směle do toho! Zaměstnejte i své přátele! Přátelé jsou jako rodina, akorát s tím rozdílem, že u nich si můžete vybírat. Přimějte je k tomu, aby zafinancovali váš rozjezd. Finanční úřad si na vás už brousí zuby. Saturn bude v létě směřovat ke čtvrtému domu Pluta, očekávejte tedy vyrážku. Velmi podivnou vyrážku. Tento rok je pro vás ve znamení zdraví a pohody. Pamatujte, vaše tělo je vaší svatyní. To je potřeba si uvědomit. A pokud máte rádi tento styl tašek, podívejte se na tašky Rebecca Minkoff. Jsou moc hezké.

  • Batoh

VY: Jste nadčasové. Lidé z vás mají radost. Velmi tvrdě pracujete. Snažíte se ostatním lidem ulehčit jejich životy. Jste pyšné na to, že jste rozumné, moudré a připravené. Jste věrné až za hrob. Máte rády okolo sebe spoustu lidí. Nejste sice přímo ukázkou nejnovějších trendů, ale váš šatník plní svou funkci. Rády ve svém oblečení ladíte. Někdy sice vybočíte ze svého standardu, ale po čase se k němu opět vrátíte. Nemáte v oblibě oficiální sešlosti, raději volíte neformální společnost, v níž můžete svobodně dýchat. Jste rodinný typ, dokonce i někteří z vašich známých vás berou jako svou rodinu, a to v mnohem větší míře než samotné příbuzné. Jste oddány svému zaměstnání, což se vám vyplácí. Každý projekt dovedete až do samotného finále. Sice vaše zaměstnání není prací snů, ale i tak ji milujete. Práce je pro vás příjemnou záležitostí. Umíte se soustředit. Rozumíte svým pocitům. Je to požehnání a zároveň prokletí. Někdy pracujete jako robot a to od vás může určité lidí odvracet. Samota vám ovšem připadá docela fajn.

VÁŠ MILOSTNÝ ŽIVOT: Váš milostný život je jako váš vesnický příbytek: plný mahagonu… chtěla jsem říct monogamie. Prostě obojího. Máte rády dlouhodobé vztahy. Jste tradicionalistky. Vztah vyhledáváte zejména pro potřebu společnosti. Chcete se cítit bezpečně. Vyvarujte se těch, kteří by z vás chtěli udělat někoho, kým nejste. Hledejte raději partnera, který bude podporovat váš potenciál a ocení vše, co uděláte. Nebojíte se těžké práce, takže nemějte ani obavy budovat a udržovat si váš vztah. Jste vyrovnané. Spousta práce bez jakékoli zábavy vás může otupit, takže si nezapomeňte „povolit uzdu“, víte, co tím myslím? Nevíte, že jo? No jo, nikdy jste nebyly moc dobré v chápání vtipů. Nemějte strach z otevírání balíčků se zbožím a odvažte se!

VAŠE BUDOUCNOST: Jupiter navštíví Venuši, takže se připravte na zimu ve znamení lásky. Udělejte si pořádek ve skříních a zavolejte kominíka, je totiž čas váš dům prosvětlit a přestat pusinkovat ropuchy. Zanedlouho k vám zavítá paní Štěstěna, aby vám oznámila radostnou zprávu o vašem milovaném, kterého sužovala nemoc: je vyléčený! To ale neznamená, že se o něj přestanete starat. Nebojte se koupit si domácího mazlíčka, aby vám pomohl překonat úzkost. Vyhněte se bagelům, jelikož vás mohou svést na scestí. Když Venuše konečně oslaví svou třicítku, nechoďte na žádnou párty s překvapením, protože jinak jedno opravdu dostanete: svrab! A bude to tam, kde byste to jinak vůbec nečekaly. Raději si kupte tenhle super batůžek od Bree. No není neodolatelný?

  • Psaníčko

VY: Jste divoké. Jste stylové. Myslíte dopředu. Máte svobodnou duši. Jste nespoutané, ale zároveň rády cítíte něčí blízkost, obvykle toho, koho milujete. Ovšem ne na dlouho. Jste velmi společenské. Nic vám nedělá problém. Nechováte k nikomu zášť, protože na to nemáte jednoduše čas. Žijete naplno. Cestujete. Jste pyšné na to, že se dokážete se vším vypořádat, a to i se situacemi, o kterých jiní tvrdí, že je nezvládnete. Pracujete tvrdě, hrajete tvrdě, cvičíte tvrdě, spíte tvrdě. Rychle se začínáte nudit, takže se snažíte, aby vše okolo vás mělo šťávu. Někdy tlačíte na pilu až příliš a pak se cítíte ztracené. Velmi rychle vás něco zaujme. To se stává. Jste minimalistky. Snažíte se obklopovat pouze potřebnými věcmi: ve vašem případě to jsou cizí lidé… zpomalte. Okolí vás buď miluje, nebo nenávidí, vám je to však jedno. Někteří vám radí, abyste se začaly kontrolovat. Vy to však považujete za pouhý projev závisti. Jedete naplno.

VÁŠ MILOSTNÝ ŽIVOT: Váš milostný život je vášnivý i chladný: jste schopné k někomu okamžitě zahořet láskou a v další chvíli k němu cítit odpor. Ale takový je váš způsob na přežití. Jdete kupředu a neohlížíte se zpět. Jednou vás zajímá tohle a jindy zase tamto, což vás ve výsledku zanechává nenaplněné. Možná je to tím, že se nechcete citově vázat. Je těžké proniknout do vašeho nitra, ale pokud se to někomu podaří, zjistí, že tam stejně dlouho zůstat nedokáže. To je vlastně dobře, protože si myslíte, že váš intenzivní způsob života už nic dalšího nepotřebuje, je prostě naplněný. Spíše vás přitahuje úspěch než sex.

VAŠE BUDOUCNOST: Dávejte si pozor na Březnové idy. Když Neptun vypustí svůj třetí měsíc a vystoupá nad zenit Merkuru, bude vaše kariéra stabilní asi jako zemětřesení. Najděte způsob, jak se s tím vypořádat. Ti, kteří popírají svou homosexuální orientaci, se začnou chovat velmi podivným způsobem – pozor na ně. Letošní jaro/léto může být příležitostí pro vyčištění mysli a oprášení starých kovbojských bot. Následná sklizeň pak bude stát za to. Farmáři, farmáři, farmáři! Nezapomeňte se na chvíli zastavit a přivonět k růžím. Ale ne na dlouho, jste totiž na soukromém pozemku! Kupte si novou nemovitost jako váš nový outlet. Možná pak v jejích dlouhých a bezútěšných chodbách najdete lásku. Nesněte o lásce, prožijte ji! A kupte si v Destroy tohle super psaníčko od Anny Smith ;)

Grácie a styl autor: Grace Helbig

V této knize nehledejte rady o tom, co je in, ale o tom, co je out. Dozvíte se tak, že když půjdete do práce nebo se bavit, není vhodné si na sebe oblékat drátěnou košili, obalit se do toaletního papíru, brát si s sebou živé hady, posypat se kořením, nebo dokonce popelem svých rodinných příslušníků. Dále si budete moci přečíst životní příběh jedné teplákové holky, která zrovna nastupuje na nejprestižnější školu pro oblečení: Mall of America. Zjistíte také, jak to chodí v módním průmyslu, naučíte se předstírat, že máte styl a grácii, přečtete si o tom, co má Grace nejvíce ráda, a prožijete s ní její první nákup v ráji pro náctileté dívky, obchodě Limited Too. Pokud vám však ani tato kniha nepomůže vyřešit vaše problémy, můžete se s prosbou o radu obrátit na slečnu Všeználkovou. To vše vám servíruje s humorem sobě vlastním herečka, komička, moderátorka a youtuberka Grace Helbig.

Přečtěte si i další články ze světa módy:

Sdílejte článek
Štítky láska rodina móda Tom Cruise znamení zvěrokruhu kabelka charakter batoh fashion kabelky psaníčko Museo del Prado Anna Smithová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.