zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

7 věcí, které vám lidé ve znamení Panny nikdy neodpustí

Příběh Jany: Díky přátelům jsem dokázala zkrotit svou žárlivost
Autor: iStock Příběh Jany: Díky přátelům jsem dokázala zkrotit svou žárlivost
Petra Kloidová , Vydáno: 23.09.2020
V září září všichni lidé ve znamení Panny. Známe je jako velké puntičkáře se sklonem k perfekcionismu a dokonalou schopností analýzy. A proto není radno si s nimi zahrávat. Pokud máte ve svém okolí Pannu, toto je článek přímo pro vás.

reklama

Nedochvilnost

Panna má na všechno systematické tabulky, její čas je drahocený a vy se opovažujete s tím jejím plýtvat? Panny nedochvilnost nesnášejí. Chození pozdě Pannu dokáže pořádně rozladit, nebude zuřit a rozbíjet talíře, ale když ji naštvete, dovede být hašteřivá a podrážděná. Měli byste být připraveni, že vám od plic vyhubuje.

„Až se příště zpozdíte, předstírejte, že nevíte, kolik je hodin. Vejděte k ní rozzlobený. Až se vás zeptá, co se stalo, řekněte jí, že ta zpropadená knihovna (to je asi nejsilnější slovo, jakého se můžete odvážit) zavírá pět minut před úřední zavírací dobou. Kdyby se to stalo jen občas, nebylo by to tak hrozné, ale oni vám zavřou před nosem každý večer, když jdete odevzdat ty těžké vědecké časopisy. Vaše zpoždění bude hned zapomenuto,“ radí astroložka Linda Goodmanová.

Vaše nedochvilnost je pro druhé nepříjemná.
Autor: isifa.com a profimedia.cz Vaše nedochvilnost je pro druhé nepříjemná.

Hloupé výmluvy

A zase si v tento moment hrajete s respektem k Panně. Hloupé výmluvy a lži si nechte pro někoho jiného. Když na omluvy (nedejbože) přijde, snažte se, aby byly stručné a k věci. Nedá se vodit za nos. Už jsme se zmiňovali, že Panny mají dokonalý smyl pro analýzu, odhalí nejdůmyslnější lež a nejnepatrnější stopu od rtěnky na vašem límci. To, že má čistou duši, neznamená, že je naivní.. 

Kritika

Ano, Panna je perfekcionistka a ano, dá vám najevo, že jste něco neudělal podle jejích představ. To však neznamená, že ji vy můžete kritizovat. Raději byste jí neměl dělat to, co dělá ona vám. „Její jasnozřivost jí dovoluje vidět vlastní nedokonalost stejně dobře jako vaši a soudí sama sebe často a bezohledně, což je důvod, proč cítí, že od vás v tomto ohledu nepotřebuje žádnou pomoc. Dá se o ní po pravdě říci, že je svým vlastním nejpřísnějším kritikem,“ upozorňuje autorka v knize Slunečná znamení.

10 PŘEKVAPIVÝCH FAKTŮ O PANNÁCH. PROČ MOHOU DO KLÁŠTERA? KDY OPOUŠTÍ RODINU?

Film Léto s gentlemanem 1
Autor: Bioscop Film Léto s gentlemanem 1

Způsoby

Jestli chodíte s dívkou v Panně, oprašte své dobré způsoby a slovník. Buďte gentlemanem nebo dívkou na úrovni. Povzneste se sami nad sebou a díky Pannám se zebe můžete udělat o něco lepšího člověka. Sprostá slova a neupravenou košili nechte do konce života zamčenou ve třinácté komnatě.

ŽENY PODLE HOROSKOPU: JAKÉ JSOU ŽENY NAROZENÉ VE ZNAMENÍ PANNY?

Manipulace

„Nemá žádné iluze, proto se jí nepokoušejte vnutit žádné falešné myšlenky. Pro ni je pravda krása – a krása je pravda,“ říká o Pannách Linda Goodmanová. Panny jsou velice senzitivní v případě, že si je budete chtít vmanipulovat tam, kam se hodí vám. Nezapomínejte na to, že jsou velice chytré.

Manuál na šťastný život 23. díl: Jak na žárlivost?
Autor: iStock Manuál na šťastný život 23. díl: Jak na žárlivost?

Žárlivost

Muž v Panně na sobě žárlivost na první dobrou nedá znát. Házet talíři nebude, i tak si ale dělá extrémní vlastnické nároky. Na to byste si měla dát pozor. Přestože neztropí žárlivou scénu, když vám jiní muži věnují pozornost, jeho hluboce zakořeněná panovačnost by pro vás měla být varováním, že žádat příliš volnosti by se vám nemuselo vyplatit. Manželka Panny, která se často zatoulá nebezpečně daleko od rodinného krbu, by mohla lehce přijít o manžela. 

NARODILI JSTE SE VE ZNAMENÍ PANNY? PAK MÁTE TĚCHTO 10 SKVĚLÝCH VLASTNOSTÍ

Vulgárnost

Panny nesnášejí ignoranci, hloupost a neuspořádané myšlení se stejnou intenzitou, s jakou nenávidí špínu a vulgárnost. Tyto vyjmenované atributy jsou zkrátka červenou výstražnou vlajkou pro každou Pannu, kterou nehodlají tolerovat.

reklama

Související témata: novoluní , znamení Panna , novoluní ve znamení Panny , novoluní 2020 , úplňky 2020 , novoluní září , novoluní Panny , novoluní Panna , vliv novoluní

reklama

Přečtěte si také

reklama