Astročlánky

9. listopadu 2021 05:45

Anna Kopečková

Horoskop lásky a sexu na listopad: Kdo si užije romantiku a pod kým se země zachvěje?

Jak předposlední měsíc v roce, kterému vládne vášnivé vodní znamení Štíra a dobrodružné ohnivé znamení Střelce, ovlivní váš milostný a sexuální život?

novoluní ve znamení Štíra, které proběhlo 4. listopadu večer, mohlo mnohým pomoci nastartovat novou sexy kapitolu jejich intimního vztahu. K tomu se přidala planeta Venuše, která byla do 5. listopadu v zábavném proměnlivém ohnivém znamení Střelce a vnesla do vztahů více optimismu, svobodomyslnosti, zábavy a dobrodružství. Pak se ale planeta lásky přesunula do kardinálního zemského znamení Kozoroha, kde zůstane až do 19. prosince. Ačkoli je Kozoroh konzervativní a na první pohled vypadá jako suchar, který nemá na nic jiného než na práci čas, nenechte se mýlit. Umí být i okouzlující, vášnivý a velmi hluboký a tvrdí se o něm, že dokáže být jedním z největších a nejlepších milovníků zvěrokruhu.

Krásné chvíle by mohly přinést i dny kolem úplňku 19. listopadu, který bude doprovázet částečné zatmění Měsíce a bude se odehrávat ve smyslném pevném zemském znamení Býka. Takže pokud jde o milostný život, určitě je v listopadu na co se těšit.

A co čeká v listopadu jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Beran

Už začátkem listopadu vám novoluní ve vašem osmém domě intimity dalo příležitost, abyste si udělali jasno v tom, co od svého partnera vlastně očekáváte, ať už je to ten současný, nebo ideální. Budete se cítit mnohem smyslněji, tak toho využijte. Experimentujte, plňte si své sny, žijte naplno. Hlavně od 21. listopadu, kdy se Slunce bude pohybovat vaším devátým domem dobrodružství, můžete pocítit nával touhy vymanit se ze své rutiny. Nebraňte se tomu. Nezadaným by nemělo dělat potíže seznámit se s někým novým. Tentokrát ale půjde spíš o to, abyste se pobavili a užili si. Možná až koncem měsíce by se mohl objevit někdo, s kým byste mohli navázat perspektivnější vztah, ve kterém nepůjde jen o sex.

Býk

Planeta komunikace Merkur se od 5. do 24. listopadu pohybuje vaším sedmým domem partnerství. Nezadaní to budou mít na poli lásky rozhodně jednodušší. Seznamování jim půjde jako po másle a nebude jim dělat potíže najít si někoho, s kým si budou rozumět v posteli i mimo ni. Zato ti, kteří už partnera mají, budou trávit čas dlouhými diskusemi o společných cílech, o tom, co chce jeden i druhý, možná se otevřou i nějaké staré rány. Nenechte se tím udolat. Potřebujete utéct z šedého a rutinního každodenního života plného povinností. Vyrazte někam na romantický víkend ve dvou a připomeňte si někde v útulném pokoji při svíčkách, jaké to bylo na začátku vašeho vztahu.

Blíženci

Sladká planeta lásky Venuše se už od 5. listopadu pohybuje ve vašem osmém domě emocionálních pout a sexuální intimity a až do 19. prosince bude podněcovat váš sexuální život. Nestyďte se ochutnat s partnerem na poli lásky něco nového, co jste ještě nezkusili. Splňte si přání, o kterých jste dosud jenom snili. Pamatujte jen na to, že byste se na různých sexuálních experimentech spolu měli nejdříve dohodnout. Když se v ložnici nečekaně vytasíte s novou sexuální hračkou, nemusí to být pro partnera vždy milé překvapení. Nezadaní budou mnohem jistější v kramflecích a mají tak velkou šanci, že nejpozději do konce roku potkají někoho hodně zajímavého, s kým si budou rozumět nejen v sexu, ale i emocionálně.

Rak

Vám na poli lásky hodně pomohl už začátek listopadu, kdy proběhlo novoluní ve vašem pátém domě romantiky. Využívejte toho i po celý zbytek měsíce, snažte se potěšit partnera, jak to půjde, oživte znovu motýlky v břiše. Překvapujte partnera nečekanými romantickými gesty, vyznávejte mu lásku, buďte upřímní v tom, co ve vztahu (i v sexu) chcete, snažte se, aby po vás toužil. A hlavně buďte sami sebou. Vzpomeňte si na to, čím jste partnera okouzlili na začátku vašeho vztahu. Krásným úsměvem, osobitým humorem, vynalézavostí v sexu? Ve všem vám bude nápomocná i planeta lásky Venuše, která se pohybuje od 5. listopadu do 19. prosince vaším sedmým domem partnerství. I když se tedy občas objeví nějaké neshody, bude pro vás hračka se s nimi vypořádat.

Lev

Impuls a větší kreativitu do vašeho milostného života by mohl přinést 21. listopad, kdy Slunce vstupuje do vašeho pátého domu romantiky. Buďte spontánnější, vezměte si pár dnů volna a vyrazte někam jen sami dva s partnerem. A když to nevyjde, snažte se alespoň být co nejvíc spolu. I taková celkem obyčejná věc, jako je společné vaření večeře, vás může neuvěřitelně sblížit. A co vy víte, možná partner nakonec bude mít větší chuť na vás než na to, co jste si uvařili. A znáte ty příběhy o lidech, kteří se seznámili tak, že do sebe prostě narazili na ulici? Přesně to by mohlo potkat v listopadu nezadané.

Panna

Vy Panny jste tak nesmírně pracovité a zodpovědné, že občas zapomínáte starat se také samy o sebe. A pak trpí i váš partnerský život. Planeta lásky Venuše je už od 5. listopadu ve vašem pátém domě romantiky a vydrží v něm až do 19. prosince, tak toho využijte. Nehledejte na svém partnerovi jen chyby. Snažte se ocenit, co pro vás dělá, byť jsou to třeba jen maličkosti. Flirtujte, užívejte si společně zábavu, odměňte se společně za to, že tak pracujete. Společná masáž nebo romantická večeře může být skvělá předehra. Využít byste toho měli hlavně kolem 19. listopadu, kdy je úplněk a částečné zatmění Měsíce. Tehdy se možná země zachvěje a ne jen jednou… Venuše bude nápomocná i nezadaným, na které čeká spousta slibných rande.

Váhy

Pokud jste zadaní, čeká vás opravdu krásný listopad plný lásky. Vaše vládkyně, romantická planeta Venuše, prochází od 5. listopadu do 19. prosince vaším čtvrtým domem rodinného života, což by do vašeho vztahu s partnerem mohlo vnést velmi pohodovou atmosféru. Ve všem (i v sexu) si vyjdete vstříc, budete k sobě velmi ohleduplní, nic nebude problém. Dokonce svůj vztah můžete posunout někam dál. Možná založíte rodinu nebo objevíte byt či dům, kam byste se mohli společně přestěhovat. A naprosto fantastická by mohla být doba kolem úplňku 19. listopadu, který rozzáří váš osmý dům sexuální intimity. Máte se na co těšit!

Štír

Planeta lásky Venuše je v listopadu ve vašem domě komunikace. Pomůže vám nejen říct partnerovi to, co si skutečně myslíte, ale může vás i trochu tlačit k tomu, abyste se víc prosadili. Nesnažte se ale s partnerem soupeřit o to, kdo získá ve vztahu víc výhod, nikam by to nevedlo. Čas na větší změny ve vašem partnerském vztahu by mohl přijít 19. listopadu, kdy do vašeho sedmého domu partnerství padne částečné zatmění Měsíce a úplněk. Budete hodně přemýšlet o kompromisech, které musíte dělat, o tom, jak vyvážený váš vztah je. Pamatujte na to, že zatmění obecně přinášejí změnu bez toho, že byste o ni nějak zvlášť museli usilovat. Proto trochu přibrzděte a uvidíte, kam vás to oba nakonec zavede. A to se týká i nezadaných, kterým právě v tuto dobu může osud přihrát do cesty někoho nového a okouzlujícího.

Střelec

Pokud jste nezadaní, máte hned začátkem listopadu velkou šanci potkat někoho, s kým si budete nadmíru rozumět. Využijte tuto šanci, která se hned tak nebude opakovat. Zadaní Střelci by se měli zaměřit na své sny, které mohou být hlavně v první půlce listopadu velmi intenzivní. Pište si je, mohly by posloužit jako sexy palivo k naplnění vašich nejhlubších tužeb. Nezapomínejte ale, že partner vám do hlavy nevidí, proto s ním o svých snech mluvte. Pomůže vám v tom planeta komunikace Merkur, která bude od 24. listopadu procházet vaším znamením. Promyslete si společně, co nového byste rádi v posteli vyzkoušeli. Možná další kapitolu Kámasútry? Nebo nějakou erotickou hračku? Ať to bude cokoli, nezapomínejte, že tím největším afrodiziakem je humor.

Kozoroh

Planeta lásky Venuše prochází vaším znamením od 5. listopadu do 19. prosince. Díky ní budete mimořádně okouzlující a všechny své romantické a sexuální fantazie mnohem snáze přetavíte ve skutečnost. A věřte, že si to zasloužíte. Spoustu sexy zábavy si můžete užít hlavně během úplňku 19. listopadu. Pro nezadané je to zcela jistě výhra, listopad je k seznamování a poznávání nového protějšku jako stvořený. Pokud ale máte partnera, buďte opatrnější. Klidně si fantazírujte třeba o Bradu Pittovi nebo pohledném sousedovi, ale v realitě se nepouštějte na tenký lde a svou pozornost raději zaměřte jen na svého oficiálního partnera.

Vodnář

Minulost nezměníte, ale můžete se z ní poučit. Udělejte to právě teď v listopadu. Pokud máte pocit, že něco ve vašem partnerském životě neladí, ozvěte se. Kolikrát jste čekali, že partner něco udělá – a nestalo se nic? Pamatujte si, že když něco chcete, musíte si o to říct, i když jsou to třeba velmi intimní věci. Stud musí jít stranou, alespoň před partnerem. Není to vždy lehké a listopad nebude výjimkou, zejména jeho první část, kdy se tak trochu uzavřete sami do sebe. Úplněk 19. listopadu by ale mohl přinést jakési probuzení, které vás popostrčí k tomu, abyste se o svůj milostný život začali trochu víc starat. Potřebujete dobít baterky a víc se bavit, ne jen sedět zavření doma. Dokud to jde, vyrazte někam a ukažte světu, jak okouzlující umíte být. A jestli se partnerovi nebude chtít jít s vámi, klidně ho nechte doma.

Ryby

Uvědomte si, že s partnerem nežijete jen v uzavřeném rybníčku. Občas je potřeba vyplout i někam dál. Tím spíš, když romantická planeta Venuše je téměř celý listopad ve vašem domě přátelství a vybízí vás k tomu, abyste byli víc v kontaktu se svými přáteli. Domluvte si pár společných setkání. Nejenže se pobavíte, ale hlavně vám to pomůže vidět partnera v jiném prostředí a v jiném světle. A co vy víte, možná právě to zažehne znovu jiskřičku touhy. A pokud jste nezadaní, buďte aktivnější na sociálních sítích nebo se přihlaste do internetové seznamky. I když tam narazíte na někoho, kdo nebude stoprocentně splňovat vaše představy, nedejte na první dojem a dejte mu šanci. Třeba se z vašeho on-line protějšku nakonec vyklube člověk, který vám dokonale rozumí. A možná to bude i přeborník v sexu.

Zdroj: Women´s Health, Loving Light Astrologer


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.