Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Horoskop lásky: Jak retrográdní Merkur ovlivní každé znamení zvěrokruhu?

Planeta Merkur ovlivňuje komunikaci a ta je v lásce hodně důležitá, proto zpětný chod této planety (tzv. retrogradita) může v lásce způsobit problémy. Jak konkrétně? Některá znamení však čeká velká láska!
Vydáno: 27.02.2020
Zakázaná láska 1
Autor: istock.com Zakázaná láska 1

Retrográdní Merkur může působit nejen na romantické vztahy, ale i rodinné. Emoce budou vládnout. Dost často můžeme říkat nevhodné věci v nevhodný čas, poslat SMS, která bude špatně pochopena, a bude těžší dělat rozhodnutí. Upřímně, pokud je v tomto období dělat nemusíte, tak je rozhodně nedělejte!

Období retrográdního Merkuru začalo od 17. února a bude trvat do 9. března. Technika se bude vzpouzet a naše plány závislé na dopravních prostředcích mohou snadno pohořet. To ale neznamená, že nemůžeme randit. Jak se chybám vyhnout? Jednoduše, zkuste počítat s tím, že verze A nevyjde a vždy mějte připravenou verzi B.

Saturnův měsíc Encelad

Nejlepší astrologický tranzit roku 2020 je tady. Saturn ve Vodnáři nás donutí k životním změnám

Beran

Ve vašem životě se můžou objevit drby, které budou mluvit o vašem milostném vztahu. Ale vy se budete snažit svůj vztah udržet v tajnosti. Část z Beranů může cítit potřebu zahnout svému partnerovi, protože potká ex, s kterým je stále v kontaktu. Podrobný horoskop na březen pro Berana. 

Býk

Berani začnou během tohoto období žít veselým sociálním životem. A ten jim dost možná dovolí potkat nový objekt zájmu přes staré přátele. Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka. 

Blíženci

Budete zažívat úspěch a dostane se vám hodně gratulací. Během zpětného Merkuru můžete potkat někoho hodně populárního či slavného, kterého už ale znáte delší dobu. A dost možná vás potká romantický vztah. Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Láska podle znamení zvěrokruhu: Jak miluje Býk, Lev nebo Střelec?

Láska podle znamení zvěrokruhu: Jak miluje Býk, Lev nebo Střelec?

Rak

Raci budou cítit potřebu spojit se s někým, kdo je jejich srdci blízký a žije daleko. Budou vyhledávat partnery, kteří jsou odlišní. Pokud se rozhodnou cestovat na místo, kde byli kdysi se svým expartnerem, může se z tohoto cestování vyklubat výlet obohacující duši. Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka. 

Lev

Lvi by měli očekávat, že budou muset vystoupit ze své komfortní zóny a začít mluvit o některých tabu v jejich vztazích. Může se také stát, že budou muset prozradit, že mají strach v rámci romantických vztahů. Zadaní Lvi budou požádani, aby začali znovu hledat balanc mezi rodinným a pracovním životem. Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Panny mají během retrográdního Merkuru šanci navázat hluboký romantický vztah nebo prohloubit ten dosavadní. A pokud nejsou Panny se svým partnerem na stejné vlně, pravděpodobně jde o problém v komunikaci, který se musí vyřešit. Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

12 rad pro každé znamení v roce 2020, čeká nás výjimečný rok

12 rad pro každé znamení v roce 2020, čeká nás výjimečný rok

Váhy

Váhy nemají na lásku ani pomyšlení kvůli práci. A to se nebude líbit jejich partnerům, proto je důležité, aby je do svého života alespoň nějakým způsobem znovu začlenili. Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Štíři si užijí romantikou nabitou atmosféru, láska pro ně speciálně bude viset ve vzduchu. Štíři mohou najít nové objekty zájmu nebo prohloubit dosavadní vztah. Pokud se objeví problémy, znovu to bude problém v komunikaci. Štíři, nic neuspěchejte a pozor na expartnery, kteří se vedle vás mohou znovu objevit. Pokud je ale chcete zpátky, je na to ten pravý čas. Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Romantika ve smyslu bláznivé lásky Střelce tentokrát nepotká. Budou řešit hlavně rodinu a přemýšlet o osobních prioritách. Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Narodili jste se ve znamení Ryb? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Narodili jste se ve znamení Ryb? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Kozoroh

Kozorozi budou mít obrovskou potřebu svoje názory a myšlenky předat dalším lidem. Na jednu stranu svými zprávami dokážou zlepšit někomu den, na stranu druhou se mohou setkat s nepochopením (ano, zase ten zpětný Merkur). Někteří Kozorozi budou přemýšlet nad spojením s někým, u koho propásli šanci nebo neřekli to, co chtěli. Teď je pravý čas lítost napravit. Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Vodnář se bude překvapivě toto období zajímat hlavně o peníze, a to jak investovat, a potěšit tak druhou polovičku. Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Ryby oslavují narozeniny a stojí tak na piedestalu pro každé znamení. Jsou chtěné, sexy a otevřené k tomu, aby potkaly někoho nového nebo obnovily minulý vztah, který kdysi nevyšel. Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby. 

Článek je zařazen v: znamení zvěrokruhu, březen, horosko na březen, březnový horoskop, horoskop na měsíc, měsíční horoskop, předpověď na měsíc, měsíční předpověď, astrologie, retrográdní merkur