Astročlánky

20. března 2020 17:00

Petra Kloidová

Nejlepší astrologický tranzit roku 2020 je tady. Saturn ve Vodnáři nás donutí k životním změnám

Každých sedmadvacet až devětadvacet let se vrací Saturn na místo, kde byl ve chvíli, kdy jsme se narodili. 21. března se Saturn přemístí do znamení Vodnáře. A tento tranzit s sebou nese výrazné změny, které pocítíme všichni. Jak nás ovlivní?

Již 21. března Saturn vstupuje do svobodomyslného znamení Vodnáře. Saturn je planeta, kterou charakterizuje struktura, ale také změny, které se nevyhnutelně blíží. Tento tranzit nám všem naznačí, že je čas konečně dospět a postavit se všem problémům čelem.

Zaručeně je to jeden z nejlepších tranzitů roku, který bude trvat přibližně tři měsíce. Planeta Saturn, symbol tvrdé práce a odříkání, ale také spravedlivé odměny, je připravena vám pomoci a vyzkoušet nové strategie, které vedou k úspěchu. Přinese progresivní myšlení. Odlehčí se vzdušným znamením (Vodnářům, Blížencům a Vahám). Výraznou úlevu však prožijí hlavně Berani.

6 ASTROLOGICKÝCH PŘEDPOVĚDÍ, KTERÉ VÁM BĚHEM EPIDEMIE ZVEDNOU NÁLADU: KTERÉ DNY BY MĚLY PŘINÉST ZLEPŠENÍ

Co máme od tranzitu očekávat? Změny v rodinných vztazích

Saturn je kromě práce i symbolem odhodlání, vašich strachů a vnitřních obav. Budete nadále zkoumat tato závažná témata, ale s lehčí a rozumnější perspektivou.

Vodnář je průkopnické a inovativní znamení, které dokáže vliv Saturnu a jeho velké změny trochu odlehčit. Změny se tak budou dít hlavně v rámci chápání naší role v rodině. Tranzit je čas, kdy se budeme muset vypořádat i s minulými křivdami, které se v našich rodinách staly, a my si tak mohli nastavit nové a zdravější hranice k rodinným členům.

Přehodnocení přátelství

Toto období se nebude týkat jen změn rodinného kruhu, ale také našich osobních přátelství. Přehodnocení vztahů s přáteli se obyčejně rodí ve chvílích krize a konec března tohoto roku v rámci našich domácích karantén tak není ničím překvapivým. Aktuální situace nás ke změně přístupu přímo ponouká. Budeme měnit přátele nebo hledat nové.

Humanitární a politická pomoc za časů koronaviru

Saturn ve Vodnáři také ovlivňuje přístup k humanitární a politické situaci. Vliv Vodnáře nám dává touhu změnit svět a pomáhat. Saturn dodává řád a systém, zatímco Vodnář opěvuje inovativní přístupy. Právě teď je čas na to začít dělat to, co opravdu chcete. Ideální je vytvořit si jasný plán na to, co musíte udělat, abyste dosáhli cíle. Váš milostný život je jedna radost? Ideální čas na to se s partnerem posunout na další metu. Odkládáte hledání vysněné práce? Začněte hledat skutečně. Vyplatí se vám to.

Skvělou zprávou je i to, že se nestáváme jen loutkami osudu či hvězd, ale můžeme vzít pyšně naši situaci do vlastních rukou a změnit ji.

Tranzit Saturnu je jeden z nejvýznamnějších astrologických dní během měsíce březen

Jak vypadá březen u všech znamení zvěrokruhu?

Beran

Beran prožije březen v duchu transformace. Začátek března pro vás bude ještě stabilní a užijete si klidu a pohody, pak se ale věci dají do pohybu, především ve vaší kariéře. Dojde vám, že věci jsou někdy jednodušší, než je vidíte. Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana.

Býk

Býci, měli byste bý obezřetní, budou s vámi cloumat emoce. V březnu si budete užívat všech možností, které se vám naskytnou, a pocítíte štěstí z toho, že se vám daří některé záležitosti urovnat a jiné...

Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka.

Blíženci

Blíženci pocítí v březnu novou energii a chuť vyzkoušet nové věci. Váš partner se v březnu bude snažit vás zaujmout a dodat vašemu vztahu stabilitu.

Přečtěte si více v podrobném horoskopu pro Blížence.

Rak

Rak se konečně zastaví po náročném pracovním náporu v únoru. Bude se posouvat dál jak ve své kariéře, tak ve vztahu. Je čas se posunout, jelikož delší dobu stagnujete. Někdo vám... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka.

Lev

Lvi pocítí touhu po romantice. Začátek měsíce bude v pohodě a zažijete stabilitu a klid a užijete si toho, že nemusíte extra nic řešit. Pak přijde stagnace, která... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Panny se konečně uklidní po náročných měsících a budou mít čas na řešení problémů. Začátkem měsíce začnete řešit všechny okolnosti týkající se vašeho vztahu a musíte... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu.

Váhy

Vášně, to čeká Váhy celý březen. Čeká vás náročný měsíc plný zvratů a překvapení, tak jak to máte rády. Na začátku měsíce budete muset hodně manipulovat, protože... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Stejně jako Berana, tak i Štíra čeká v březnu transformace, ale ta materiální. Začátkem měsíce budete prožívat beznaděj a začnete to hodně řešit. Uvědomíte si, že vše je jen iluze a že nežijete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Na začátku měsíce můžete zažít nějaké trable a to vám způsobí deprese a pocit beznaděje. Všechno se ale postupem dní spraví... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Na co Kozoroh sáhne, to se mu podaří. I tak na začátku měsíce pocítíte velkou osamocenost a bude vám smutno, pak se začnete rozhodovat, co s tou situací uděláte. Následně váš... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Vodnář v březnu využije všechny své komunikační schopnosti. Čekají vás náhlé osudové změny a možná je čas na ně přestat nadávat a nechat je do života jen tak přijít. Stejně se jim nevyhnete. Už na... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Ryby budou muset oprášit diplomatické chování. Čeká vás jeden z nejhezčích měsíců v roce. Už na jeho začátku budete opravdu hodně zamilovaná, a ač se budete sama... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.