Horoskop na týden od 19. srpna 2019

Co vám předpovídají hvězdy na tento týden a co vás čeká v různých oblastech vašeho života?

Je tu nový týden a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v oblasti zdraví, vztahů, práce nebo peněz.

Beran

Začátkem týdne se vám stane něco osudového ve spojitosti s domovem a vy si to uvědomíte až později. V práci... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana.

Býk

Začátkem týdne můžete získat menší obnos peněz, které osudově přijdou a udělají vám velikou radost a... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka.

Blíženci

V rámci vztahu už od prvních dnů v týdnu začnete řešit ty opravdu důležité věci, protože si uvědomujete, že... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

V prvních dnech nového týdne budete řešit, že jste se musela v minulosti s něčím rozejít, něco opustit, a to vám... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka.

Lev

Na začátku týdne na vás bude žárlit smutná žena. Poté se můžete s partnerem setkat doma a přinese vám to... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Začátkem týdne se můžete s partnerem pohádat a on zažije určité ztráty. Doma se možná seznámíte s.... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu.

Váhy

V práci můžete dát na začátku týdne náhlou výpověď, a to pod vlivem emocí. Vše si důkladně rozmyslete a teprve ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Začátkem týdne doma prožijete velké osudové změny. S někým se velice překvapivě setkáte a to setkání bude... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Někdo z vašich blízkých vám přinese skvělý nápad a vy se tím budete zabývat celý týden. Má to mít spojitost s vaší... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

V počátcích týdne vám partner přinese větší obnos peněz a vás to učiní šťastnou. Kamarádka s vámi půjde... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

V práci se budete muset stěhovat nebo se po vás bude chtít, abyste něco přesunula, a vám se to nebude... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Partner s vámi už delší dobu manipuluje a vám se to nelíbí, a tak si s ním o tom v půlce týdne popovídáte. Budete mít... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby.

-šv-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.