zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Horoskop na týden od 19. srpna 2019

Horoskop na týden od 19. srpna 2019
Autor: iStock Horoskop na týden od 19. srpna 2019
Co vám předpovídají hvězdy na tento týden a co vás čeká v různých oblastech vašeho života?

reklama

Je tu nový týden a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v oblasti zdraví, vztahů, práce nebo peněz. 

Beran

Začátkem týdne se vám stane něco osudového ve spojitosti s domovem a vy si to uvědomíte až později. V práci... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Začátkem týdne můžete získat menší obnos peněz, které osudově přijdou a udělají vám velikou radost a... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

V rámci vztahu už od prvních dnů v týdnu začnete řešit ty opravdu důležité věci, protože si uvědomujete, že... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

horoskop od 3.7.2017

Bleskový horoskop na měsíc srpen 2019. Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Rak

V prvních dnech nového týdne budete řešit, že jste se musela v minulosti s něčím rozejít, něco opustit, a to vám... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Na začátku týdne na vás bude žárlit smutná žena. Poté se můžete s partnerem setkat doma a přinese vám to... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Začátkem týdne se můžete s partnerem pohádat a on zažije určité ztráty. Doma se možná seznámíte s.... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu.  

Andělský horoskop - muž

Andělský horoskop: Poznejte svého anděla

Váhy

V práci můžete dát na začátku týdne náhlou výpověď, a to pod vlivem emocí. Vše si důkladně rozmyslete a teprve ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Začátkem týdne doma prožijete velké osudové změny. S někým se velice překvapivě setkáte a to setkání bude... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Někdo z vašich blízkých vám přinese skvělý nápad a vy se tím budete zabývat celý týden. Má to mít spojitost s vaší... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Slunce v horoskopu

Poznejte svou sílu a nechte Slunce zářit podle svého horoskopu

Kozoroh

V počátcích týdne vám partner přinese větší obnos peněz a vás to učiní šťastnou. Kamarádka s vámi půjde... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

V práci se budete muset stěhovat nebo se po vás bude chtít, abyste něco přesunula, a vám se to nebude... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Partner s vámi už delší dobu manipuluje a vám se to nelíbí, a tak si s ním o tom v půlce týdne popovídáte. Budete mít... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

-šv-

reklama

Související témata: horoskop na týden , týdenní horoskop , znamení zvěrokruhu , předpověď

reklama

Přečtěte si také

reklama