Horoskop: Toto jsou všechny dny v roce 2021, kdy vám v lásce bude přáno

Kdy nám budou přát hvězdy v roce 2021, abychom našli nové lásky, upevnily vztahy nebo začaly ty nové? V každém měsíci roku 2021 se podle horoskopu můžeme spolehnout na několik dnů, kdy nám v lásce bude přáno. To platí pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop pro rok 2021 mluví o tom, že Býk, Kozoroh a Panna mohou čekat pořádné milostné bouře. Láska se u nich zastaví na dobu neurčitou, stejně jako u věčných čekanek, kterými jsou silné Lvice. Po náročném hledání toho pravého se těmto ohnivým ženám konečně zadaří najít někoho, komu budou říkat spřízněná duše. Lvice budou v novém roce opačné pohlaví přitahovat jako magnet.

Ne vždy je ale nutné hledat životní partnery, například Váhy v roce 2021 čeká lepší společenský život, podlehnou několika nevinným flirtům a navíc si mohou významně porozumět se svými dětmi.

Každý měsíc v roce 2021 má dny, kdy nám bude v lásce přáno (pro všechna znamení zvěrokruhu):

Leden: 9, 13, 23, 28

Únor: 11, 13, 19

Březen: 3, 13, 21, 26, 30

Duben: 6, 10, 13, 21, 26, 30

Květen: 2, 8, 11, 13, 22, 25

Červen: 3, 13, 21

Červenec: 13, 15, 22

Srpen: 3, 22, 23

Září: 6, 25, 29, 30

Říjen: 13, 16, 18

Listopad: 6, 12, 19, 29, 30

Prosinec: 11, 25, 29

Beran a muž z minulosti

Pozor si dejte na muže z minulosti, který se opět objeví ve vašem životě, aniž byste si to někdy dokázali představit. Tento muž vám může zkomplikovat život.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Berana.

Býk a nová energie ve vztahu

Na začátku roku budete mít pocit, že je vaše láska a vztah jen iluze a nereálný stav. Na podzim budete více pracovat než řešit svůj vztah, a to vám přinese stabilitu. Na konci roku váš partner překoná překážky a vedle nové jiskry vás čeká i skvělý sex.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Býka.

Blíženci najdou spřízněnou duši

Najde se člověk, který vás bude tlačit k tomu, abyste konečně se svojí situací něco udělali. Protože budete chtít jistoty, chvíli se budete rozhodovat. Nakonec se ale zamilujete, pravděpodobně do člověka, kterého znáte z minulosti. Společně překonáte všechny překážky a budete zažívat spoustu lásky a pochopení. Zadaní mohou obnovit vztah doma, na konci roku se ale budou rozhodovat mezi dvěma možnostmi. Objeví se totiž někdo nový.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Blížence.

Rak zažije v lásce hojnost

Váš partner pro vás na začátku roku bude představovat stabilitu a klid a vy si uvědomíte, že je pro vás velkým přínosem. Na jaře vás někdo bude odrazovat od konfliktů spojených s přitažlivostí a flirtováním. Podzim bude ve vašem partnerství plný hojnosti a velkých změn.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Raka.

Lev musí o lásku bojovat

Váš partner se bude cítit hodně osamoceně. Uvědomí si však, co ve vás má za poklad, a začne fungovat jako nikdy předtím. Na jaře vám napíše zprávu, že o vašem vztahu hodně přemýšlel a že vás opravdu miluje. Díky tomu se váš vztah posune do další úrovně.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Lva.

Panna potká někoho nového

Na jaře nastane období rozhodování, zda přijmout změnu, která vám přinese vášeň a nový vztah plný lásky a sexuální přitažlivosti. Budete mít pocit, že je všechno beznadějně ztraceno a budete potřebovat partnerskou jistotu. Na konci roku už budete ve vztahu, po kterém toužíte, s tím, koho jste si vybojovali. A budete šťastní.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Pannu.

Váhy pozvou minulost zpět

Do života se vám vrátí někdo z vaší minulosti. Bude to někdo, kdo se vůči vám zdál být chladný a odměřený. Jeho pohled se ale nejspíš změnil, takže se s vámi bude chtít stýkat a posunout váš vtah dál. Díky tomu si budete užívat podzim plný lásky. A ačkoliv se vám nebude chtít, na konci roku bohužel budete muset řešit své vztahové komplikace.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Váhy.

Štír pozná osudovou lásku

Ve vašem životě se může objevit někdo nový, k němuž vás to bude táhnout tolik, že dokonce budete přemýšlet o rozchodu s vaším partnerem. Na jaře budete zavírat oči před tím, že většinu času věnujete práci, která pro vás bude splněným snem. Na podzim se pravděpodobně bláznivě zamilujete do osudového člověka, který do vašeho života přinese jistoty a naplňující vztah.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Štíra.

Sledujte turecký seriál Zasněná láska online v archivu iPrima.cz

Střelec překoná všechny překážky

Překonáte všechny překážky, i když to bude dost náročné. Na jaře si s partnerem popovídáte a začnete se na váš vztah dívat z jiného úhlu pohledu. Na podzim pak definitivně přestanete před všemi problémy zavírat oči a začnete je jeden po druhém řešit. To do vašeho života může přinést velkou změnu i lásku.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Střelce.

Kozoroh se bude cítit dobře

Po stagnaci partnera se na jaře vše změní a vaše polovička začne jednat. Může na vás i žárlit, ale získáte díky němu pocit jistoty. Podzim může přinést beznaděj, protože se nedokážete rozhodnout a překonat překážky v souvislosti s rozchodem. Koncem roku budete zamilovaná, váš partner ale bude muset zabojovat, protože mu nebudete nic věřit.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Kozoroha.

Vodnář se zamiluje

Můžete se zamilovat a potkat někoho nového, což vás trochu vyděsí, protože doma máte partnera. Na jaře budete před vším zavírat oči a nebudete chtít nic řešit. Podzim přinese pro váš vztah zásadní a nezbytné změny. Na konci roku se ale zamilujete a budete se cítit opravdu šťastní.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Vodnáře.

Ryby poznají lásku

Na začátku roku budete hodně pracovat na vztazích a bude to pro vás obrovským přínosem. Otevřou se vám nové možnosti, které budete s partnerem vnímat oba. Podzim přinese změny, a to hodně zásadní. Na konci roku se vypořádáte se všemi překážkami, které vás zastihly, a do života se vám vrátí lehkost a láska.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Ryby.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.