Jaký je váš šťastný den v týdnu? Zjistěte, který to je, a využijte ho ve svůj prospěch

Po štěstí toužíme všichni a to může mít různé podoby. Někteří lidé ponechávají štěstí svému osudu, jiní zase věří, že za štěstím si musí člověk jít a musí si ho vybojovat. Poznejte svůj šťastný den v týdnu a zjistěte, jak ho nejlépe využít, abyste dosáhli toho, po čem toužíte.

Astrologie ovlivňuje téměř všechny aspekty našeho života a štěstí není výjimkou. Ukazuje nám, jak můžeme štěstí získat, protože odhaluje energii, která nás v určitých časech ovlivňuje.

Znamení a dny v týdnu pod vládou planet

Každé znamení zvěrokruhu je pod vládou jedné nebo více planet, které toto znamení silně ovlivňují. Například Berani jsou pod vládou planety Mars. Ta představuje vášeň, obrovskou sílu, odvahu, bojovnost. Není tedy divu, že lidé, kteří se narodili ve znamení Berana, oplývají právě těmito vlastnostmi. A stejně tak je i energie každého dne ovládána nějakou vládnoucí planetou. Je tedy dobré znát nejen den v týdnu, který je právě pro vás ten šťastný, ale i jeho energii. Právě ta vám pak může pomoci vytvořit si vlastní štěstí. Pomůže vám naplánovat, kdy se máte pustit do určitých věcí a kdy se jim raději vyhnout.

Berani

Znamení Berana ovládá planeta Mars, planeta ovládající vášeň, odhodlání, sílu, která nás v životě pohání.

Planeta Mars ovládá úterý. Tento den dává Beranům velký smysl pro rozhodování, schopnost úspěšně plnit všechny úkoly. Je to dobrý den pro podnikání různých dobrodružství, dokončování projektů nebo absolvování obtížných jednání nebo rozhovorů, během nichž si můžete dovolit být opravdu upřímní.

Býci

Býky ovládá smyslná a svůdná planeta Venuše, která ovládá také pátek.

Pátek je krásný den, který v mnoha lidech vyvolává radost. Není divu, je to pro většinu z nás konec pracovního týdne. Venuše podporuje pocity lásky, krásy a veselosti. Pro požitkářské Býky je pátek skvělou příležitostí, aby uspořádali večírek, uvařili si nebo objednali nějaké neobvyklé a hodně dobré jídlo nebo si koupili něco nového na sebe.

Blíženci

Toto vzdušné znamení ovládá Merkur, planeta komunikace, která také ovládá středu.

Právě v půlce týdne mohou být vaše komunikační schopnosti na velmi vysoké úrovni. Přemýšliví a intelektuální Blíženci mohou mít v tento den prospěch zejména z písemné nebo slovní komunikace, úspěšní budou i při cestování nebo při veřejných projevech.

Raci

Tomuto velmi intuitivnímu a pečujícímu znamení zvěrokruhu vládne zasněný a tajemný Měsíc, který ovládá pondělí.

První den v týdnu nebývá pro většinu lidí příliš optimistický. Ne tak pro Raky, kteří díky němu mají zbystřené všechny smysly. Je to pro ně skvělý den, kdy mohou pracovat na svých plánech, věnovat se nějaké kreativní činnosti nebo úspěšně investovat peníze do něčeho nového.

Lvi

Odvážní a temperamentní Lvi jsou pod nadvládou Slunce, které může vládnout jen jedinému dni v týdnu – neděli, jak jinak.

Neděli má každý rád, můžeme odpočívat a věnovat se sami sobě. Vliv nedělní energie Lvy stimuluje a nutí je k sebevyjádření. Je to báječný den, kdy mohou udělat něco, co jim přinese požitek, díky čemu zažijí dobrodružství. Nebo kdy se mohou věnovat činnosti, díky které bude jejich bouřlivá osobnost v centru pozornosti. Přesně tak, jak to mají rádi.

Panny

Stejně jako Blíženci jsou i pracovité a pečlivé Panny pod nadvládou planety Merkur, ovšem její vliv se u nich projevuje o něco pevněji, stabilněji a více ve vztahu k práci než v případě rozevlátých Blíženců.

Merkur ovládá středu, která je pro Panny nejplodnějším dnem v týdnu. Měly by se zaměřit na komunikaci, fyzickou práci nebo cvičení, případně si projít různé smlouvy a právní záležitosti, protože právě v tento den mohou těžit z energie, která podporuje úspěch.

Váhy

Váhy jsou stejně jako Býci ovládány láskyplnou Venuší. Protože jsou ale Váhy vzdušné znamení, energie této planety se u nich projevuje spíše na myšlenkové, intelektuální úrovni.

Venuše vládne pátku, radostnému dni vhodnému k různým oslavám. Nerozhodné Váhy mohou konečně v tento den pocítit silnou stabilitu a rovnováhu, vše je pro ně najednou jasné a srozumitelné. Pátek je pro ně ideální den, kdy mohou různě tvořit nebo renovovat.

Štíři

I Štíři se dělí o svou vládnoucí planetu Mars s dalším znamením – s již zmíněnými Berany. Protože ale Štíři patří mezi vodní znamení, energie planety Mars je ovládá mnohem plynuleji a emotivněji, než je tomu v případě ohnivých Beranů.

Mars ovládá úterý a dává sílu k zdárnému dokončení. Pro Štíry, trpící nedostatkem odhodlání, tak může být tento den skvělý ke splnění jakéhokoli úkolu. Organizace, komunikace, inovace, úkoly zaměřené na různé projekty, to vše bude mít v tento den podporu marsovské energie.

Střelci

Optimistické Střelce ovládá přívětivá a velkorysá planeta Jupiter, která podporuje růst a rozmach a pod její nadvládou je čtvrtek.

Pro Střelce je tedy čtvrtek obzvlášť šťastným dnem, který podporuje jejich růst. Je to skvělý den, kdy si mohou věci ujasnit nebo uzavřít různé obchody, případně pracovat s penězi, aby z nich měli co největší prospěch.

Kozorozi

Zodpovědným a pracovitým Kozorohům vládne přísná a otcovská planeta Saturn. Není divu, že se Kozorozi drží tak při zemi.

Saturn ovládá sobotu, což je den, který se může zdát jako odpočinkový nebo dokonce líný. Pro jiná znamení možná, pro Kozorohy rozhodně ne. Právě v sobotu by měli dodělat vše, co je potřeba. Je to skvělý den, kdy mohou dokončit všechny započaté projekty, vyrovnat všechny účty nebo dokončit nějakou fyzickou práci.

Vodnáři

I Vodnáři jsou zčásti ovládáni planetou Saturn. Protože ale Vodnáři patří mezi vzdušná znamení, projevuje se u nich její vliv na intelektuálnější úrovni. Vodnáři jsou přirozenými vynálezci a Saturn u nich tyto kvality ještě zvyšuje.

I pro Vodnáře je tedy sobota dnem, který jim zaručuje štěstí a úspěch, i když v jejich případě jde spíše o myšlenky a různé inovace. Je to ideální den, kdy mohou přijít na nové nápady nebo nové, možná i převratné vynálezy.

Ryby

Poslední znamení zvěrokruhu, Ryby, se dělí se Střelci nejen o svou vládnoucí planetu Jupiter, ale i o šťastný den – čtvrtek.

Pokud zasněné a nápadité Ryby využijí ve čtvrtek energii, kterou jim poskytuje planeta Jupiter, mohou se konečně odhodlat k činu. Dává jim možnost proměnit sny v realitu, ať už to bude vybudování bylinkové zahrádky, po které už dlouho toužily, namalování obrazu, nebo třeba požádání o zvýšení platu.

-ak-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.