Astročlánky

14. května 2021 05:46

Anna Kopečková

Na co byste měli být hrdí? Napoví vám vaše znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu často čelí kritice za nejrůznější nedostatky, ať už je to umíněnost, lenost, urážlivost nebo třeba nestálost. Je snadné vidět negativní stránky, ale neznamená to, že jsou znamení dobrá a špatná. Každé znamení zvěrokruhu má v sobě něco skvělého. Co to je a na co byste měli být opravdu pyšní, pokud jste se v tomto znamení narodili?

Berani mají odhodlání

Berani jsou nadšení průkopníci, vůdčí typy. Jejich odhodlání udělat nějakou práci je obdivuhodné, a když se pro něco rozhodnou, nikdo a nic je nezastaví.

Na Býky je spoleh

Býk je jako kotva. Je spolehlivý, vytrvalý a důsledný ve všem, co dělá. K životu se staví velmi zodpovědně, potřebuje mít své pohodlí, bezpečí a hlavně hmotné zajištění.

S Blížencem si hezky pokecáte

Toto vzdušné znamení má především obrovský komunikační talent. Blíženci jsou vynikající řečníci, zároveň ale umějí naslouchat ostatním a všechno je zajímá. A také vědí, co a kdy na sebe prozradit a co už ne. V jejich společnosti se nudit určitě nebudete.

Rak umí být nesmírně soucitný a láskyplný

O Racích se většinou říká, že jsou až moc přecitlivělí, ale jedno jim upřít nelze – jsou zosobněním soucitu a porozumění. Raci mají velké srdce, vřelou povahu a velmi dobře umějí vycítit, když vás něco trápí. A co víc, jsou i ochotní poslouchat, když jim otevřete své srdce, a udržet tajemství, které jim svěříte.

Lev šíří pozitivní energii

Odvážní a sebevědomí Lvi jsou takovou zásobárnou pozitivní energie. Jsou společenští, velkorysí a když někam přijdou, jako by se vše najednou rozsvítilo. Jsou to extroverti, velkorysí a štědří. Není divu, že obvykle bývají středem pozornosti.

Panny mají velký smysl pro morálku

Lidé narození ve znamení Panny bývají čestní a spravedliví, což je patrné i z jejich jednání. Nikdy vás nepoloží na lopatky jenom proto, že mohou nebo že z toho mají vlastní prospěch. Měli bychom jim být vděční za to, že do našeho chaotického světa vnášejí alespoň trochu spořádanosti a ohleduplnosti.

Váhy umějí být velmi okouzlující

Vzdušné znamení Vah je spojeno hlavně s krásou a estetikou. Tihle lidé dobře vědí, jak vám i hodně nepříjemnou věc říct pěkně a s noblesou. Navíc velmi dobře umějí využívat sílu šarmu, a když se jim chce, dokážou v lásce uhnat kohokoli.

Štír vás dokonale přečte

Štíři mají jednu neobyčejnou vlastnost – když na vás upřou svůj uhrančivý pohled, je to jako by koukali skrz vás a dokázali vyčíst, co se děje ve vaší mysli. A ono to tak skutečně je. Mají obrovskou intuici, poznají, když je někdo falešný, a jen tak snadno je neoklamete.

Střelci jsou dychtiví učit se a poznávat

Střelci jsou zábavní, velmi zvědaví a milují dobrodružství. Ať už jde o nová místa k prozkoumání nebo učení se něčemu novému, všechno nové je zajímá. Jsou to nadšenci s otevřenou myslí, chtějí cestovat po světě, potkávat nové lidi, získávat zkušenosti. Po jejich boku si můžete užívat nadšení ze života.

Kozoroh ví, co je disciplína a vytrvalost

Zemské znamení Kozoroha je nesmírně pracovité a cílevědomé. Kozoroh je ambiciózní, ví, co chce, a jde si za tím, i když ho to může stát spoustu potu a odříkání. A pozor, i když na to nevypadají, Kozorozi jsou i jedni z nejlepších milovníků zvěrokruhu!

Vodnář má jedinečné nápady

Vtipní, inteligentní, originální. Přesně takoví jsou Vodnáři. Jen oni mívají spoustu inovativních nápadů, které se zpočátku mohou zdát naprosto šílené a bizarní, ale postupem času se ukážou jako geniální. Není divu, že se právě v tomto znamení narodila řada vizionářů, pokrokových myslitelů a objevitelů.

Ryby jsou velmi vnímavé

Vodní znamení Ryb má mimořádně silně vyvinutou intuici a schopnost empatie, což z něj dělá skvělého pomocníka v nouzi. Ryby mají silné spojení s duchovním světem, jejich vládnoucí planeta Neptun jim dává schopnost cítit a předvídat.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.