Astročlánky

7. listopadu 2020 07:24

Anna Kopečková

Býci uklidňují, Střelci žvaní, Vodnáři mívají geniální nápady. Jak přežít těžké časy?

Přiznejme si to, rok 2020 byl opravdu náročný a jsme rádi, že je za námi. Pandemie nám všem hodně změnila život, mnohého jsme se museli vzdát, spoustu věcí musíme dělat jinak. Přežít tuto dobu není snadné, ale každý z nás má své silné stránky. Víte, které to jsou? Napovědět vám může vaše znamení zvěrokruhu.

Beran

Berani jsou od přírody silní a odvážní, jsou to vůdčí typy. Když přijdou těžké časy, prostě se jimi nějak proklestí a snaží se je co nejlépe využít, i když jsou kvůli tomu naštvaní nebo zklamaní. Jestli totiž něco opravdu nenávidí, tak je to selhání. Jsou to bojovníci, kteří ostatní inspirují a ukazují jim, že není vše ztraceno a každá situace se dá nějak vyřešit. Navíc jsou chytří a neúnavní a obvykle plavou i ve chvíli, kdy se ostatní potápějí.

CO SI MYSLÍ BERAN O OSTATNÍCH ZNAMENÍCH ZVĚROKRUHU?

Býk

I Býci bývají obvykle vůdčí typy, ne ti, kteří slepě následují ostatní. Jsou materiálně založení, takže udělají cokoli pro to, aby těžkými časy prošli pokud možno bez ztráty kytičky. A pokud je jim opravdu ouvej, neradi o tom mluví. Býci bývají velmi rozumní, praktičtí a vyrovnaní. Díky své starostlivé povaze vědí, jak ostatní podpořit a uklidnit. Když máte problémy, Býk vás bude poslouchat a určitě se bude snažit vám pomoci. Jsou to dříči a jen tak se nevzdávají, na to jsou příliš hrdí.

LÁSKA PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: JAK MILUJE BÝK, LEV NEBO STŘELEC?

Blíženci

Blíženci neradi věci příliš rozebírají. Když mají nějaké téma, obvykle se o něm vydrží bavit jen omezenou dobu, pak je to přestane zajímat. Taky na danou situaci nezírají jako na kousky skládačky. Berou ji jako věc, kterou je potřeba vyřešit a pustí se do toho. Ale pokud se jí lze předem vyhnout, tak to samozřejmě udělají. Berou věci v životě tak, jak přicházejí a odcházejí. Jejich adaptabilita je až fascinující. Blíženci mají bystrou mysl a jsou schopni vymyslet plán, jak s věcmi pohnout. Jsou to také zdatní komunikátoři a když mohou, umí se ze spousty věcí „vykecat.“

NARODILI JSTE SE VE ZNAMENÍ BLÍŽENCŮ? TĚCHTO 10 VLASTNOSTÍ VÁM MOHOU OSTATNÍ ZÁVIDĚT

Rak

Raci jsou velmi citlivé znamení se spoustou empatie, což je v krizových situacích velmi cenná vlastnost. Pokud bude na vás Rakovi záležet, bude vás chránit, milovat i živit. Raci mívají jemnou duši a jsou schopni poskytovat láskyplnou péči. Potřebují ale mít dobré zázemí a cítit se v pohodě. Když je na tom Rak bledě, raději se stáhne někam do kouta a moc s jeho pomocí nepočítejte.

JAKÉ JSOU ŽENY NAROZENÉ VE ZNAMENÍ RAKA?

Lev

Dobré srdce a vůdčí schopnosti Lva dovedou vždy lidi do bezpečí. Lev vždy ví, co dělat, když někde něco vybouchne. Dokáže překonávat překážky jednoduše proto, že se stará a záleží mu na ostatních. Lev je ten, který vidí ono příslovečné světlo na konci tunelu a nemusí ani přesvědčovat ostatní, aby ho následovali. Je to přece pán džungle a přirozený vůdce.

SLAVNÍ MUŽI VE ZNAMENÍ LVA: JAK SE CHOVAJÍ K ŽENÁM A JAK JE ZÍSKAT?

Panna

Perfekcionistické Panny jsou realisté, pokud jde o těžké časy. Nevrhají se do všeho po hlavě, jsou zdrženlivé. Přijímají vše tak, jak to přichází, respektují rozhodnutí autorit, i když se jim třeba něco nelíbí. Panna je velmi praktické a racionální znamení. Někdy vidí věci jen černobíle, ale většinou dokáže najít tu správnou cestu. Bývají to právě Panny, které často najdou řešení nebo chybějící vodítko. Nechybí jim totiž inteligence a zdravý rozum.

Váhy

Váhy dokážou díky svému šarmu a smyslu pro harmonii vnést do každé situace naději. Jejich zbožné přání bývá někdy největší útěchou v těžkých časech. Také hned nevyšilují, když se něco děje, což dokáže alespoň trochu uklidnit jejich nervující se okolí. Jsou takovým klidným ostrovem v rozbouřeném oceánu. I když je sužují obavy a mají strach, nedávají to na sobě znát.

Štír

Štíři mají ze všech dvanácti znamení zvěrokruhu nejhorší pověst, ale nenechte se mýlit. Pravda je, že je velmi těžké poznat, co skrývají po povrchem, ale v krizových situacích umějí být vůči ostatním velmi šlechetní. Rozhodně v takových chvílích nemyslí jen na sebe. Umějí být rychlí a ostří, když je potřeba zasáhnout v situaci, která by mohla negativně ovlivnit jejich život nebo život někoho, kdo potřebuje jejich pomoc. Takže nikdy neodsuzujte Štíra, že je slabý. Skrývá v sobě obrovskou sílu, vůli, intuici a své okolí dokáže velmi výrazně ovlivnit.

NARODILI STE SE VE ZNAMENÍ ŠTÍRA? PAK MÁTE TĚCHTO 10 SKVĚLÝCH VLASTNOSTÍ

Střelec

Střelci vědí všechno o všem, takže je zajímavé sledovat, když se v krizových chvílích staví do čela. Očekávají, že je všichni budou poslouchat. A protože jsou hodně užvanění, tak to lidé často i dělají. Střelci jsou extroverti, stále hledí vpřed a za všech okolností se snaží být pozitivní. Také o sebe rádi pečují a záleží jim na tom, aby byli v dobré kondici. Pro případ, že by nastal ten nejhorší možný scénář.

JAKÉ JSOU ŽENY NAROZENÉ V OHNIVÉM ZNAMENÍ STŘELCE?

Kozoroh

Kozoroh se v těžkých časech umí hodně strachovat, ale je také ze všech znamení nejpraktičtější a nejpohotovější. Poskytne vám opravdu účinnou pomoc, když se ocitnete v nouzi. Nezalekne se tvrdé práce, když bude potřeba dát věci zase do pořádku. Umí být i velmi ochranářský, zejména pokud jde o vlastní rodinu, která je pro něj opravdu důležitá. A také má skvělé organizační schopnosti, a pokud bude potřeba vytvořit dobrý bezpečnostní plán, jistě si bude vědět rady.

CO SI MYSLÍ KOZOROH O OSTATNÍCH ZNAMENÍCH ZVĚROKRUHU?

Vodnář

Nezávislý, svobodomyslný, špatně přizpůsobivý, originální, takový je Vodnář. Když se ale objeví problémy, dokážou se Vodnáři velmi aktivně zapojit do jejich řešení. Umějí dobře spolupracovat, a dokonce bývají i spolehliví. Záleží jim na životním prostředí, na blahobytu celého světa a jejich často geniální nápady jim pomáhají překonávat těžké časy.

Ryby

Ryby jsou velmi vstřícné a také velmi emocionální znamení. Jsou velmi starostlivé a vždy upřednostňují potřeby ostatních před těmi svými. Klidně se dostanou až na dno, aby se pak mohly zvednout a jít dál. Někdo je může považovat za slabé, ale ve skutečnosti je tomu právě naopak. Jako kombinace všech znamení zvěrokruhu mají spoustu dobrých vlastností. A jejich mimořádná schopnost empatie z nich dělá skvělé pomocníky v nouzi. Pomoc lidem ostatně berou jako přirozenou věc a jsou v tom velmi dobré.

CO SI MYSLÍ RYBY O OSTATNÍCH ZNAMENÍCH ZVĚROKRUHU?

Mohlo by vás také zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.