Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Narodili jste se 13. dne v měsíci? Pak máte objevitelského ducha

Kdo se narodil 13. dne v jakémkoliv měsíci, je člověkem originálním, novátorským, v něčem možná i geniálním.
Vydáno: 13.08.2019
13
Autor: istock.com 13

Třináctka je číslo převratu, změny, nabízí nový směr vývoje. Je spojená s mocí, která, je-li použita k sobeckým cílům, přivolává zkázu. Klidné přizpůsobení se změně rozvíjí sílu třináctky a snižuje možnost čehokoliv negativního. Ve starověku se říkalo, že ten, kdo pochopí, jak používat číslo 13, bude obdarován mocí a převahou. To vše by měli mít na paměti lidé narození 13. dne v měsíci.

Tito lidé bývají samostatní, ctižádostiví, odpovědní. Umí tvrdě pracovat, chtějí si zajistit materiální jistoty v životě. Jejich slabinou je nedostatek sebedůvěry, takže i přes svoji zjevnou inteligenci a tvůrčí potenciál svých příležitostí často nevyužijí. Nedostatek sebedůvěry je činí zranitelnými. Pokud se jich nemile dotknete, dokážou být urážliví a nedůtkliví.

V partnerských vztazích jsou spíše plašší, svého partnera ale věrně a oddaně milují. Pro něj dokážou vykouzlit kouzlo domova třeba i z obyčejné kůlny.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, den narození, datum narození

Přečtěte si také