Narodili jste se 13. dne v měsíci? Pak máte objevitelského ducha

Kdo se narodil třináctého dne v jakémkoliv měsíci, je člověkem originálním, novátorským, v něčem možná i geniálním.

Třináctka je číslo převratu, změny, nabízí nový směr vývoje. Je spojená s mocí, která, je-li použita k sobeckým cílům, přivolává zkázu. Klidné přizpůsobení se změně rozvíjí sílu třináctky a snižuje možnost čehokoliv negativního. Ve starověku se říkalo, že ten, kdo pochopí, jak používat číslo 13, bude obdarován mocí a převahou. To vše by měli mít na paměti lidé narození 13. dne v měsíci.

Třináctky jsou pracovití lidé

Tito lidé bývají samostatní, ctižádostiví, odpovědní. Umí tvrdě pracovat, chtějí si zajistit materiální jistoty v životě. Jejich slabinou je nedostatek sebedůvěry, takže i přes svoji zjevnou inteligenci a tvůrčí potenciál svých příležitostí často nevyužijí. Nedostatek sebedůvěry je činí zranitelnými. Pokud se jich nemile dotknete, dokážou být urážliví a nedůtkliví.

V partnerských vztazích jsou spíše plašší, svého partnera ale věrně a oddaně milují. Pro něj dokážou vykouzlit kouzlo domova třeba i z obyčejné kůlny.

Třináctky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem čtyři, protože třináctka se sčítá na prostou čtyřku (1 + 3 = 4).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Samostatnost, ctižádostivost. Nízké sebevědomí, které má své kořeny v dětství.

Mohlo by vás ještě zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.