Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Narodili jste se 4. dne v měsíci? Jste praktický a vyrovnaný člověk

Kdo se narodil 4. dne v jakémkoliv měsíci, může být velmi výjimečnou osobností, ale určitě je rozhodný a trpělivý. Má vynikající organizační schopnosti.
Vydáno: 04.08.2019
4
Autor: istock.com 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lidé narození pod vibrací čísla čtyři jsou velcí bojovníci, možná někdy i nepříjemní remcalové, ale je to jejich smysl pro dokonalost, řád a systém, který je nutí vše „srovnávat do latě“, i když se jich druzí o to zrovna neprosí. Měli bychom jim být ale vděční, nikdo jiný žádnou práci neodvede tak skvěle a pečlivě jako oni. Ano, čtyřky bývají velkými systematickými pracanty, a když je něco i baví, dokážou dřít do úmoru.

Jsou dost konzervativní a opatrní, souvisí to s jejich nedostatečným sebevědomím. Kdyby si lidé-čtyřky totiž více důvěřovali, dokázali by své cíle naplňovat o hodně lehčeji.

V lásce jsou vřelí a věrní. Pro své partnery jsou spolehlivými a soucitnými parťáky. A věřte, že pokud čtyřka doopravdy miluje, dokáže druhým doslova snést modré z nebe.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, datum narození, den narození
Reklama

Přečtěte si také