Astročlánky

Aktualizováno 28. září 2022 12:04

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 4. dne v měsíci? Jste praktický a vyrovnaný člověk

Kdo se narodil čtvrtého dne v jakémkoliv měsíci, je výjimečnou osobností. Rozhodný, trpělivý a pracovitý. Má vynikající organizační schopnosti.

Lidé narození pod vibrací čísla čtyři jsou velcí bojovníci, možná někdy i nepříjemní remcalové, ale je to jejich smysl pro dokonalost, řád a systém, který je nutí vše „srovnávat do latě“, i když se jich druzí o to zrovna neprosí. Měli bychom jim být vděční, nikdo jiný práci neodvede tak skvěle a pečlivě jako oni.

Čtyřky jsou velkými pracanty, a i když je něco nebaví, dokážou dřít do úmoru. Trpělivé, paraktické, solidní a organizačně zdatné, ale i velmi vynalézavé a intuitivní.

Čtyřky patří mezi konzervativce

Čtyřky jsou dost konzervativní, tvrdošíjné a opatrné, souvisí to s jejich nedostatečným sebevědomím. Kdyby si lidé-čtyřky totiž více důvěřovali, dokázali by své cíle naplňovat o hodně lehčeji.

V lásce jsou vřelí a věrní. Pro své partnery jsou spolehlivými a soucitnými parťáky. Mají dar chápavosti a účasti s jejich problémy. A věřte, že pokud čtyřka doopravdy miluje, dokáže druhým doslova snést modré z nebe.

Charakteristika čtyřek v obecné rovině platí i pro ty, kteří se narodili 13. dne, 22. dne a 31. dne v měsíci, protože jejich den narození se sčítá na prostou čtyřku (1 + 3 = 4; 2 + 2 = 4; 3 + 1 = 4).

  • Pozitivní vlastnosti: Pracovitost, solidnost, nadání pro společenské i technické záležitosti, schopnost se soustředit. Věrnost a upřímnost.
  • Negativní vlastnosti: Urputnost, tvrdošíjnost, umanutost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.