Astročlánky

Aktualizováno 26. října 2022 14:47

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 31. dne v měsíci? Jste velmi chytrý člověk, ale možná i velký paličák

Kdo se narodil třicátého prvního dne v jakémkoliv měsíci, je člověk velmi originální, bystrý, tvořivý, ale také hodně uzavřený. Je zastáncem politických změn, ale své zvyky zásadně nemění.

Číslo třicet jedna je svojí vibrací podobné číslu 30. Je to také číslo vysoké inteligence, kreativity a tvořivosti, ale také číslo osamění a uzavřenosti. Lidé narození třicátého prvního dne v jakémkoliv měsíci vynikají na rozdíl od třicítek soběstačností, odvahou a vůdcovskými sklony. Přesto se často cítí osamělí, dokonce i v zástupu lidí jsou izolovaní. Společnost ale vyhledávají, hlavně společnost inteligentních lidí. Vyhovuje jim různorodá činnost.

Jednatřicítky musí v partnerských vztazích komunikovat

V partnerských vztazích je pro jednatřicítku velmi důležitá komunikace. Ke svým partnerům je něžná, věrná a ohleduplná. Pro rodinu se dokáže i obětovat.

Jejich negativem může být tvrdohlavost až paličatost, když si něco umanou, hodně těžko jim to budete vymlouvat. Jsou zastánci politických změn, zatímco oni své zvyky zásadně nemění.

Jednatřicítky si mohou přečíst svoji základní charakteristiku i pod číslem čtyři, protože třicet jedna se sčítá na prostou čtyřku (3 + 1 = 4).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Manuální zručnost, praktičnost, kreativita. Vysoká inteligence.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.