Astročlánky

16. června 2021 00:02

Anna Kopečková

Velký letní horoskop – Lev: Jak si letošní léto užijete a kde vás čeká ideální dovolená?

Lvi by neměli letní měsíce orientovat pouze na odpočinek a dovolenou, ale měli by toto příznivé období využít i k realizaci svých nápadů a sestavování plánů do budoucnosti. Co čeká Lvy v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a kde je podle hvězd čeká ideální dovolená?

Vaše nápady vám v létě pomůže realizovat planeta Merkur, která vstoupí do vašeho znamení 29. července a zůstane v něm do poloviny srpna. Sílu k prosazení vám dodá Mars a přitažlivé vibrace Venuše ve vašem znamení. Díky těmto pozitivním vlivům budete na vrcholu sil, mnohé napěťové situace se uvolní a vám se bude „lépe dýchat“. Toto příznivé období proto využijte k jasným plánům pro budoucnost.

Lvi a láska

V citové oblasti mohou někteří z vás zažívat náhlé zvraty. Dárkyně milostných citů, planeta Venuše, bude po celý červenec ve vašem znamení, což je nejlepší doba pro uspořádání osobního života. Vyjeďte si s partnerem na krásnou, romantickou dovolenou. Rozmyslete si pečlivě, co v oblasti vztahů očekáváte. V případě, že jste sami a hledáte láskyplnou náruč, vám hvězdy radí připravit se na toto období s „plnou parádou“ a využít příznivý vliv Jupitera ve vašem znamení, který trvá do poloviny srpna.

Lvi a zdraví

V letním období si dejte pozor na nadměrné pití alkoholu a riskování nebo předvádění se při sportovních aktivitách, ale i v dopravním provozu, ať již sedíte za volantem auta nebo na kole. Vaši ohnivou povahu pomůže zklidnit jóga nebo taj-či. V létě nepodceňujte hmyz, zejména klíšťata, dbejte i na svůj jídelníček, dostatek vlákniny, ovoce, zeleniny a dodržujte pitný režim.

Jak v létě relaxovat?

Pro Lvy jsou přijatelné společenské typy sportu a relaxace, jako například tenis a golf. Další tělesné aktivity, které mohou sloužit ke zklidnění mysli, jsou jóga, taj-či, ale také rozmazlování – příjemná masáž, koupel atd.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Lvy: Lví znamení miluje společensky významná a prestižní místa. Jsou pro ně vhodné různé společenské, kolektivní dovolené, kde se mohou předvést novým letním šatníkem, skvělým opálením nebo novým přitažlivým protějškem. Určitě je pro ně dokonalá dovolená v některých našich lázních, jako jsou např. Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně atd.

Lvy cestovatele a milovníky cizích zemí jistě potěší Francie, Itálie, Sicílie, Kalifornie, z měst Řím, Ravenna, Toulon, Philadelphie, Bristol nebo Bombaj.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.