zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký letní horoskop – Lev: Jak si letošní léto užijete a kde vás čeká ideální dovolená?

Velký letní horoskop – Lev
Autor: iStock Velký letní horoskop – Lev
Věra Várady , Vydáno: 16.06.2021
Lvi by neměli letní měsíce orientovat pouze na odpočinek a dovolenou, ale měli by toto příznivé období využít i k realizaci svých nápadů a sestavování plánů do budoucnosti. Co čeká Lvy v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a kde je podle hvězd čeká ideální dovolená?

reklama

Vaše nápady vám v létě pomůže realizovat planeta Merkur, která vstoupí do vašeho znamení 29. července a zůstane v něm do poloviny srpna. Sílu k prosazení vám dodá Mars a přitažlivé vibrace Venuše ve vašem znamení. Díky těmto pozitivním vlivům budete na vrcholu sil, mnohé napěťové situace se uvolní a vám se bude „lépe dýchat“. Toto příznivé období proto využijte k jasným plánům pro budoucnost.

Lvi a láska

V citové oblasti mohou někteří z vás zažívat náhlé zvraty. Dárkyně milostných citů, planeta Venuše, bude po celý červenec ve vašem znamení, což je nejlepší doba pro uspořádání osobního života. Vyjeďte si s partnerem na krásnou, romantickou dovolenou. Rozmyslete si pečlivě, co v oblasti vztahů očekáváte. V případě, že jste sami a hledáte láskyplnou náruč, vám hvězdy radí připravit se na toto období s „plnou parádou“ a využít  příznivý vliv Jupitera ve vašem znamení, který trvá do poloviny srpna.

žena Lev

Co si myslí Lev o ostatních znameních zvěrokruhu?

Lvi a zdraví

V letním období si dejte pozor na nadměrné pití alkoholu a riskování nebo předvádění se při sportovních aktivitách, ale i v dopravním provozu, ať již sedíte za volantem auta nebo na kole. Vaši ohnivou povahu pomůže zklidnit jóga nebo taj-či. V létě nepodceňujte hmyz, zejména klíšťata, dbejte i na svůj jídelníček, dostatek vlákniny, ovoce, zeleniny a dodržujte pitný režim.

Ideálním sportem pro Lvy je golf.
Autor: iStock Ideálním sportem pro Lvy je golf.

Jak v létě relaxovat?

Pro Lvy jsou přijatelné společenské typy sportu a relaxace, jako například tenis a golf. Další tělesné aktivity, které mohou sloužit ke zklidnění mysli, jsou jóga, taj-či, ale také rozmazlování – příjemná masáž, koupel atd.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Lvy: Lví znamení miluje společensky významná a prestižní místa. Jsou pro ně vhodné různé společenské, kolektivní dovolené, kde se mohou předvést novým letním šatníkem, skvělým opálením nebo novým přitažlivým protějškem. Určitě je pro ně dokonalá dovolená v některých našich lázních, jako jsou např. Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně atd.

Lvy cestovatele a milovníky cizích zemí jistě potěší Francie, Itálie, Sicílie, Kalifornie, z měst  Řím, Ravenna, Toulon, Philadelphie, Bristol nebo Bombaj.

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , letní horoskop , horoskop , dovolená , znamení Lev

reklama

Přečtěte si také

reklama