Astročlánky

13. června 2021 05:40

Anna Kopečková

Velký letní horoskop – Rak: Co vás čeká a kam byste měli vyrazit?

Změny v životech Raků mohou přijít především v červnu, kdy se jim bude opravdu dařit. Proto i když odjedou na dovolenou, měla by pro ně být ve všech směrech přínosem. Co čeká Raky v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a kde je podle hvězd čeká ideální dovolená?

Díky uvolňující náladě léta a bez pracovní zátěže můžete získat nové nápady, jak zjednodušit nebo vylepšit svůj život i práci. Může se stát, že se vám nečekaně nahrne spousta šancí, jak mnohé změnit, ať v oblasti profesní, nebo i partnerské. To může přinést překvapení v podobě finanční vzpruhy, můžete mít také úspěch ve své práci, povýšit, získat pro svoji firmu zajímavou smlouvu či kontrakt atd. Hvězdy radí odpočívat, relaxovat, ale nezapomínat ani na kariéru a pracovní postup…

Raci a láska

Opravdu by se vám mělo dařit v červnu, kdy Venuše vstoupila 3. 6. do vašeho znamení a zůstane tam po celý měsíc. Intenzita vztahů i romantických zážitků vás může přivést k odvážným činům a změnám. V období letních měsíců budete muset vyjevit svoje plány a opustit svoji tradiční račí taktiku – krok dopředu a dva zpátky. Může dojít ke zklidnění a jasným rozhodnutím, u mnohých v důsledku nového partnerství půjde o zásadní změny, jako je stěhování a plánování společného života.

Raci a zdraví

Vaše znamení a jeho zdraví jsou hodně ovlivňovány psychikou, proto se nenechávejte vyvést z míry. Vyhýbejte se pokud možno situacím a také lidem, kteří jsou „zárukou“ stresu, problémů a zátěžových situací. Vaším „nedostatkem“ je to, že více než na sebe myslíte na druhé, rodinu, děti, partnera, ale i přátele. Myslete konečně sami na sebe, napomáhejte svému organismu od potíží také vodoléčbou, nyní si můžete dopřát nejen „domácí lázně“, ale být hojně v přírodě, užít si slunečních paprsků a vodního živlu…

Jak v létě relaxovat?

Pro relaxaci a uvolnění je vhodné plavání a také všechny druhy vodních sportů. Prospěje vám také pomalejší jogging nebo dlouhé, intenzivní procházky.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Raky: Raci milují pobyt u vodních zdrojů, ať jsou to již naše rybníky, moře, nebo koupaliště. K radosti jim stačí voda, která je dokáže zklidnit, ale i energeticky nabít. Mají rádi klid, a proto se vyhýbají experimentům, například vydat se do neznámých končin s partou neznámých lidí. Jako vodní znamení milují dovolenou kolem rybníků, řek a vodních zdrojů. Skvělou krajinou pro ně jsou jižní Čechy, Lipno, povodí Berounky a Vltavy.

Pro Raky cestovatele a milovníky cizích zemí je výborné Holandsko, Burgundsko, Skotsko, z měst Benátky, Janov, Bern, Amsterdam.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.