zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký letní horoskop – Rak: Co vás čeká a kam byste měli vyrazit?

Velký letní horoskop - Rak
Autor: iStock Velký letní horoskop - Rak
Věra Várady , Vydáno: 13.06.2021
Změny v životech Raků mohou přijít především v červnu, kdy se jim bude opravdu dařit. Proto i když odjedou na dovolenou, měla by pro ně být ve všech směrech přínosem. Co čeká Raky v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a kde je podle hvězd čeká ideální dovolená?

reklama

Díky uvolňující náladě léta a bez pracovní zátěže můžete získat nové nápady, jak zjednodušit nebo vylepšit svůj život i práci. Může se stát, že se vám nečekaně nahrne spousta šancí, jak mnohé změnit, ať v oblasti profesní, nebo i partnerské. To může přinést překvapení v podobě finanční vzpruhy, můžete mít také úspěch ve své práci, povýšit, získat pro svoji firmu zajímavou smlouvu či kontrakt atd. Hvězdy radí odpočívat, relaxovat, ale nezapomínat ani na kariéru a pracovní postup…

Raci a láska

Opravdu by se vám mělo dařit v červnu, kdy Venuše vstoupila 3. 6. do vašeho znamení a zůstane tam po celý měsíc. Intenzita vztahů i romantických zážitků vás může přivést  k odvážným činům a změnám. V období letních měsíců budete muset vyjevit svoje plány a opustit svoji tradiční račí taktiku – krok dopředu a dva zpátky. Může dojít ke zklidnění a jasným rozhodnutím, u mnohých v důsledku nového partnerství půjde o zásadní změny, jako je stěhování a plánování společného života.

Horoskop 2021

Charakteristika znamení – Rak

Raci a zdraví

Vaše znamení a jeho zdraví jsou hodně ovlivňovány psychikou, proto se nenechávejte vyvést z míry. Vyhýbejte se pokud možno situacím a také lidem, kteří jsou „zárukou“ stresu, problémů a zátěžových situací. Vaším „nedostatkem“ je to, že více než na sebe myslíte na druhé, rodinu, děti, partnera, ale i přátele. Myslete konečně sami na sebe, napomáhejte svému organismu od potíží také vodoléčbou, nyní si můžete dopřát nejen „domácí lázně“, ale být hojně v přírodě, užít si slunečních paprsků a vodního živlu…

Raci si skvěle odpočinou u vody nebo rovnou na vodě.
Autor: iStock Raci si skvěle odpočinou u vody nebo rovnou na vodě.

Jak v létě relaxovat?

Pro relaxaci a uvolnění je vhodné plavání a také všechny druhy vodních sportů. Prospěje vám také pomalejší jogging nebo dlouhé, intenzivní procházky. 

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Raky: Raci milují pobyt u vodních zdrojů, ať jsou to již naše rybníky, moře, nebo koupaliště. K radosti jim stačí voda, která je dokáže zklidnit, ale i energeticky nabít. Mají rádi klid, a proto se vyhýbají experimentům, například vydat se do neznámých končin s partou neznámých lidí. Jako vodní znamení milují dovolenou kolem rybníků, řek a vodních zdrojů. Skvělou krajinou pro ně jsou jižní Čechy, Lipno, povodí Berounky a Vltavy.

Pro Raky cestovatele a milovníky cizích zemí je výborné Holandsko, Burgundsko, Skotsko, z měst Benátky, Janov, Bern, Amsterdam.

Kam jet na vodu?

Kam jet na vodu? 5 nejoblíbenějších tras i s tipy na výlet

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , letní horoskop , horoskop , dovolená , znamení Rak

reklama

Přečtěte si také

reklama