zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký letní horoskop – Štír: Jak si letošní léto užijete a kam byste měli vyrazit?

Velký letní horoskop - Štír
Autor: profimedia Velký letní horoskop - Štír
Věra Várady , Vydáno: 23.06.2021
Štíři mohou během letního období počítat s podporou planet a budou si tak moci užívat letních dní s plnou parádou. Co čeká zrozence v tomto znamení v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a na jaká místa by měli podle hvězd vyrazit na dovolenou?

reklama

Příhodnou dobou pro posun je pro vás období, kdy vstoupí Merkur do znamení Raka, tedy 12.–28. července. Atmosféra na pracovišti se uklidní, nejen proto, že je doba dovolených, ale pomohou vám také příznivé aspekty planet. Užívejte si letních dní s plnou parádou, jako vodní znamení buďte co nejvíce u vody, u rybníka, bazénu nebo moře, kde získáte energii a dobrou náladu. Pro vaši dovolenou je nejlepší druhá polovina srpna a první polovina září.

Štír a láska

V letním čase můžete uvítat novou lásku nebo dojde k oživení vašeho partnerství. Záleží i na vás, jak se budete ke svému miláčkovi chovat, protože pravdou je, že partner odráží vždy naše nálady jako zrcadlo. V období léta můžete potkat i řadu zajímavých lidí a kontaktů, které vám mohou pomoci i v oblasti práce a vaší kariéry a mohou vás nasměrovat k uvědomění, co opravdu chcete. Planeta Venuše, která bude po celý červenec ve znamení Lva, je společenská. Jestliže jste sami, choďte co nejvíce „ven“, jen tak znásobíte možnosti potkat toho pravého…

Horoskop 2021

Charakteristika znamení – Štír

Štír a zdraví

Vašemu znamení se promítá psychická nepohoda a stresy ve zvýšené formě do zdravotních potíží. Důležité pro vás je „vybití“ nahromaděné negativní energie pohybem. Prospěje vám plavání a v neposlední řadě láskyplné obětí partnera. Při stresových situacích, pracovních zátěžích, ale i domácích neshodách si můžete přivodit i úraz, proto myslete na to, že „klidná mysl je půl zdraví“. Tvrdí se, že většina nemocí je psychosomatického původu a naše psychika velmi ovlivňuje stav našeho zdraví. Dodávejte tělu vitamíny, v letním období je to díky sezonímu ovoci a zeleniny snadné.

Štíři si v létě nejvíc odpočinou někde u vody nebo ve vodě
Autor: profimedia Štíři si v létě nejvíc odpočinou někde u vody nebo ve vodě

Jak v létě relaxovat?

Protože Štír je vodní znamení, jsou pro něj vhodné všechny relaxace a typy vodních sportů – plavání atd. Pro zklidnění může Štír vyzkoušet různá uvolňovací cvičení na základě jógy apod. A v neposlední řadě erotické hrátky, protože jak je známo, sex a erotika pomáhají k uvolnění.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Štíry: Štíři často volí dovolenou na poslední chvíli, mají rádi vzrušení a dobrodružství, nic obyčejného je nezajímá. Při dovolené rádi vypnou a věnují se sami sobě nebo partnerovi na nějakém odlehlejším nebo exotickém místě. Pro znamení Štíra jsou vhodná k odpočinku odlehlejší místa blízko vodních zdrojů. Štíři mají také rádi tajemství, proto také různé hrady, jeskyně a místa opředená záhadami. Navštivte Křivoklát, oblast Kokořínska, Kounovské řady.

Pro Štíry cestovatele a milovníky cizích zemí je ideální Bavorsko, Katalánsko, Norsko, Švédsko, Maroko, Alžírsko, z měst Mnichov, Ženeva, Davos, Frankfurt nad Mohanem, Liverpool nebo New Orleans.

Až vystoupáte na Svatý Kopeček a pohlédnete do širokého okolí, možná pochopíte, že má zdejší krajina až nadpřirozenou moc.

Tip na výlet: Tajuplná místa, která vás nabijí pozitivní energií

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , letní horoskop , horoskop , dovolená , znamení Štír

reklama

Přečtěte si také

reklama