Celebrity

14. května 2023 12:30

Tomáš Durčák

Bagárová se zastala Muradova: O dceru se zajímá. Promluvila i o dalším dítěti

Monika Bagárová (28) si od rozpadu svého vztahu se zápasníkem Makhmudem Muradovem (33), s nímž má dceru Rumiu (2), rozhodně nezoufá. Nejenže díky svému okolí není na výchovu sama, ale zároveň už dokázala najít novou lásku u podnikatele Leonarda Lekaje. Nyní se však svého expartnera veřejně zastala jako otce. A při té příležitosti rovnou prozradila, zda už má myšlenky na rodinu i v novém vztahu.

Má Makhmud o svou dceru stále zájem?

Zápasník MMA Makhmud Muradov v poslední době čelil z různých stran nařčením, že po rozchodu nemá o svou dvouletou dcerku, která má i jeho příjmení, zájem. Zpěvačka se však nyní rozhodla veřejně expřítele zastat a uvést některé věci na pravou míru.

„On ten tatínek tady vždycky nějak byl a zajímal se o Ruminku, takže já z toho nedělám žádný drama, tak prostě jsme se rozešli. Je spousta žen, který se svým partnerem nejsou a mají s ním děti, a tak to prostě je,“ svěřila se v rozhovoru pro eXtra.cz Monika Bagárová, která už se očividně přes rozchod přenesla a nyní si plnými doušky užívá novou lásku a nové štěstí.

„Každý rozchod je bolestivý, zvlášť když je tam dítě. Každopádně si myslím, že to bylo nejlepší rozhodnutí, které mohlo vzniknout, a teď jsme každý šťastný tam, kde jsme, Ruminka je šťastná a spokojená a my se dokážeme skvěle domluvit, líp než když jsme byli spolu,“ popsala Bagárová svůj dnešní pozitivní vztah s expartnerem.

Dcera Rumia je pro Bagárovou vším

I před tím, než začala randit se svým nynějším přítelem, však nebyla dle svých slov na výchovu dcery sama. „Já nejsem od začátku sama. Já mám skvělou rodinu, mám skvělou mamku a taťku, takže mi fakt pomáhají,“ svěřila se zpěvačka, které ani role matky samoživitelky nevadila: „Já s ní ráda trávím čas. Ona je pro mě v životě číslo jedna a vždycky bude.“

Pohled na sociální sítě Bagárové ostatně jasně ukazuje, že Monika s Ruminkou tráví každou volnou chvíli. „Já jsem si ji pořídila proto, že s ní chci ten čas trávit a chci si s ní užívat každý jeden moment, který je i pro ni důležitý. A snažím se to v životě dělat tak, aby i jí bylo dobře a měla jako dítě všechno, co potřebuje,“ pochlubila se spokojená maminka.

Na další dítě zpěvačka určitě pomýšlí

Jak už bylo řečeno, Monika Bagárová je aktuálně šťastná v novém vztahu s podnikatelem Leonardem Lekajem. Nabízí se proto otázka, zda již pomýšlí na rodinu i s ním a také zda tentokrát dojde na svatbu. „Jednou určitě ano, ale zatím si užíváme Ruminku,“ svěřila se zpěvačka a naznačila tak, že ve výchově dcery se už nyní angažuje i její nová láska.

Sezona letních dovolených je už za rohem, takže se rovněž nabízí otázka, s kým bude dcerka letos trávit léto a zda ji někam nevezme třeba i tatínek. Na něco takového však zpěvačka zatím připravená není. „Jednou Ruminka přijde do věku, kdy si sama řekne, že chce jet s tátou, a když s ním bude vycházet dobře, nebudu s tím mít problém, ale myslím si, že na to máme ještě spoustu let čas,“ rezolutně dovolenou s tatínkem Bagárová zamítla. Dcerka tak na letní dovolenou zamíří spíš s maminkou a jejím novým partnerem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.