Celebrity

13. prosince 2022 09:48

Eliška Reiglová

Monika Bagárová promluvila o novém vztahu. Vlivného podnikatele chtěla tajit déle

Pro Moniku Bagárovou (28) byl rok 2022 plný zvratů. Podruhé se rozešla s otcem své dcery Makhmudem Muradovem (32), později ale přišla náplast na zlomené srdce ve formě nové lásky. Nyní se navíc poprvé po šesti letech chystá vydat nové album. Zdá se tedy, že letos pro ni vše bude končit veseleji než vloni.

Na konci loňského roku v období Vánoc Monika Bagárová oznámila rozchod s Makhmudem Muradovem. S MMA zápasníkem, s nímž má dceru Rumii, zkusila ještě vše srovnat, ani tyto snahy jí ale nepřinesly vytoužený happy end. Jak se ovšem ukázalo, vše zlé nakonec vedlo k něčemu přinejmenším dobrému.

Nový vztah chtěla Bagárová tajit

Mladá zpěvačka si musela po dlouhé době zvykat na single život a zvládat nejen práci, ale také péči o malou dceru Ruminku. I ve svém nepříliš volném rozvrhu si ale dokázala najít čas na lásku. Už nějakou dobu tvoří pár s podnikatelem Leonardem Lekajem. Novou známost si chtěla nechat pro sebe, tajemství se ale nakonec dostalo ven.

„Rozhodla jsem se i s Leem, že si to necháme pro sebe. Záleží nám na tom a nechceme to nikomu tlačit. Bohužel to někteří rozhodli dříve, než jsme my sami chtěli. Nemohu se ale na nikoho zlobit,“ řekla zpěvačka pořadu Showtime.

Přestože si pro Moniku Bagárovou letošní rok nachystal řadu nelehkých zkoušek, ona je zvládla se ctí a nakonec za to byla i odměněna. Nyní je šťastně zadaná a může se navíc těšit i ze svých rodičů, kteří po letech vztahu přestanou žít na hromádce a uspořádají veselku.

„Řekla bych, že to byl možná můj nejtěžší rok. V mém životě proběhly obrovské změny. V jednu chvíli byl velmi smutný a pak vlastně ten nejšťastnější. Takže všechno špatné je k něčemu dobré,“ vysvětlila pohledná maminka rozkošné Ruminky.

Vzdálenost Bagárová tentokrát neřeší

Pro Moniku Bagárovou a Makhmuda Muradova byla velkým problémem ve vztahu vzdálenost. Zatímco ona trávila i kvůli pracovním povinnostem čas v Česku, on byl často v Uzbekistánu nejen kvůli práci, ale i kvůli rodině. I s novým partnerem ji přitom dělí vzdálenost, údajně ale taková, která se dá snáze překonat. Partneři totiž bydlí pouze na opačných stranách republiky.

„Dálka je samozřejmě dálka, ale není to vůbec nic šíleného. Umíme si to zorganizovat tak, abychom byli spolu a trávili spolu čas. A když dva lidé chtějí, vždy to jde,“ usmála se šťastně zamilovaná zpěvačka.

Předčasný dárek si zpěvačka nadělila sama

Jeden z nejhezčích dárků k Vánocům si nyní Bagárová předčasně naděluje sama. Po šesti letech se rozhodla vydat třetí album, na jednom z hitů navíc spolupracovala i se svým bývalým partnerem Benem Cristovaem (35). Písněmi chce podpořit ty, kteří se nyní cítí stejně zle jako ona sama ještě před pár měsíci.

„Chtěla jsem tím nakopnout i ostatní, kteří někdy prožili něco smutného a mají pocit, že se to nedá zvládnout. Tak se to zvládnout dá,“ dodala zpěvačka, která se ještě jako teenagerka proslavila v pěvecké soutěži.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.