Celebrity

22. června 2022 16:15

Josef Šťastna

Dceru bude kojit možná ještě před školkou. Monika Bagárová neví, jak přestat

Show Jana Krause (24): Monika Bagárová

Zpěvačka Monika Bagárová (27) se v květnu 2020 stala pyšnou maminkou malé Rumie. Nikdy neměla problémy s kojením, naopak. Lehké problémy se vlastně dostavily až nyní, Monika slyší od své rodiny, že je nejvyšší čas odstavit Ruminku od prsu. Zpěvačka ale neví, jak vlastně laktaci zastavit.

Mezi časté problémy moderních maminek patří, že mají málo mateřského mléka nebo že mají citlivé bradavky a kojení je bolí. To není případ zpěvačky Moniky Bagárové. Ta má radost, že Ruminka, kterou má se zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem (32), krásně přibírá a roste. Sympatická zpěvačka nyní řeší, jak vlastně laktaci zastavit.

„Kojím pořád, i když v dnešní době to asi už není moc normální,“ směje se mladá maminka. „Ale nejhorší je, že nevím, jak přestat, takže podle mě budu kojit ještě tak rok,“ uvedla Monika pro web eXtra.cz s tím, že Rumince budou za chvíli tři roky a půjde do školky.

Kojím ráda, říká Monika Bagárová

Rodina prý zpěvačce doporučuje, aby kojení už ukončila. Jenže Monika je přesvědčená, že blaho jejího potomka je na prvním místě. Takže je připravená Ruminku od prsu jen tak neodtrhnout.

„Já ráda kojím. My to máme jako takové pouto a mně to nevadí. Jediné, čím jsme omezení, je, že strašně moc spěchám domů, protože jinak Ruminka neusne, ale já si to užívám, je to moje první holčička, moje první dítě a u ní je mi nejlíp,“ doplnila zpěvačka, která se smíchem také přiznala, že když kojí, nepije samozřejmě alkohol, což jí ani nechybí. Skleničky se tak nedotkla skoro čtyři roky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.