Celebrity

26. května 2022 15:00

Josef Šťastna

Luxus, prostor a fascinace světlými odstíny. Monika Bagárová ukázala bydlení

Zpěvačka Monika Bagárová (27) patří k ženám, které nemají problém informovat fanoušky a fanynky o svém soukromí. Partnerka MMA zápasníka Makhmuda Muradova (31) ukázala, jak bude vypadat dům, který stojí u Brna.

Monika Bagárová patří k citlivým ženám, které pravidelně informují své příznivce na sociálních sítích o vydařených projektech i životních nezdarech. Monice se podařilo zažehnat vánoční rozchodovou krizi a znovu našla v Makhmudovi partnera, o kterého se může opřít ona i malá dcera Ruminka.

Populární zpěvačka na svém instagramovém profilu ukázala, jak bude nemovitost, která stojí u Brna, zařízená. Jednopodlažní domek bude mít pět místností, celý prostor bude otevřený a budou převládat světlé odstíny.

Podobné články

Monika Bagárová vzala dceru ke Krausovi:

„Zatím máme návrhy interiéru. Dům má pouze okna a dveře, teď přijde na řadu podlaha a omítky,“ prozradila Monika Bagárová na svém Instagramu. „Vybrali jsme vinylové podlahy do celého domu kromě koupelny, tam budeme mít dlažbu,“ dodala pyšně.

Tipnete si, které české zpěvačce bude patřit toto bydlení?

Posted by Prima ŽENY on Thursday, May 26, 2022

Monika Bagárová dům chystá pro rodiče

S přítelem Makhmudem mají už dům u Prahy, nemovitost u Brna tak bude sloužit hlavně jejím rodičům, se kterými má Monika těsné pouto. Dům bude ale sloužit i pro její potřeby. Zpěvačka má řadu pracovních projektů na Slovensku a „hotel“ v polovině cesty k bývalým federálním sousedům se vždy hodí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.