Celebrity

26. května 2022 15:00

Josef Šťastna

Luxus, prostor a fascinace světlými odstíny. Monika Bagárová ukázala bydlení

Zpěvačka Monika Bagárová (27) patří k ženám, které nemají problém informovat fanoušky a fanynky o svém soukromí. Partnerka MMA zápasníka Makhmuda Muradova (31) ukázala, jak bude vypadat dům, který stojí u Brna.

Monika Bagárová patří k citlivým ženám, které pravidelně informují své příznivce na sociálních sítích o vydařených projektech i životních nezdarech. Monice se podařilo zažehnat vánoční rozchodovou krizi a znovu našla v Makhmudovi partnera, o kterého se může opřít ona i malá dcera Ruminka.

Populární zpěvačka na svém instagramovém profilu ukázala, jak bude nemovitost, která stojí u Brna, zařízená. Jednopodlažní domek bude mít pět místností, celý prostor bude otevřený a budou převládat světlé odstíny.

Podobné články

Monika Bagárová vzala dceru ke Krausovi:

„Zatím máme návrhy interiéru. Dům má pouze okna a dveře, teď přijde na řadu podlaha a omítky,“ prozradila Monika Bagárová na svém Instagramu. „Vybrali jsme vinylové podlahy do celého domu kromě koupelny, tam budeme mít dlažbu,“ dodala pyšně.

Tipnete si, které české zpěvačce bude patřit toto bydlení?

Posted by Prima ŽENY on Thursday, May 26, 2022

Monika Bagárová dům chystá pro rodiče

S přítelem Makhmudem mají už dům u Prahy, nemovitost u Brna tak bude sloužit hlavně jejím rodičům, se kterými má Monika těsné pouto. Dům bude ale sloužit i pro její potřeby. Zpěvačka má řadu pracovních projektů na Slovensku a „hotel“ v polovině cesty k bývalým federálním sousedům se vždy hodí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.