Celebrity

15. listopadu 2022 14:30

Vanesa Havlíková

Beáta Kaňoková o studentském období: Když se hledáte, děláte strašné blbiny

Show Jana Krause (36) - upoutávka

Beáta Kaňoková (33) je česká herečka, která aktuálně září ve dvou úspěšných filmech. V legendární červené pohovce prozradila, jaký názor má na polyamorii, jak se dostala k herectví a že se jí vše daří se zpožděním.

Beátu Kaňokovou v současnosti můžete vidět ve dvou filmech, jež na podzim vstoupily do kin. A sama herečka v Show Jana Krause prozradila, které to jsou. „V Benátkách jsme měli premiéru filmu Běžná selhání. Druhý film je Hranice lásky, který měl slavnostní premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech,“ přiblížila.

Beáta dává přednost tradičním vztahům

Právě o druhém snímku se aktuálně hodně mluví, zejména kvůli tématu polyamorie, o níž by měl pojednávat. „Celý film není jen o polyamorii, je to jen jeden aspekt,“ řekla k tomu jedna z titulních postav a o samotné mnoholásce si myslí, že není pro každého.

„Pro mě to taky není, asi bych to nedokázala. Ale těm, kteří to provozují, přeju hrozně moc štěstí.“ Sama herečka dává přednost tradičním vztahům, ačkoli za sebou v soukromé sféře nemá příliš dobré období. „Měla jsem špatné období, nebylo to úplně hezké,“ objasnila.

Beáta moderátorovi Janu Krausovi v rozhovoru rovněž prozradila, že se na návštěvu pořadu Show Jana Krause velice dlouho připravovala. „Asi tak tři hodiny jsem strávila tím, že jsem vytahala všechno ze skříně a řešila jsem, co si dneska vezmu na sebe. A volala jsem svojí kamarádce, která to musela se mnou všechno vytrpět. Byla jsem z toho úplně zoufalá a pak jsem z toho usnula, jak jsem byla vyčerpaná,“ vyprávěla Beáta, která předtím, než se začala věnovat herectví na DAMU v Praze, studovala kulturní dramaturgii se zaměřením na divadlo na Slezské univerzitě v Opavě.

„To je období, kterým si po dvacítce projde každý,“ bilancovala. „Hledala jsem se. A když se hledáte, děláte strašné blbiny. Když jsem šla na DAMU, říkala jsem si, že je fajn, že mám zkušenosti, které osmnáctiletí nemají,“ dodala. Po skončení studia získala angažmá v Jihočeském divadle. „Tam jsem byla jen rok, ale bylo to krásné, takové pěkné období,“ vzpomínala s úsměvem herečka, která si v tuto chvíli dává pauzu a nic nezkouší. „Tohle jsou moje první dva filmy, tak uvidím, co se stane. Zatím nic. Já to mám všechno se zpožděním,“ zakončila své vyprávění v Show Jana Krause.

Sdílejte článek
Štítky film Show Jana Krause Jan Kraus polyamorie herečka Hranice lásky Beáta Kaňoková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.