Bláznivý týden u plotny. Amatérští kuchaři předvedou smršť zmatků a trapasů

Prostřeno! XXVI (16) - upoutávka

Tento týden bude opravdu napínavý. U ploten a hrnců – a také u slavnostně prostřených stolů – se sejdou účastníci z Pardubického kraje. Jak jim jejich snažení půjde od ruky? Komu se bude dařit, kdo nebude stíhat a kdo na co zapomene?

Kuchařské klání bude zajímavé od prvního shánění surovin až k poslednímu servírování dezertu. Kromě skvělých jídel se můžete těšit i na zábavu, která bude mít grády. Nouze ale nebude ani o napětí. Jak děním zamíchá úkol týdne, kterým je tentokrát příprava dobroty z quinoy? Kdo si tenhle úkol vychutná a vymazlí do detailu a kdo se mu věnovat nebude? A jak to celé ohodnotí ostatní?

Soutěžící od pondělka budou jako už tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít štěstí. Sledujte proto každý všední podvečer kulinářský pořad a hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Celní deklarant František (26) miluje asijskou kuchyni – a takové bude i jeho menu

Do pořadu se přihlásil sám, aby mohl zjistit, jaké to je stát před kamerami. Pokud by vyhrál, peníze by investoval do bytu nebo by jel na dovolenou. Pro své hosty si připraví hru ve stylu Máme rádi Česko. Těší se na vaření před televizními kamerami i na to, jaké hosty bude mít během svého dne doma. František žije už čtyři roky s přítelem. Mezi jeho koníčky patří sport, vaření a pečení. Rád sleduje filmy a hraje počítačové hry. Pokud to jde, tráví čas se svojí rodinou. Sledujte už v pondělí, jak proběhne milé přivítání a setkání.

Úterní večer bude patřit Nikole (24), která je velice aktivní – kromě studia i pracuje

Je svobodná a bezdětná. Do pořadu ji přihlásila její kamarádka, protože si myslí, že Nikola umí dobře vařit. Pokud by vyhrála, jela by na dovolenou. Budou se číst filmové hlášky po inhalaci hélia. Jídla k večeři si vybrala, protože jsou její oblíbená. Nikola ráda chodí na procházky, plavat a jezdí na kole. Tráví čas s přáteli u dobrého jídla a kávy. S radostí vaří pro rodinu a kamarády. Má ráda téměř vše – není v jídle moc vybíravá. Mezi její oblíbené pokrmy patří špagety carbonara. Účinkováním v pořadu chce vystoupit z komfortní zóny. Jak se jí podaří vyrovnat se stresem v kuchyni? To vše zjistíte už v úterý.

Středeční hostitelka Kateřina (27) se vaření nebojí, občas ale nerada vymýšlí, co bude chystat

Maminka na mateřské dovolené si užívá rodičovské starosti i radosti. Do pořadu se přihlásila sama, ale byla to náhoda. Původně jí poslala kamarádka výzvu a ona ji nevyplnila. Když se však ženy viděly osobně, Kateřina se rozhodla, že to zkusí, a zavolala. S přítelem v létě plánuje svatbu, takže by část výhry věnovala na veselku a také by koupila něco pěkného dceři. Jako zábavu si pro své hosty připraví projížďku na koni. Menu si vybrala, protože jsou to její oblíbená jídla, která zatím všem chutnala. Vaření jí nevadí, je pro ni ale těžší vymýšlet, co nachystá. Přípravu jídla bere jako formu odpočinku, nerada ale tráví u sporáku celý den. Užívá si, když jí uvaří někdo jiný. Sledujte Prostřeno! i ve středu. O hostech se dozvíte více, než jste si mysleli.

Nezaměstnaný Jakub (35) prošel mnoha pracovními pozicemi

Je rozvedený a má syna Kubíka, kterému je osm let. Jakub si chtěl účast vyzkoušet, a tak se přihlásil. Neočekává, že by zvítězil, a tak ani nepřemýšlel, jak by s výhrou naložil. Připravil si pro hosty vystoupení kapely Krduš. Jídla, která uvaří, má rád a doufá, že budou chutnat i jeho hostům. Sám o sobě tvrdí, že je normální kluk, který se nebojí výzev a má rád srandu. Ve volném čase ho baví hraní her, airsoft, grafická tvorba a vytváření webových stránek. K jeho koníčkům patří hudba, miluje také vaření. Kolik za své menu získá bodů? Dívejte se už ve čtvrtek.

Lukáš (20) studuje obor kuchař-číšník, v pořadu chce získat nové zkušenosti

Žije s mámou, sestrou Klárou (18 let), bratrem Matějem (13 let) a bratrem Michalem (10 let). Jejich táta zemřel v březnu v roce 2021. Do pořadu se přihlásil sám, aby získal zkušenosti. Pokud by vyhrál, část peněz by si nechal pro sebe a zbytek by dal mamince. Jako zábavu si pro své hosty připraví navlékání korálků. Toto menu si vybral, protože se skládá z jídel, která Lukáš umí a chutnají mu. Navíc je s maminkou má natrénované. Ovšem jeho motto je „hlavně se z toho nezbláznit“. Jak se mu v pátek podaří připravit menu? Zaujme své hosty dostatečně?

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.