zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Adriana Sklenaříková: Mámou těsně před padesátkou a další děti na obzoru!

David Laštovka, foto: Profimedia , Vydáno: 17.09.2021
Dlouhá léta byla pro ni kariéra na prvním místě, založení rodiny neustále odkládala a pak toho litovala. Když po dětech konečně zatoužila, byla už ve věku, kdy to nešlo tak snadno. Několikrát potratila, prodělala dvě umělá oplodnění a miminka se dočkala až měsíc před svými sedmačtyřicátými narozeninami. Slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková slaví padesátku a snu o velké rodině se nevzdává.

reklama

Byly chvíle, kdy už Adriana Sklenaříková ztrácela naději. Po mnoha nezdařených pokusech otěhotněla až v šestačtyřiceti letech a přivedla na svět dceru Ninu. Sama to přirovnala k zázraku, holčička byla vymodlené dítě.

Otcem byl její druhý manžel, o šestnáct let starší arménský podnikatel Arama Ohaniana. „Já se vždycky viděla jako matka, ale až jednou, někdy, po čase. Připadala jsem si nekonečně mladá a říkala si, že můj čas ještě nepřišel. V tom jsem se mýlila,“ svěřila se v Magazínu DNES.

Sklenaříková měla velké nevolnosti. Těhotenství si i tak užívala

Během pozdního těhotenství musela překonat komplikace, které nastaly. První čtyři měsíce kvůli nevolnostem nemohla nic jíst a vážně hrozilo, že jí budou muset dávat umělou výživu. Vše se v dobré obrátilo až v pátém měsíci. „Teď bych nejradši, aby moje těhotenství trvalo pořád. Moje obtíže nejsou nic proti tomu pocitu štěstí, jaký mám z toho, že v sobě nosím zdravé dítě. To je něco tak úžasného, že to pořád vnímám jako zázrak. Jsem posledních devět měsíců strašně spokojená a klidná. Až mám skoro pocit, že nechci jít rodit, je mi líto o to přijít. Jsem v tom stavu hluboce šťastná,“ prozradila krátce před porodem. 

Adriana Sklenaříková v těhotenství trpěla silnými nevolnostmi.
Autor: profimedia Adriana Sklenaříková v těhotenství trpěla silnými nevolnostmi.

Chtěli bychom pro dceru sourozence, přiznala

Mateřství ji natolik uchvátilo, že by dceři ráda pořídila další sourozence. Pokud to nevyjde přirozenou cestou, v plánu má adopci. „Co se týče mého vlastního rozhodnutí, ráda bych adoptovala hned tři děti najednou. Chci podniknout kroky k adopci. Je pravda, že jsme měli dítě velmi pozdě. Mému muži je čtyřiašedesát. Z toho jediného máme strach, že až tady jednou nebudeme... Tak si říkám, děti budou spolu, a to mě uklidňuje,“ uvedla pro francouzská média.

Se svojí dnes už dvouletou holčičkou si užívá každý den. „Je trochu nezbedná, ale je klidná a hodně se směje. Každé ráno s Aramem sledujeme její první úsměv, když otevře oči,“ přiblížila nadšeně.

Adriana Sklenaříková a její manžel André Ohanian.
Autor: profimedia Adriana Sklenaříková a její manžel André Ohanian.

Její prvním manželem byl francouzský fotbalista Christian Karembeu. Brali se v prosinci 1998 a v březnu 2011 oznámili rozchod. Adriana je dodnes přesvědčená o tom, že pokud by spolu založili rodinu, nikdy by od sebe nešli. „Kdybychom měli děti, náš vztah by to patrně zachránilo. Že jsme žádné neměli, ten rozchod jenom ulehčilo,“ přiznala modelka, která dlouhodobě žije v Monaku.

Vojtěch a Táňa Dykovi.

Tatiana a Vojtěch Dykovi: Další dítě na cestě? Dočkají se vytoužené holčičky?

Naomi Campbell se stala v téměř jedenapadesáti letech matkou.

Topmodelka Naomi Campbell se stala v padesáti matkou. Ukázala fotku miminka

 

Štefan Margita a Hana Zagorová

Štefan Margita se stal dědečkem. Tohle je jeho krásná vnučka. Brečel jsem, přiznal

reklama

Související témata: Adriana Sklenaříková , mateřství , modelka , děti , adopce

reklama

Přečtěte si také

reklama