Celebrity

17. září 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Adriana Sklenaříková: Mámou těsně před padesátkou a další děti na obzoru!

Dlouhá léta byla pro ni kariéra na prvním místě, založení rodiny neustále odkládala a pak toho litovala. Když po dětech konečně zatoužila, byla už ve věku, kdy to nešlo tak snadno. Několikrát potratila, prodělala dvě umělá oplodnění a miminka se dočkala až měsíc před svými sedmačtyřicátými narozeninami. Slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková slaví padesátku a snu o velké rodině se nevzdává.

Byly chvíle, kdy už Adriana Sklenaříková ztrácela naději. Po mnoha nezdařených pokusech otěhotněla až v šestačtyřiceti letech a přivedla na svět dceru Ninu. Sama to přirovnala k zázraku, holčička byla vymodlené dítě.

Otcem byl její druhý manžel, o šestnáct let starší arménský podnikatel Arama Ohaniana. „Já se vždycky viděla jako matka, ale až jednou, někdy, po čase. Připadala jsem si nekonečně mladá a říkala si, že můj čas ještě nepřišel. V tom jsem se mýlila,“ svěřila se v Magazínu DNES.

Sklenaříková měla velké nevolnosti. Těhotenství si i tak užívala

Během pozdního těhotenství musela překonat komplikace, které nastaly. První čtyři měsíce kvůli nevolnostem nemohla nic jíst a vážně hrozilo, že jí budou muset dávat umělou výživu. Vše se v dobré obrátilo až v pátém měsíci. „Teď bych nejradši, aby moje těhotenství trvalo pořád. Moje obtíže nejsou nic proti tomu pocitu štěstí, jaký mám z toho, že v sobě nosím zdravé dítě. To je něco tak úžasného, že to pořád vnímám jako zázrak. Jsem posledních devět měsíců strašně spokojená a klidná. Až mám skoro pocit, že nechci jít rodit, je mi líto o to přijít. Jsem v tom stavu hluboce šťastná,“ prozradila krátce před porodem.

Chtěli bychom pro dceru sourozence, přiznala

Mateřství ji natolik uchvátilo, že by dceři ráda pořídila další sourozence. Pokud to nevyjde přirozenou cestou, v plánu má adopci. „Co se týče mého vlastního rozhodnutí, ráda bych adoptovala hned tři děti najednou. Chci podniknout kroky k adopci. Je pravda, že jsme měli dítě velmi pozdě. Mému muži je čtyřiašedesát. Z toho jediného máme strach, že až tady jednou nebudeme... Tak si říkám, děti budou spolu, a to mě uklidňuje,“ uvedla pro francouzská média.

Se svojí dnes už dvouletou holčičkou si užívá každý den. „Je trochu nezbedná, ale je klidná a hodně se směje. Každé ráno s Aramem sledujeme její první úsměv, když otevře oči,“ přiblížila nadšeně.

Její prvním manželem byl francouzský fotbalista Christian Karembeu. Brali se v prosinci 1998 a v březnu 2011 oznámili rozchod. Adriana je dodnes přesvědčená o tom, že pokud by spolu založili rodinu, nikdy by od sebe nešli. „Kdybychom měli děti, náš vztah by to patrně zachránilo. Že jsme žádné neměli, ten rozchod jenom ulehčilo,“ přiznala modelka, která dlouhodobě žije v Monaku.

Sdílejte článek
Štítky děti rodina mateřství adopce modelka Monako Adriana Sklenaříková Adriana Karembeu Christian Karembeu

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.