zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Alena Mihulová: Že je dcera na holky? Nezaskočilo mě to! Kachyňa by to nesl hůř

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David Laštovka , Vydáno: 18.10.2021
Když rodičům jejich dítě oznámí, že se hlásí k homosexuální orientaci, obvykle u nich doma zavládne jisté zděšení. Herečka Alena Mihulová zprávu o tom, že jediná dcera Karolína je lesba, přijala s ledovým klidem. Zároveň ale připouští, že pokud by žil režisér Karel Kachyňa, její o jednačtyřicet let starší manžel a Karolínin otec, zřejmě by to těžce nesl. Když přišla na svět, bylo mu sedmdesát.

reklama

Alena Mihulová tušila o jiné sexuální orientaci své dcery delší dobu a překvapená tím moc nebyla. „Nijak mě to nezaskočilo. Když už ji jako dítě něco bavilo, bylo to třeba kung-fu nebo florbal. Nehrála si s panenkami, dokonce brečela, když nějakou dostala... Stavěla si raději lego. A nikdy neprojevila sebemenší náznak slepičí ženské povahy. Nic to nemusí znamenat, vím, ale jen tím dokládám, že mě její coming out nepřekvapil,“ svěřila se herečka v rozhovoru pro Deník. 

Alena Mihulová, dcera Karolína Kachyňová (vlevo) a její přítelkyně Natálie Wirst
Autor: profimedia Alena Mihulová, dcera Karolína Kachyňová (vlevo) a její přítelkyně Natálie Wirst

Dcera jí to oznámila ve svých osmnácti letech, krátce po tom, co odmaturovala. „Měla velkou obavu, že budu zklamaná. Řekla jsem jí: ‚Karolínko, ty nikomu nelžeš, nekradeš, nikoho jsi nezabila, nepodvádíš a já tě nebudu milovat míň.‘ Bože, z čeho bych měla být zklamaná,“ popsala Alena s tím, že ji jen na chvíli zamrzelo, že se nikdy nedočká vnoučat. O dceři míní, že má více odvahy, kuráže a statečnosti než ona sama. „Ona je naprosto skvělá. Já jsem deset let tajila vztah s mým mužem, kvůli tomu, že byl o tolik let starší, a protože jsem byla poserka, která se bála, že neunese reakce lidí. Tehdy to věděla snad jen Jirásková. A moje maminka, která to tušila hned. Jí jsem to řekla hned první den, protože to byl můj první muž se vším všudy, takže té jsem přišla říct, jak to je. Zachovala se úplně úžasně,“ uvedla herečka. 

Karel Kachyňa byl stará škola, u něj by to neprošlo, říká Alena Mihulová

Otázkou zůstává, jak by tuto zprávu přijal Karolínin otec, slavný režisér Karel Kachyňa.  „Co by k tomu řekl, můžu jenom hádat. On byl stará škola, pro něj by to bylo asi větší překvápko než pro mě,“ naznačila Mihulová, že u jejího manžela by to zřejmě tak hladce neprošlo. S dcerou prý mají krásný vztah a jsou na sebe fixované. „Karolínka se stále drží doma. Už měla příležitost se odstěhovat, když studovala rok v Brightonu. V Anglii se jí zalíbilo, očekávala jsem, že tam třeba zůstane. Pak ale projevila zájem bydlet se mnou, tak jsem okamžitě zrekonstruovalo patro v našem domě se zahradou. Má svůj byt s vlastním vchodem,“ vylíčila herečka.

Karolína si domů přivedla i svou přítelkyni a všichni tak žijí pod jednou střechou. Dokonce společně jezdí i na dovolené. „Je hrozně fajn, když tam nezasahuje žádný prudič. Teda, já mám chlapy strašně ráda. Nevěděla jsem, že se tohle může stát, že to může být tak fajn, když jsme v jedné domácnosti. Tady se fakt dá říct: ‚Žij a nechej žít!‘ My jsme v souladu,“ prozradila s úsměvem herečka. A co kdyby poznala ještě muže, který by za to stál? „Trošku se bojím, aby nám to soužití nenarušil. Ale zase láska je fajn,“ pokrčila rameny Alena Mihulová, kterou nyní můžeme vídat ve skvěle obsazeném populárním seriálu TV Prima Hvězdy nad hlavou.  

Petr Nárožný coby bonvivánský doktor Mrázek.

Petr Nárožný: Dlouho se nemohl smířit s tím, že jeho syn je gay

Bolek Polívka

Bolek Polívka: S Karlem Gottem měli stejnou ženu! Kterou slavnou krásku svedli?

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , Alena Mihulová , hvězdy nad hlavou , FTV Prima , seriál hvězdy nad hlavou , hvězdy nad hlavou online

reklama

Přečtěte si také

reklama