Celebrity

1. srpna 2021 06:00

David Laštovka

Bolek Polívka: S Karlem Gottem měli stejnou ženu! Kterou slavnou krásku svedli?

Herec, komik, skvělý vypravěč a bavič Bolek Polívka, který na konci července oslavil dvaasedmdesáté narozeniny, má celoživotní slabost pro ženy, alkohol a dobrou společnost. Ze čtyř vážných vztahů má šest dětí. Dokonce miloval stejnou ženu jako Karel Gott. Pikantní na tom všem je, že si s ní začal v době, kdy chodila s Josefem Somrem, kterému ji přebral. 

Jeho první manželkou byla půvabná Stanislava, s níž má dceru Kamilu, která pracuje jako divadelní scénografka a režisérka. Manželství ovšem dlouho nevydrželo, neboť se Bolek během natáčení Balady pro banditu zamiloval do herečky Evelyny Steimarové. Ta předtím byla milenkou Karla Gotta a v té době žila s kolegou Josefem Somrem.

„Bylo to mezi námi vážné, toužila jsem po jistotě. Jenže jsem odjela natáčet, na place pod stromem uviděla nosatého kluka, který na mě koukal svýma pronikavýma modrýma očima a byla jsem ztracená. Pepa Somr mi to dlouho neodpustil, půlka kolegů se mnou nemluvila a já se jim ani nedivila. Jenže láska má hodně podob a tahle byla jako smršť,“ zavzpomínala Steimarová na seznámení s Bolkem Polívkou. Rok na to se jim narodila dcera Anička, ze které vyrostla uznávaná herečka. „Bolek si přitom přál chlapečka,“ usmála se Steimarová. Rozešli se po několika letech, ale zůstali přáteli.

Francouzský příběh Bolka Polívky s Chantal Poullain

Další v pořadí byla pro Bolka Polívku francouzská herečka Chantal Poullain. „Poznali jsme se při natáčení. Přišli za mnou, že se musím podívat na geniálního herce z Československa. Tam jsem ho poprvé viděla s klaunským nosem na hlavě a úplně mě okouzlil. Byla to láska na první pohled,“ prozradila Chantal. Díky ní se stal Polívka poprvé otcem syna. Narodil se jim Vladimír, který se rovněž úspěšně dokázal prosadit v hereckém oboru. „I když jsme se s Bolkem nakonec rozešli, v kontaktu jsme stále a pořád ho mám ráda. Pokud jste s někým spoustu let, nejde k tomu člověku najednou nemít žádný cit. Pokud ano, znamená to, že jste toho člověka pořádně nemilovali,“ uvedla Chantal.

Včera jsem se zamiloval, dnes se jdu podívat do koho

Poslední ženou Bolka Polívka je o dvacet let mladší Marcela, se kterou se seznámil dosti kuriózním způsobem. „Jako studentka jsem pracovala v Praze na lodi Kamýk za barem a on tam přišel se společností. Pořád po mně pokukoval. Nad ránem jsem řekla, že mám zrovna svátek, a všem nalila panáka. Dal mi pusu, že mi přeje všechno nejlepší. Druhý den tam byl znovu. Zhoupl se do kajuty, chytl mě za ruce a říká: „Včera jsem se zamiloval a dneska se jdu podívat do koho.“ Bolek měl ale závazky, byla jsem opatrná. Taky proto jsem po promoci bez váhání odjela na dva roky pracovat do Německa. Myslela jsem, že ho to přejde, ale nepřešlo,“ přiblížila s úsměvem Marcela.

Přestože se jim s Bolkem narodily čtyři děti: synové Jan, František, Antonín a dcera Mariana, k oltáři ho dostala až po čtyřiadvaceti letech vztahu. „Marcelu mám rád. Slíbil jsem jí, že až bude mít padesátiny, vezmu si ji, pokud tedy děti budou souhlasit. Náš František pak řekl památnou větu: ‚Tak vítaj do rodiny, mamo.‘ A bylo to,“ popsal s úsměvem Polívka, který by si nyní nejvíce přál, aby se dožil ještě vnoučete. „Docela se těším, ocenil bych to. Ale záleží na nich. Jestli těch dětí bude doma šest, sedm nebo osm, to už je celkem jedno. A které z mých dětí se jako první postará o to, že budu dědečkem? Řekl bych, že Vladimír,“ usmál se herec. Vyjde mu jeho tip? Uvidíme! Každopádně přejeme všechno nejlepší!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.