Celebrity

4. prosince 2021 05:59

Karolína Oehmová

Moderátorka Andrea Antony má rok od porodu dokonalou postavu. Prozradila, jak to dokázala

Andrea Antony prozradila recept na skvělou postavu

Moderátorka Andrea Antony si přes rok užívá své dcery Rozárky na mateřské dovolené a je vidět, že ji to baví. I když je po porodu teprve chvíli, může se už pyšnit krásnou postavou. Jak ale sama tvrdí, moc práce ji to nestálo. Jaký je ten recept na dokonalé tělo?

Andrea Antony si plně užívá života maminky a na první pohled je vidět, že ji to nabíjí pozitivní energií. Ještě aby ne, může se totiž pyšnit dokonalou postavou. Ale nebojte, nejsou v tom hodiny v posilovně. Tento recept není vůbec složitý, a navíc nic nestojí. „Je to úplně trapný, ale já jsem fakt takhle hubená jako teď nikdy nebyla. U mě vážně zafungovalo to vykojení a vysátí. Róza vážně sála o sto šest a zatím je to opravdu jen tímto. Maličko začínám cvičit, ale rozhodně to není zásluha cvičením, je to vážně jen z kojení. Je to fajn mít to trošku zadarmo, jinak to neznám ze života,“ prozrazuje moderátorka.

Hubnutí zadarmo, ale i karma je zdarma

Recept je to krásný, ale je nutné říct, že ne na každého to musí platit. I když Andrea ve svém okolí podobné případy má, a tak doufala, že bude patřit také mezi ty šťastné, které se kvůli vysněné postavě nemusí trápit ve fitness centru. A ono to vyšlo! Jenže co pak?

„Už nekojím, tak jsem zvědavá, co se teď se mnou stane. Jestli se třeba nevrátí všechny ty dorty a koláče, co jsem za poslední rok snědla,“ doufá s úsměvem plným obav Andrea.

Chybí vám Andrea Antony už na televizních obrazovkách? O návratu do práce i velkých změnách na Vánoce se dozvíte v další reportáži, kterou pro vás připravujeme!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.