zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Moderátorka Andrea Antony má rok od porodu dokonalou postavu. Prozradila, jak to dokázala

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Karolína Oehmová, foto: Martin Tiso , Vydáno: 04.12.2021
Moderátorka Andrea Antony si přes rok užívá své dcery Rozárky na mateřské dovolené a je vidět, že ji to baví. I když je po porodu teprve chvíli, může se už pyšnit krásnou postavou. Jak ale sama tvrdí, moc práce ji to nestálo. Jaký je ten recept na dokonalé tělo?

reklama

Andrea Antony si plně užívá života maminky a na první pohled je vidět, že ji to nabíjí pozitivní energií. Ještě aby ne, může se totiž pyšnit dokonalou postavou. Ale nebojte, nejsou v tom hodiny v posilovně. Tento recept není vůbec složitý, a navíc nic nestojí. „Je to úplně trapný, ale já jsem fakt takhle hubená jako teď nikdy nebyla. U mě vážně zafungovalo to vykojení a vysátí. Róza vážně sála o sto šest a zatím je to opravdu jen tímto. Maličko začínám cvičit, ale rozhodně to není zásluha cvičením, je to vážně jen z kojení. Je to fajn mít to trošku zadarmo, jinak to neznám ze života,“ prozrazuje moderátorka.

Hubnutí zadarmo, ale i karma je zdarma

Recept je to krásný, ale je nutné říct, že ne na každého to musí platit. I když Andrea ve svém okolí podobné případy má, a tak doufala, že bude patřit také mezi ty šťastné, které se kvůli vysněné postavě nemusí trápit ve fitness centru. A ono to vyšlo! Jenže co pak?

PICTORIAL: Andrea Antony
Autor: Martin Tiso PICTORIAL: Andrea Antony

„Už nekojím, tak jsem zvědavá, co se teď se mnou stane. Jestli se třeba nevrátí všechny ty dorty a koláče, co jsem za poslední rok snědla,“ doufá s úsměvem plným obav Andrea.

Chybí vám Andrea Antony už na televizních obrazovkách? O návratu do práce i velkých změnách na Vánoce se dozvíte v další reportáži, kterou pro vás připravujeme!

Veronika Kašáková je statečná bojovnice. Společně se synem zápasí s jeho vážnou metabolickou poruchou.

Smutná Kašáková: Kojení je boj. Syn nikdy neochutná normální jídlo, jen tři potraviny

Andrea Růžičková promluvila o kojení

Herečka Andrea Růžičková o kojení dvouletého syna: Je na mně závislý? A co je komu do toho?

Gábina Soukalová

Gábina Soukalová to schytala od matek: Nechala dceru plakat a neutišila ji

reklama

Související témata: Andrea Antony , mateřství , dokonalá postava , hubnutí , kojení , moderátorka , tvář FTV Prima , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama