Anna Slováčková křtila album a takhle jí to slušelo. Prozradila, proč tam nebyla Dáda Patrasová

Anička Slováčková křtí první desku

Anička Slováčková vydala své první cédéčko už před půl rokem. Křest a velký koncert proběhl ale až teď. Podpořit ji přišli muži jejího života – dva Felixové. Tedy otec a bratr. A kde byla máma Dagmar Patrasová?

Pro Aničku a její kapelu byl koncert a křest prvního alba jeden z nejdůležitejších dnů za poslední dobu, a i proto byla zpěvačka značně nervózní. Celé léto má pracovní a prý by neměnila. Těšila se na fanoušky a na to, až vše bude zase tak nějak jako dřív. „Já jsem tak nervozní. Je to hrozně důležitý koncert, na který jsme dlouho čekali kvůli covidu, ale zatím to snad vypadá, že se všechno podaří,“ svěřila se v reportáži pro Showtime Slováčková. Jediný zádrhel byl její kostým. „Mám takové bílé tílečko a když jsem si ho oblékala, tak jsem si ho totálně zaprasila a teď mi tady schne a máme asi 20 minut do koncertu a to triko je úplně mokrý,“ svěřila se nervózní zpěvačka před začátkem křtu.

S mámou máme zajímavý vztah, přiznává Anička Slováčková

Kmotry zmiňovaného debutového alba se stali muži, otec a bratr Felixové a Igor Ochepovsky, který na desce spolupracoval. Máma, Dagmar Patrasová, na koncertě chyběla. Proč? „Vlastně ani nevím, kde je. Já jsem jí o tom křtu neříkala, takže nevím, co dělá,“ prozradila. Jaký spolu mají vztah, nechtěla moc komentovat. „No, tak my jsme spolu vždy měly takový zajímavý vztah. Asi o tom nechci takhle veřejně mluvit, jaký máme vztah a nevztah,“ vysvětlila a dodala: „My dvě asi nelíp víme, nebo já vím, jak to tam je, a když to takhle zůstane mezi náma, tak to bude ideální.“

Na dětství a dospívání po boku svých slavných rodičů Dády Patrasové a Felixe Slováčka vzpomíná ráda. Ale být dcerou jedné z nejkrásnějších českých hereček nebylo úplně lehké. „Toho srovnávání tam bylo spoustu a pořád ještě je. Nebylo to vždycky jednoduché, ale nějak jsem se naučila to moc nevnímat. Spíš nemám ráda řeči typu ‚komerční spratek‘ nebo ‚ta má tu roli, protože tam hraje její máma.‘ To mě nebaví,“ vysvětlila Slováčková v rozhovoru pro Prima Ženy.

Anna Slováčková vyhrála boj nad rakovinou prsu. Informace o nemoci netajila, naopak je veřejně sdílela na svém Instagramu. Má za sebou roční léčbu, během které zvládla dokonce i natočit desku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.