Celebrity

7. prosince 2021 10:00

Gabriela Kolinová

Bára Jánová slaví první Vánoce s přítelem Láďou. Přiznala, že dárky od něj ji frustrují

Herečka Bára Jánová nebo chcete-li Sylva ze Slunečné už má vánoční stromeček, ale nejen to. Už má pod ním i dárky od přítele Ládi, se kterým bude trávit vůbec první Vánoce. Bára přiznala, že zabalené krabice ji trochu frustrují. Musí je prý neustále okukovat a představovat si, co jí asi její přítel nadělil. Snad je do Štědrého večera vydrží nerozbalit.

Herečka Bára Jánová se řadí mezi velké milovníky adventního období. A zbožňuje i dárky. Celý rok se snaží svým blízkým naslouchat, aby je pak obdarovala tím, co je skutečně rozzáří. Ve stresu rozhodně není. „Letos už nějaké dárky mám, nějaké budu ještě shánět, ale jelikož mám teď docela volno, tak se tomu mohu věnovat a užívám si to,“ prozradila herečka v reportáži v pořadu Showtime.

Letošní Vánoce má vyřešené s předstihem, ale jinak i ona nechává nákup dárků na poslední chvíli. To se rozhodně nedá říct o jejím příteli Láďovi, se kterým bude letos slavit vůbec první Vánoce. Ten má dárky nejen nakoupené, ale už i zabalené a připravené pod stromečkem.

Bára Jánová: Zabalené dárky pod stomečkem jsou strašně frustrující

„Uděláme si společný Štědrý den. Už máme stromeček a už mi koupil i dárky, které pod tím stromečkem jsou, což je strašně frustrující. Chodím a pořád si říkám, co to teda je. Jsou čtyři, hm, to by mohlo být tohle a tohle. Hádám, ale rozhodně bych to bez jeho vědomí nerozbalila, to těšení a ta zvědavost mě baví,“ přiznala seriálová Sylva.

Ona sama už má pro přítele také dárek. „Mám ho schovaný, ještě není pod stromečkem,“ dodala. S Láďou si prý udělají Štědrý den, ale na Vánoce pak budou každý zvlášť se svojí rodinou. A jaké tradice dodržují v rodině Báry Jánové? „Samozřejmě se zvoní zvonečkem. To se vždycky tatínek odejde podívat, jestli už Ježíšek přišel, asi se tam s ním pozdraví a potom zazvoní a my tam jdeme,“ prozradila herečka. Na Vánoce u nich nechybí ani prskavky, koledy a pak samozřejme rybí polévka, kapr a bramborový salát.

Bářin tatínek je vždy něčím překvapí. „Když jsme byli děti, tak nám dával pod polévkový talíř šupinky, pak peníze a teď tam dává losy, protože to je mnohem hravější, napínavější,“ svěřila se Bára Jánová, která prý letos také rodině nějaké koupí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.