Celebrity

24. února 2021 05:58

Petra Kloidová

Bára Jánová ze Slunečné: Děti chci, ale s expřítelem jsme se neshodli

Přestože herečka Barbora Jánová, představitelka potvory Sylvy Popelkové ze seriálu Slunečná by se z fleku mohla živit jako modelka, na opravdovou lásku dosud štěstí neměla. Prožila sice několik vážných vztahů, ale nikdy to nakonec nevyšlo. Se všemi bývalými partnery i po bolestných rozchodech však udržuje velmi přátelské vztahy.

Jedním z nich byl například herec Jiří Mádl, s kterým randila několik let. „Rozešli jsme se, protože jsme měli na život každý jiný pohled. Už to nešlo skloubit dohromady, tak jsme si prostě řekli čau. Ale kamarádíme spolu dodneška. Ono vlastně nejde nemít rád Jirku,“ prozradila s úsměvem.

Bára Jánová slaví 31 let: 6 věcí, které o zlé sestře ze Slunečné nevíte

Bára se rozchází, ale partnerům dále pomáhá

V blízkém kontaktu je i se svým posledním ex, básníkem Vítězslavem Bečkou, se kterým se po osmi měsících rozešli loni na podzim. „Víťu miluji za vše, co mi předal, co se mnou sdílel a co mě naučil. Je to velmi chytrý, hodný a vtipný kluk. Nebylo to lehké rozhodnutí, ale oba věříme, že bylo správné. Máme se rádi, rozchod proběhl v míru a pochopení. V některých věcech to nebylo úplně kompatibilní, což samozřejmě bolí a mrzí. Důležité ale je, že jsme za sebou zanechali spoustu krásných věcí i vzpomínek a možná je lepší to nechat takhle, než aby se ty vzpomínky změnily ve špatné. Utnuli jsme to včas, než by to mohlo opravdu bolet. Takový je život. Sice jsme se rozešli, ale nijak si neublížili,“ uvedla herečka.

I když už nebyli spolu, svému bývalému na své sociální síti dokonce pomáhala sehnat finanční prostředky na dokončení jeho sbírky básní. „Je šikovný, talentovaný, zaslouží si to,“ dodala.

Pohledná herečka ze Slunečné děti chce

Zda-li je na cestě nová známost, nebo je stále sama, nechce prozradit. Své soukromí si nyní chce chránit. Pokud by ale přišel ten pravý, rodinu by v budoucnu ráda založila. „Je mi jednatřicet, přemýšlím o tom. Spousta kamarádek ze školy má děti, brácha také. Ale ještě si pár let určitě počkám. Vím, že dítětem svět nekončí, ale ještě bych pár věcí předtím chtěla stihnout,“ přiblížila herečka, která jeden čas pracovala i jako barmanka, zajímá se o životní prostředí, třídí odpad, nejí maso a neváhá měnit svou barvu vlasů.

ČTĚTE TAKÉ: Bára Jánová: I jako mrcha je Sylva ze Slunečné oblíbená

„Od přírody jsem brunetka. Asi dva roky jsem byla také blondýna, což byla velká změna. U mužů jsem v nich měla větší úspěch, ale také se stávalo, že když jsem něco hned nepochopila, už se ozývalo: „No jo, blondýna...“ Někteří mě ani nepoznávali. Nejlépe se cítím jako hnědovláska,“ uzavřela Barbora Jánová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.