Celebrity

5. prosince 2021 17:30

Gabriela Kolinová

Bára Poláková prozradila, s kým bude na Vánoce. Který muž jim připraví večeři?

Zpěvačka Bára Poláková a herec Pavel Liška už netvoří pár, přesto mají velmi přátelský vztah. Jak budou trávit letošní Vánoce? A kdo připraví Báře a holčičkám štědrovečerní večeři?

Bára Poláková se s ostatními herečkami a zpěvačkami sešla u pečení cukroví. Perníčky zdobila klasickou bílou polevou, zářivé barvy nechala stranou. „Já jsem asi taková tradiční,“ vysvětlila v pořadu Showtime. Se svými holčičkami Ronjou a Rikou se také chystá péct. „Poprosila jsem o recept na těsto,“ dodala. „Chtěla bych s holčičkama ještě péct, protože mě to tak rozněžnilo, že si říkám, že by bylo hezké, kdybychom si to zopakovaly,“ přiznala zpěvačka.

Bára Poláková prozradila, jak budou trávit letošní Vánoce. „Budeme na chalupě a budeme tam celá rodina,“ řekla. Zpěvačka nedávno oznámila rozchod se svým partnerem a otcem svých dětí Pavlem Liškou, proto se nabízí otázka, zda s nimi bude na Štědrý den. „Ano, budeme tam i s Pavlem, říkala jsem celá rodina. „Bude tam Pavel, moji rodiče a doufám, že přijedou i moje dvě ségry,“ vysvětlila Poláková, která má s Liškou velmi přátelský vztah.

A kdo bude připravovat štědrovečerní večeři? „Právě že Pavel. Je v tom strašně dobrej. On je mistr ve smažení. A strašně dobře vaří,“ dodala se smíchem Bára Poláková. Další zajímavé reportáže ze živoata VIP najdete v Showtime magazínu, který startuje v neděli ve 20:15 na CNN Prima News.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.