Dojatá Bára Poláková ve Varech vzpomínala na ex Pavla Lišku: Rozhodli jsme se správně?

Zpěvačka Bára Poláková a herec Pavel Liška jsou velcí tajnůstkáři. Před veřejností se jim podařilo tutlat rozchod dlouhé tři roky. Brali ho jako svou osobní prohru a nechtěli to ventilovat na veřejnosti. Bára teď strávila pár dní na festivalu v Karlových Varech a vypadala spokojeně. Jak se cítí po rozchodu s Pavlem Liškou?

Bára Poláková žije v létě hudbou. Koncertuje a jezdí z místa na místo. Filmový festival v Karlových Varech byl příjemným zpestřením jejího programu. „Já jsem tady mockrát nebyla za svůj život, dokonce letos jsem šla poprvé zahájení,“ prozradila v pořadu Showtime. A zároveň dodala, že Karlovy Vary má spojené i s bývalým přítelem Pavlem Liškou, s nímž má dvě dcery, pětiletou Ronju a čtyřletou Riku.

Zavzpomínla, kdy s Pavlem Liškou Karlovy Vary navštívili. „Poprvé jsme tu byli bez dětí a podruhé jsme měli Roničku a pak už jsme tu nebyli.“ Svěřila se, že se svým bývalým partnerem mají přátelský vztah a stále se vídají. „Myslím, že Pavel, kdyby neměl představení v Praze, tak by jel. Vlastně jsme si i říkali předevčírem, že by to bylo fajn,“ dodala.

Barbora Poláková zazpívala na benefičním koncertě pro křídla v rámci projektu Piana do škol. Ohromně jí to slušelo, zářila a měla jiskru v očích. Při písničce „Ráda“ ovšem měla v očích i slzy. Co ji dojalo? „Mě spíš asi dojal ten okamžik. Hráli jsme s klukama poprvé tahle sami. Bylo to pro nás nové, jenom dvě křídla a já,“ objasnila v reportáži.

Diváky by možná mohlo napadnout, že dojatá byla právě i kvůli Pavlovi. Má to v sobě Bára uzavřené? „Sama za sebe můžu říct, že jsou to pocity, kdy člověk o sobě pochybuje a přemýšlí mnohokrát za měsíc. Jestli je to rozhodnutí správné? I Pavel říkal, že jsme si potřebovali nechat ten dlouhý čas na to, abychom si to doprožili a rozhodli se správně,“ svěřila se. Důvody rozchodu si prý nechají pro sebe. „My jsme si pro sebe nechali spoustu věcí a tak to i bude, tak to zůstane,“ uzavřela. Každopádně jednu věc ví Bára jistě, spěje k tomu, aby byla šťastná. „Mám krásnou práci, dvě úplně boží děti, takže jsem šťastná.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.