Největší skandály Karlových Varů: Proč měla Agáta Hanychová zákaz vstupu na festival?

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je každoročně známý nejen návštěvami světových hvězd, ale také skandály českých celebrit. Kdo se postaral o největší průšvih? A proč měla Agáta Prachařová se svou matkou Veronikou Stropnickou od prezidenta festivalu Jiřího Bartošky vstup na něj zakázaný?

Opilecká koupačka v sedm ráno (2010)

Oslavit čtyřiačtyřicáté narozeniny herce a zpěváka Jiřího Macháčka přímo na filmovém festivalu v Karlových Varech se neukázalo jako ten nejšťastnější nápad. Noční mejdan se protáhl až do ranních hodin. Vyvrcholením bylo, když gratulanti Aňa Geislerová, Tatiana v té době ještě Vilhelmová s oslavencem v sedm ráno opilí naskákali se šampusem v ruce do řeky Teplá a při tom na celé kolo vyřvávali píseň Svět je krásný.

Matěj Ruppert si ustlal na lavičce (rok 2010)

Zpěvák kapely Monkey Business přecenil své síly a vypil více, než je zdrávo. Znavený alkoholem nebyl schopný dojít k hotelu, kde byl ubytovaný, a tak si ustlal na lavičce. To samozřejmě neuniklo pozornosti návštěvníků festivalu, kteří si ho s gustem fotili. Když vystřízlivěl, těžkou hlavu si z toho ale nedělal. „Tak to prostě na festivalech chodí,“ okomentoval to s humorem sobě vlastním.

Podívejte se na letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech. Kdo na červeném koberci zářil a čí šaty byly naprostý propadák?

Agátin přítel skončil za mřížemi. Lítaly pěsti (rok 2010)

Agáta v té době ještě Hanychová dorazila na festival s tehdejším přítelem Mirkem Dopitou. Cestou z jednoho večírku upadla na zem. Kolemjdoucí turista s fotoaparátem okolo krku se jí snažil pomoci vstát, ale Dopita v domnění, že jde o paparazzi po něm vystartoval a napadl ho pěstmi. Návštěvník skončil v nemocnici, Agátin partner za mřížemi. Incident neušel pozornosti prezidenta festivalu Jiřího Bartošky, který vydal zákaz vstupu nejen Agátě, ale i její matce Veronice Žilkové, dnes Stropnické. Nutno dodat, že Hanychová na karlovarském festivalu už předtím pár černých puntíků měla. V roce 2007 se tam například na jedné párty porvala s pořadateli jenom proto, že ji upozornili, aby se chovala slušně.

Marek Ztracený odjížděl s ostudou (2011)

Také zpěvák to s pitím alkoholu přehnal a uřízl si pořádnou ostudu. V podnapilém stavu vylezl na stůl, kde chtěl tancovat, jenže zavrávoral a sletěl hlavou na zem. Měl obrovské štěstí, že vyvázl jen s lehčím zraněním. Jeho pád podle svědků mohl skončit tragicky. „Moc si toho nepamatuju. Vím jen, že mi tekla krev z nosu a strašně mě bolela hlava ještě další den,“ popsal tehdy Marek. Když vystřízlivěl, raději sbalil kufry a v tichosti se vypařil.

Namol opilý Oldřich Kaiser se vydal zpívat s Jandou (2012)

Jen pár měsíců před festivalem se herec Oldřich Kaiser vrátil z protialkoholní léčebny. „Čistý“ ale dlouho nevydržel. Při jednom z karlovarských večírků, na kterém hrál Olympic, se opil a štrádoval si to na pódium s tím, že si zazpívá s Petrem Jandou. Zasáhnout musela ochranka, která opilého herce vyvedla.

Michal Hrdlička jako utržený z řetězu (2016)

Tehdy ještě partner tenistky Karolíny Plíškové to přehnal s pitím a na jedné párty se stihl osahávat a líbat s pěti různými ženami. Po cestě na hotel se neudržel na nohou a museli ho podpírat kamarádi. Přesto padal na kapoty aut a močil před lidmi na ulici. Jeho životní láska tento úlet přijala s nadhledem a odpustila mu. Dva roky nato si ho vzala za muže.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2023

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.