zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Největší skandály Karlových Varů: Proč měla Agáta Hanychová zákaz vstupu na festival?

David Laštovka , Vydáno: 24.08.2021
Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je každoročně známý nejen návštěvami světových hvězd, ale také skandály českých celebrit. Kdo se postaral o největší průšvih? A proč měla Agáta Prachařová se svou matkou Veronikou Stropnickou od prezidenta festivalu Jiřího Bartošky vstup na něj zakázaný?

reklama

Opilecká koupačka v sedm ráno (2010)

Oslavit čtyřiačtyřicáté narozeniny herce a zpěváka Jiřího Macháčka přímo na filmovém festivalu v Karlových Varech se neukázalo jako ten nejšťastnější nápad. Noční mejdan se protáhl až do ranních hodin. Vyvrcholením bylo, když gratulanti Aňa Geislerová, Tatiana v té době ještě Vilhelmová s oslavencem v sedm ráno opilí naskákali se šampusem v ruce do řeky Teplá a při tom na celé kolo vyřvávali píseň Svět je krásný.  

Aňa Geislerová, Taťána Vilhelmová a Jiří Macháček si v roce 2010 v Karlových Varech dopřáli koupačku v řece Teplá.
Autor: profimedia Aňa Geislerová, Taťána Vilhelmová a Jiří Macháček si v roce 2010 v Karlových Varech dopřáli koupačku v řece Teplá.

Matěj Ruppert si ustlal na lavičce (rok 2010)

Zpěvák kapely Monkey Business přecenil své síly a vypil více, než je zdrávo. Znavený alkoholem nebyl schopný dojít k hotelu, kde byl ubytovaný, a tak si ustlal na lavičce. To samozřejmě neuniklo pozornosti návštěvníků festivalu, kteří si ho s gustem fotili. Když vystřízlivěl, těžkou hlavu si z toho ale nedělal. „Tak to prostě na festivalech chodí,“ okomentoval to s humorem sobě vlastním. 

Podívejte se na letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech. Kdo na červeném koberci zářil a čí šaty byly naprostý propadák?

Agátin přítel skončil za mřížemi. Lítaly pěsti (rok 2010)

Agáta v té době ještě Hanychová dorazila na festival s tehdejším přítelem Mirkem Dopitou. Cestou z jednoho večírku upadla na zem. Kolemjdoucí turista s fotoaparátem okolo krku se jí snažil pomoci vstát, ale Dopita v domnění, že jde o paparazzi po něm vystartoval a napadl ho pěstmi. Návštěvník skončil v nemocnici, Agátin partner za mřížemi. Incident neušel pozornosti prezidenta festivalu Jiřího Bartošky, který vydal zákaz vstupu nejen Agátě, ale i její matce Veronice Žilkové, dnes Stropnické. Nutno dodat, že Hanychová na karlovarském festivalu už předtím pár černých puntíků měla. V roce 2007 se tam například na jedné párty porvala s pořadateli jenom proto, že ji upozornili, aby se chovala slušně.

Zahajovací večer filmového festivalu

Ty nejlepší šaty z Varů: Proč Jitka Čvančarová vyhrála, i když se to moc nepovedlo?

Marek Ztracený odjížděl s ostudou (2011)

Také zpěvák to s pitím alkoholu přehnal a uřízl si pořádnou ostudu. V podnapilém stavu vylezl na stůl, kde chtěl tancovat, jenže zavrávoral a sletěl hlavou na zem. Měl obrovské štěstí, že vyvázl jen s lehčím zraněním. Jeho pád podle svědků mohl skončit tragicky. „Moc si toho nepamatuju. Vím jen, že mi tekla krev z nosu a strašně mě bolela hlava ještě další den,“ popsal tehdy Marek. Když vystřízlivěl, raději sbalil kufry a v tichosti se vypařil. 

Namol opilý Oldřich Kaiser se vydal zpívat s Jandou (2012)

Jen pár měsíců před festivalem se herec Oldřich Kaiser vrátil z protialkoholní léčebny. „Čistý“ ale dlouho nevydržel. Při jednom z karlovarských večírků, na kterém hrál Olympic, se opil a štrádoval si to na pódium s tím, že si zazpívá s Petrem Jandou. Zasáhnout musela ochranka, která opilého herce vyvedla. 

Michal Hrdlička jako utržený z řetězu (2016)

Tehdy ještě partner tenistky Karolíny Plíškové to přehnal s pitím a na jedné párty se stihl osahávat a líbat s pěti různými ženami. Po cestě na hotel se neudržel na nohou a museli ho podpírat kamarádi. Přesto padal na kapoty aut a močil před lidmi na ulici. Jeho životní láska tento úlet přijala s nadhledem a odpustila mu. Dva roky nato si ho vzala za muže. 

Jiří Bartoška.

Jiří Bartoška z festivalu: Popcorn v kinech bych zakázal. Co ještě zajímalo kolegy herce?

Marek Eben jako letitý moderátor na festivalu v Karlových Varech.

Marek Eben: Lidé si mě poněkud idealizují, umím se naštvat i nadávat

reklama

Související témata: Karlovy Vary , filmový festival Karlovy Vary , Tatiana Dyková , Jiří Macháček , Agáta Hanychová , Veronika Žilková , Aňa Geislerová , Matěj Ruppert , Marek Ztracený , Oldřich Kaiser , Petr Janda

reklama

Přečtěte si také

reklama