Největší skandály Karlových Varů: Proč měla Agáta Hanychová zákaz vstupu na festival?

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je každoročně známý nejen návštěvami světových hvězd, ale také skandály českých celebrit. Kdo se postaral o největší průšvih? A proč měla Agáta Prachařová se svou matkou Veronikou Stropnickou od prezidenta festivalu Jiřího Bartošky vstup na něj zakázaný?

Opilecká koupačka v sedm ráno (2010)

Oslavit čtyřiačtyřicáté narozeniny herce a zpěváka Jiřího Macháčka přímo na filmovém festivalu v Karlových Varech se neukázalo jako ten nejšťastnější nápad. Noční mejdan se protáhl až do ranních hodin. Vyvrcholením bylo, když gratulanti Aňa Geislerová, Tatiana v té době ještě Vilhelmová s oslavencem v sedm ráno opilí naskákali se šampusem v ruce do řeky Teplá a při tom na celé kolo vyřvávali píseň Svět je krásný.

Matěj Ruppert si ustlal na lavičce (rok 2010)

Zpěvák kapely Monkey Business přecenil své síly a vypil více, než je zdrávo. Znavený alkoholem nebyl schopný dojít k hotelu, kde byl ubytovaný, a tak si ustlal na lavičce. To samozřejmě neuniklo pozornosti návštěvníků festivalu, kteří si ho s gustem fotili. Když vystřízlivěl, těžkou hlavu si z toho ale nedělal. „Tak to prostě na festivalech chodí,“ okomentoval to s humorem sobě vlastním.

Podívejte se na letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech. Kdo na červeném koberci zářil a čí šaty byly naprostý propadák?

Agátin přítel skončil za mřížemi. Lítaly pěsti (rok 2010)

Agáta v té době ještě Hanychová dorazila na festival s tehdejším přítelem Mirkem Dopitou. Cestou z jednoho večírku upadla na zem. Kolemjdoucí turista s fotoaparátem okolo krku se jí snažil pomoci vstát, ale Dopita v domnění, že jde o paparazzi po něm vystartoval a napadl ho pěstmi. Návštěvník skončil v nemocnici, Agátin partner za mřížemi. Incident neušel pozornosti prezidenta festivalu Jiřího Bartošky, který vydal zákaz vstupu nejen Agátě, ale i její matce Veronice Žilkové, dnes Stropnické. Nutno dodat, že Hanychová na karlovarském festivalu už předtím pár černých puntíků měla. V roce 2007 se tam například na jedné párty porvala s pořadateli jenom proto, že ji upozornili, aby se chovala slušně.

Marek Ztracený odjížděl s ostudou (2011)

Také zpěvák to s pitím alkoholu přehnal a uřízl si pořádnou ostudu. V podnapilém stavu vylezl na stůl, kde chtěl tancovat, jenže zavrávoral a sletěl hlavou na zem. Měl obrovské štěstí, že vyvázl jen s lehčím zraněním. Jeho pád podle svědků mohl skončit tragicky. „Moc si toho nepamatuju. Vím jen, že mi tekla krev z nosu a strašně mě bolela hlava ještě další den,“ popsal tehdy Marek. Když vystřízlivěl, raději sbalil kufry a v tichosti se vypařil.

Namol opilý Oldřich Kaiser se vydal zpívat s Jandou (2012)

Jen pár měsíců před festivalem se herec Oldřich Kaiser vrátil z protialkoholní léčebny. „Čistý“ ale dlouho nevydržel. Při jednom z karlovarských večírků, na kterém hrál Olympic, se opil a štrádoval si to na pódium s tím, že si zazpívá s Petrem Jandou. Zasáhnout musela ochranka, která opilého herce vyvedla.

Michal Hrdlička jako utržený z řetězu (2016)

Tehdy ještě partner tenistky Karolíny Plíškové to přehnal s pitím a na jedné párty se stihl osahávat a líbat s pěti různými ženami. Po cestě na hotel se neudržel na nohou a museli ho podpírat kamarádi. Přesto padal na kapoty aut a močil před lidmi na ulici. Jeho životní láska tento úlet přijala s nadhledem a odpustila mu. Dva roky nato si ho vzala za muže.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.