Celebrity

28. prosince 2021 06:01

Šarlota Chmelařová

Charlotte Gottová poslala vánoční pozdrav z Paříže. Na fotce pózuje před Eiffelovkou

Dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta, patnáctiletá Charlotte Ella Gottová, na svém Instagramu zveřejnila krásný snímek z romantické Paříže. Spolu s ním poslala i milé vánoční přání.

Ze třetí dcery slavného zpěváka roste krásná dívka, která po otci zdědila nejenom hudební nadání, ale také podobu. V obličeji totiž svého tatínka rozhodně nezapře. Na fotce, kterou tato mladá slečna sdílela, pózuje v krémovém kabátku před slavnou Eiffelovou věží. Ke snímku připojila i přání k Vánocům v angličtině. „Merry Christmas“ (tedy Veselé Vánoce).

Na sociální síti Instagram ji nyní sleduje přes 125 tisíc fanoušků a tato fotka je aktuálně jediná, kterou si Charlotte ponechala ve svém výběru. Ostatní z neznámých důvodů smazala. Snímek už nasbíral přes 30 tisíc lajků, komentáře k příspěvkům však autorka nepovolila. Její fanoušci tak prozatím nemají možnost fotky jakkoliv komentovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.