Celebrity

30. dubna 2021 06:10

Petra Kloidová

Charlotte Gottová slaví 15. narozeniny. Otec ji držel zkrátka. Co si přál, aby jednou dělala?

Karel Gott se ve svých nejmladších dcerách Charlottě a Nelly doslova viděl a znamenaly pro něj úplně všechno. Především prvně jmenovaná, která slaví patnácté narozeniny, po něm podědila umělecké vlohy.

Charlotte Gottová zpívá, hraje, tancuje a má velký předpoklad k tomu stát se jednou opravdovou hvězdou. „Obě holčičky jsou velmi talentované, nemají zábrany, což je důležité. Nelly je talentovanější spíše na sportovní výkony, gymnastiku a tanec, ale doma také zpívá. U Charlottky bych byl rád, kdyby se věnovala herectví. Jsem přesvědčen o tom, že to v ní je,“ prozradil kdysi o dcerách několikanásobný český slavík.

Během svého života se je snažil maximálně podporovat. S Charlottkou nazpíval dojemný duet Srdce nehasnou, který se stal velkým hitem. S oběma dcerami si zahrál v pohádce Když draka bolí hlava. A ani bez jedné se neobešly jeho poslední koncerty. Děvčátka na nich vystupovala v roli hostů. Nelly jako tanečnice, Charlotte jako zpěvačka.

Přísný zákaz poskytování rozhovorů

Zatímco v uměleckých aktivitách měly od něj „zelenou“, před mediálním světem je důkladně chránil a držel je tak trochu zkrátka. Jeden příklad za všechny. Když si s holkami zahrál ve zmíněné pohádce, bývalo obvyklé, že všichni zainteresovaní v rámci propagace snímku poskytovali rozhovory. Ony ale měly přísný zákaz. Proč by se přitom nemohly veřejně podělit se svými zážitky? Všechny zajímalo, jaké bylo natáčet se svým tátou? Těžko říci, co ho k takovéto izolaci dcer vedlo. Sám z vlastní zkušenosti přitom věděl, jak pro jeho kariéru bylo důležité umět s novináři vycházet.

Navíc z vystupování Charlottky je patrné, jak si záře reflektorů a přítomnost kamer umí užívat, jak jí dělají dobře. Určitě by se rozhovorům nebránila. Stačí vzpomenout na rok 2016, kdy ve svých deseti letech za něj přebírala slavíka a její děkovná řeč byla tak spontánní a dojemná, že chytla za srdce snad každého, kdo se tehdy díval. Svoji bezprostředností si na svou stranu okamžitě získala snad celý národ.

Instagram Charlotte Gottové zbořil internet

Na chvíli slávy si tak musela počkat. Až letos na začátku února, rok a půl po tatínkově smrti si založila soukromý profil na Instagramu, kde se přes noc stala doslova hvězdou. V počtu sledujících dvojnásobně překonala i oficiální profil Karla Gotta. Nyní může komunikovat s celým světem a dávat o sobě vědět každou hodinu. Vzhledem k tomu, jak se ale Mistr stavěl k její medializaci, těžko říci, jestli by od něj k tomu dostala svolení.

IVANA GOTTOVÁ OSLAVILA 45 LET: JAK SBALILA NEJSLAVNĚJŠÍHO ČESKÉHO ZPĚVÁKA VŠECH DOB?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.