zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Charlotte Gottová slaví 15. narozeniny. Otec ji držel zkrátka. Co si přál, aby jednou dělala?

Charlotte se sestrou a slavným tatínkem
Autor: profimedia Charlotte se sestrou a slavným tatínkem
David Laštovka , Vydáno: 30.04.2021
Karel Gott se ve svých nejmladších dcerách Charlottě a Nelly doslova viděl a znamenaly pro něj úplně všechno. Především prvně jmenovaná, která slaví patnácté narozeniny, po něm podědila umělecké vlohy.

reklama

Charlotte Gottová zpívá, hraje, tancuje a má velký předpoklad k tomu stát se jednou opravdovou hvězdou. „Obě holčičky jsou velmi talentované, nemají zábrany, což je důležité. Nelly je talentovanější spíše na sportovní výkony, gymnastiku a tanec, ale doma také zpívá. U Charlottky bych byl rád, kdyby se věnovala herectví. Jsem přesvědčen o tom, že to v ní je,“ prozradil kdysi o dcerách několikanásobný český slavík. 

Během svého života se je snažil maximálně podporovat. S Charlottkou nazpíval dojemný duet Srdce nehasnou, který se stal velkým hitem. S oběma dcerami si zahrál v pohádce Když draka bolí hlava. A ani bez jedné se neobešly jeho poslední koncerty. Děvčátka na nich  vystupovala v roli hostů. Nelly jako tanečnice, Charlotte jako zpěvačka.

Malá Charlotte v náručí Ivany Gottové
Autor: profimedia Malá Charlotte v náručí Ivany Gottové

Přísný zákaz poskytování rozhovorů

Zatímco v uměleckých aktivitách měly od něj „zelenou“, před mediálním světem je důkladně chránil a držel je tak trochu zkrátka. Jeden příklad za všechny. Když si s holkami zahrál ve zmíněné pohádce, bývalo obvyklé, že všichni zainteresovaní v rámci propagace snímku poskytovali rozhovory. Ony ale měly přísný zákaz. Proč by se přitom nemohly veřejně podělit se svými zážitky? Všechny zajímalo, jaké bylo natáčet se svým tátou? Těžko říci, co ho k takovéto izolaci dcer vedlo. Sám z vlastní zkušenosti přitom věděl, jak pro jeho kariéru bylo důležité umět s novináři vycházet.

Navíc z vystupování Charlottky je patrné, jak si záře reflektorů a přítomnost kamer umí užívat, jak jí dělají dobře. Určitě by se rozhovorům nebránila. Stačí vzpomenout na rok 2016, kdy ve svých deseti letech za něj přebírala slavíka a její děkovná řeč byla tak spontánní a dojemná, že chytla za srdce snad každého, kdo se tehdy díval. Svoji bezprostředností si na svou stranu okamžitě získala snad celý národ. 

Brunetka Charlotte Gottová se sestrou Nelly
Autor: profimedia Brunetka Charlotte Gottová se sestrou Nelly

Instagram Charlotte Gottové zbořil internet

Na chvíli slávy si tak musela počkat. Až letos na začátku února, rok a půl po tatínkově smrti si založila soukromý profil na Instagramu, kde se přes noc stala doslova hvězdou. V počtu sledujících dvojnásobně překonala i oficiální profil Karla Gotta. Nyní může komunikovat s celým světem a dávat o sobě vědět každou hodinu. Vzhledem k tomu, jak se ale Mistr stavěl k její medializaci, těžko říci, jestli by od něj k tomu dostala svolení.

IVANA GOTTOVÁ OSLAVILA 45 LET: JAK SBALILA NEJSLAVNĚJŠÍHO ČESKÉHO ZPĚVÁKA VŠECH DOB?

Charlotte Gottová, Jakub Mareš, Natálie Grossová. Ti všichni mají Instagram.

Charlotte Gottová boduje na sítích. Kdo ještě? Dcera Dary Rolins má Instagram zakázaný

Charlotte Ella Gottová zdědila talent po svém otci. Ze všech dcer je mu i nejvíc podobná

Charlotte Gottová zdědila talent po otci. Ze všech dcer je mu i nejvíc podobná

reklama

Související témata: Charlotte Gottová , Karel Gott , Ivana Gottová , Instagram

reklama

Přečtěte si také

reklama