Celebrity

23. listopadu 2021 10:00

Šarlota Chmelařová

Dcera Karla Gotta se tajně vdala! Lásku našla na internetu. Zpěvák by byl hrdý i na Charlotte

Druhá nejstarší dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta, Lucie (34), se v pátek 19. listopadu podruhé vdala. Po svém příteli Lukášovi (29) přijala příjmení Valčíková a jejich svatba byla až do poslední chvíle utajovaná.

Svého současného manžela vzala poprvé do společnosti loni na slavnostní premiéru filmu Karel, která se konala v říjnu. Tam ji Lukáš spolu s jejími dvěma dětmi doprovodil a při pohledu na usmívající se Lucii bylo všem jasné, že je víc než spokojená.

Své dva syny, Vojtu (11) a Honzu (9) má s bývalým manželem, kuchařem Janem Kovaříkem (40), za kterého se provdala v roce 2008. Na veselce, která proběhla v Jílovém ji tenkrát ještě k oltáři doprovodil tatínek. Jejich manželství však skončilo minulý rok rozvodem.

Lásku našla Lucie přes internet

Se svým současným manželem Lukášem se Lucie poznala na sociálních sítích. Podle Blesku.cz se k ní Lukáš, který bydlel mimo Prahu, po rozvodu s Janem Kovaříkem rovnou nastěhoval.

Na její druhé svatbě už sice tatínka mít nemohla, přesto si Lucie pro svůj velký den zvolila datum, které je svým způsobem s legendárním otcem spjaté. Svatbu totiž naplánovali na 19. listopadu, tedy na den, kdy se udělují hudební ceny Českého Slavíka. Zesnulý zpěvák Karel Gott jich za svůj život získal 42. Radostnou událost nechtěla Lucie komentovat, ale na sociálních sítích už si změnila příjmení na Waltz, což v překladu znamená valčík.

Karel Gott by byl pyšný i na Charlotte

Pyšný by mohl být Gott i na patnáctiletou dceru Charlotte Ellu, která se v Českém slavíkovi umístila na krásném 22. místě. V anketě jí přišlo 5074 hlasů. Chybělo málo a mohla být na 20. místě, na kterém se umístila Anička Slováčková. Charlotte Gottová zdědila talent po otci. Ze všech dcer je mu i nejvíc podobná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.