Celebrity

13. ledna 2022 12:45

Anna Kopečková

Erika Stárková je maminkou! Je to pro nás velice intimní, svěřil se otec dítěte

Herečka a zpěvačka Erika Stárková si své soukromí bedlivě střeží. I těhotenství dlouho před veřejností tajila. Nyní porodila svého prvního potomka, jehož otcem je její přítel, jihoamerický umělec Cesar. Ani jeden ze šťastných rodičů zatím neprozradil, zda se jim narodil chlapeček nebo holčička.

Eriku Stárkovou znají diváci hlavně díky roli Dáši v seriálu Most! a mohli jste ji vídat i ve vedlejší roli v seriálu Dvojka na zabití po boku Jakuba Prachaře a Sary Sandevy. Ačkoli v rozhovoru pro Novinky.cz prozradila, že děti miluje a na své se nesmírně těší, na své si počkala až do 37 let. Péče o miminko jí ale jistě nebude dělat potíže. Když se nemohla věnovat herectví, živila se jako chůva dětí zámožných cizinců. Navíc v rodině Stárkových už jedno dítě mají. Eričina sestra Lenka, která je manželkou populárního herce Václava Neužila, je maminkou čtyřletého Vincenta.

Erika radostnou novinu nějakou dobu tajila. Zprávu o jejím těhotenství přinesla média loni na začátku července, na oficiální akci jsme ale mohli herečku vidět až později, během předávání cen Thálie v říjnu, kde se nebála ukázat těhotenské bříško v černých upnutých šatech.

Šťastným tatínkem miminka, o jehož narození informoval jako první Blesk, je peruánský umělec Cesar Chunk, který žije dlouhodobě v Praze. Zabývá se hudbou a společně s Erikou vyrábí etno šperky a recyklují oblečení, které prodávají na uměleckých trzích. Ani on zatím neprozradil o miminku víc. „Musíte pochopit, že až budu chtít dítě ukázat, tak to udělám. Je to pro mě intimní," sdělil umělec pro ŽivotvČesku.cz.

Na exotické hudebníky je Erika, zdá se, zatížená. Před Cesarem žila asi čtyři roky s baskytaristou Zayou Ganboldem, hudebníkem s mongolskými kořeny.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.