Celebrity

26. prosince 2021 05:55

Petra Kloidová

Babyboom 2021: Tyhle známé ženy se staly matkami. Jak svou roli zvládají?

Babyboom ovládl celý rok 2021. Českým celebritám se narodily Arial Ava, Mariánka, Matyáš a další, porodily moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová, herečka Patricie Pagáčová, zpěvačka Martina Pártlová nebo tenistka Bára Strýcová.

Už první měsíce v novém roce byly na slavná miminka štědré. Jako první z tuzemských celebrit v roce 2021 porodila modelka Jitka Nováčková. Začátkem ledna se jí narodila dcera, kterou pojmenovala dosti nezvykle Leah Ellisa. V únoru rodila i slovenská herečka Zuzana Norisová, která přivedla na svět své druhé dítě a holčička také dostala neobvyklé jméno. Otcem se poprvé stal i její bývalý přítel, syn moderátora Jana Krause David Kraus. Ten s mladší přítelkyní přivítal dceru Ester.

Štěstí v neštěstí modelky Veroniky Kašákové

Na jaře se těšila ze syna Matyáše modelka Veronika Kašáková. Radost se ale pár dní po porodu změnila ve strach poté, co lékaři zjistili, že syn Matyáš trpí vážnou metabolickou vadou. Lidé postižení touto vzácnou nemocí mohou vést plnohodnotný život v případě, že budou držet speciální dietu. Syn Kašákové ochutná v životě pouze tři potraviny. Ačkoliv se Kašáková zpočátku zhroutila, protože i kojení syna bylo problematické, silná prvorodička po několika měsících zvládá vše na výbornou.

Libor Bouček dojal Českou republiku

Poprvé se stali rodiči moderátor CNN Prima NEWS Libor Bouček a jeho žena Gábina, narodil se jim syn Albert. Bouček dojal veřejnost několika instagramovými posty, kde píše o porodu a těhotenství své ženy.

Manželku Gabrielu si nedávno slavný moderátor pozval i do pořadu Máme rádi Česko, kde Gabriela prozradila první slůvko jejich syna.

Monika Leová měla náročný porod

Bývalá moderátorka Hlavních zpráv na Primě a držitelka titulu Miss Earth Monika Leová se svým manželem Martinem Košínem přivítali v březnu dceru Miu Le Košínovou. Porod byl náročnější, protože dcerka vážila přes čtyři kilogramy. Leová si dělala legraci, že druhé dítě raději adoptuje. Mezi další miss nebo modelky, které letos porodily, patří i bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra. Veronika Kopřivová se stala maminkou dcery Elly.

Zorka Hejdová má syna

Začátkem dubna se maminkou stala také půvabná blonďatá moderátorka Zorka Hejdová. Pohlaví miminka však se svým manželem, rovněž moderátorem Mírou Hejdou, tajila. Po porodu prozradila světu, že se jí narodil syn Nikolas. A jak jako prvorodička prožívala Nikolasův příchod na svět? O svém prvním porodu prozradila, že ho má v mlze.

Nikol Štíbrová a Martina Pártlová rodily ve stejný den

Když otěhotní dvě nejlepší kamarádky, je to radost. Porodit ve stejný den ve stejné porodnici, to už je kumšt. Povedlo se to bavičkám Nikol Leitbeg (Štíbrové) a zpěvačce Martině Pártlové. Martina Pártlová porodila holčičku, kterou s partnerem pojmenovali Stella. Nikol Štíbrová má chlapečka Tobiase. Obě rodily císařským řezem.

Jednačtyřicetiletá Pártlová přiznala, že se zkrátka rozhodla mít dítě za každou cenu. Těhotenství ale oddálila její rakovina. „Dítě jsem chtěla za každou cenu, do plánů mi hodil vidle nádor," prozradila nedávno.

Patricie Pagáčová má neplánovaně dceru

Patricie Pagáčová se stala maminkou v květnu. Herečka a bývalá hvězda seriálu Sestřičky přivedla na svět společně s manželem prvního potomka a dala mu nádherné jméno. Dcera se jmenuje Bibiana.

„Miminko nebylo plánované, oba nás to zaskočilo. Ale teď je ta ideální doba. Sami bychom to lépe nenaplánovali,“ sdělila Patricie. Podívejte se na to, jak vypadala její stylová zpráva o těhotenství světu.

Emma Smetana znovu překvapila jménem

Moderátorka a hudebnice Emma Smetana přivedla na svět druhého potomka společně se svým partnerem Jordanem Hajem. Na Instagramu se pochlubila černobílou fotografií a zásadní informací o jméně dítěte – 12. dubna porodila svou druhou dceru s nezvykle krásným a éterickým jménem Ariel Ava. S partnerem má moderátorka a zpěvačka čtyřletou holčičku, které také dali netradiční jméno Lennon Marlene. Při výchově nejmladší dcery však mladí rodiče schytali na Instagramu pořádnou kritiku.

Karolína Kurková porodila při úplňku doma

Topmodelka Karolína Kurková na sociální síti zveřejnila snímek, na kterém nahá pózovala se svým rostoucím bříškem. S manželem Archiem Drurym, který je Američan, už spolu mají dva syny, jedenáctiletého Tobina a pětiletého Noaha. Příchod dcery na svět na konci dubna byl podle slov modelky naprosto magický. V Miami, kde Kurková žije s rodinou, zářil na nebi takzvaný růžový úplněk. Dcera dostala jméno Luna Grace.

Gabriela Soukalová má dceru se dvěma jmény

V půlce září se stala maminkou i moderátorka pořadu Showtime a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová. S partnerem Milošem Kadeřábkem se jim narodila dcera, která dostala krásné jméno Izabela Gabriela. Novopečená maminka si dceru užívá, bohužel v nedávném rozhovoru pro pořad Povídej prozradila, že její blízké okolí nezažívá příliš pozitivní období. Soukalová přiznala, že část její rodiny bojuje s vážnou nemocí.

Petra Hřebíčková porodila třetí dítě

Petra Hřebíčková porodila letos v červnu ve svých 31 letech už třetí miminko. Nakonec to byla opravdu dcera, která přišla mezi dva malé raubíře Šimona a Mikuláše. „Já jsem říkala, že je mi to jedno, jestli je to kluk nebo holčička a myslela jsem to smrtelně vážně, ale je pravda, že když mi řekli, že je to holčička, tak tělo podvědomě zareagovalo tak, že mi zkrátka vyhrkly slzy štěstím,“ prozradila Hřebíčková v rozhovoru pro Český rozhlas Dvojka. Těhotenství zpočátku zaměnila za přechod, jak vtipně podotkla v televizní talkshow.

Barboru Strýcovou těhotenství zaskočilo, skončila s tenisem

Vítězka Wimbledonu a dnes již bývalá tenistka Barbora Strýcová porodila na podzim. S partnerem přivítali syna, který dostal krásné a pro tenistku velmi výstižné jméno Vincent. Otcem miminka je partner Barbory Strýcové, šéfredaktor časopisu Esquire Petr Matějček. Své těhotenství Strýcová zjistila na Australia Open a byl to pro ni šok, jak prozradila v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.