Celebrity

16. června 2021 00:01

Eva Burešová okusila nadupaný stroj: Na čtyřkolce měla nahánět zatoulané psy

Jako Týna Popelková zvládá všechno, co se jí zamane. Kácí stromy, krotí rozzuřené psy, zachraňuje všechny a všechno. A pokud má jezdit po louce v nadupané čtyřkolce, pro Týnu sice žádný problém, ovšem pro její představitelku Evu Burešovou docela oříšek. Jak to všechno v seriálu Slunečná zvládla?

Při jakýkoli scénách, kdy není herec úplně v komfortu nebo bezpečí, nastupuje na plac kaskadér. A stejně tomu bylo i v okamžiku, kdy si měla herečka Eva Burešová sednout na čtyřkolku a vyrazit po louce nahánět zatoulané psy.

Eva Burešová si ve Slunečné zažádala o kaskadérku

„Kaskadérku jsem si vyžádala. Sice v produkci mysleli, že to zvládnu sama, i pan režisér byl o tom přesvědčený, ale já nechtěla. Nejsem na tyhle věci šikovná,“ přiznává bez studu herečka, a tak když se Týna prohání po louce s větrem o závod, Burešová sedí schovaná za kamerou.

„Navíc – když si sundám brýle, točím totiž bez nich, tak ztrácím přehled a orientaci. I z toho důvodu jsem velmi opatrná. Ani jsem to s tou čtyřkolkou nezkoušela. Mám respekt, můžu popojet rychleji, spadnu – a nebudeme moct točit,“ vysvětluje seriálová Týna. „Zvířat se nebojím, kromě koní, do toho jsem šla bez obav. Do všech možných věcí, které vím, že zvládnu, tak jdu. Výšek se nebojím, ale když se jedná o auto nebo motorky, tak to ráda přenechám jiným.“

Na plac tak nastoupila místo Evy profesionálka – kaskadérka Natálie Bartková. „Mimochodem, je to závodnice v motokrosu, modrooká blondýna, ale věřte, že až to uvidíte v televizi, nepoznáte to,“ usmívá se herečka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.