Celebrity

9. června 2021 05:59

Petra Kloidová

Eva Burešová se při zasnoubení v kostele celá chvěla. Co se stalo při natáčení Slunečné?

Emotivní scéna v seriálu Slunečné rozplakala nejednoho diváka. Romantické zasnoubení Janka a Týny dokonce rozechvělo i herce. Eva Burešová přiznala, že během natáčení prožila velký stres. Co se stalo?

Jako Týna Popelková zažívá Eva Burešová nejšťastnější chvíle v životě. S Jankem v podání Marka Lambory přemýšlí o miminku, ale i o svatbě. Seriál Slunečná v úterý potěšil fanoušky seriálového páru. Janek s Týnou se zasnoubili. Celá scéna byla dojemná, pro herce ale také dost stresující.

Cesta na plac Slunečné byla pro Evu Burešovou příprava

„Musím říct, že to pro mě byla stresující scéna, protože než Janek přijde, tak Týna zpívá píseň Marty Kubišové Nechte zvony znít. Vzpomněla jsem si na to ráno v autě,“ přiznává herečka, která se musela naučit skladbu za dobu, než se dostala na plac. „Cestou do Záp jsem si to pouštěla stále za sebou, abych si zapamatovala text. Byla jsem nesmírně nervózní, protože jsem na místě nemohla říct, že to neumím,“ prozradila po natáčení Eva Burešová. „Naštěstí moje hlava funguje a naučila jsem se to.“ Eva Burešová momentálně patří mezi nejlepší zpěvačky v Čechách, takže se od ní nedá čekat nic jiného než dechberoucí výsledek. Nedávno dojala diváky svou písní Malý princ.

Rozechvění Týny a Janka

Při natáčení zásnub Eva Burešová nemusela rozechvění ani hrát. „V kostele byla neuvěřitelná zima, v tom to bylo náročnější. Myslím ale, že to přidalo efekt pro diváky, protože jsem se tak klepala zimou, třásly se mi ruce – a do toho mi Marek nasazoval prstýnek. Pomohlo to tedy k iluzi, že je Týna rozechvělá, ale pravda prostě je, že byla kosa!“ směje se herečka.

Zásnubní prstýnky ze seriálu Sestřičky

S Markem se na onu romantickou scénu nijak nepřipravovali a ani rekvizitáři nehledali speciální prsten. „Velikost snubního prstenu už věděli, když žádal Týnu o ruku Štěpán. A vzhledem k tomu, že mě o ruku Honza Plouhar žádal už i v Modrém kódu, tak prstýnky měli,“ odkrývá seriálová tajemství herečka. „Jediné, co Marek chtěl a byla jeho invence, že by Janek určitě požádal o ruku Týnu jejím celým jménem. Tak jsme volali hlavnímu scenáristovi Rendovi Decastelo, jak se Týna jmenuje druhým jménem, po kom je křtěná. Od Marka to bylo moc hezké, protože on by to osobně prý taky tak udělal. Na poslední chvíli jsem se tak dozvěděla, že jsem Kristýna Alžběta Popelková.“

NEBYLA TO LÁSKA NA PRVNÍ POHLED, ŘÍKÁ EVA BUREŠOVÁ O PŘEMKU FOREJTOVI

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.