zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Burešová se při zasnoubení v kostele celá chvěla. Co se stalo při natáčení Slunečné?

Lenka Nováková , Vydáno: 09.06.2021
Emotivní scéna v seriálu Slunečné rozplakala nejednoho diváka. Romantické zasnoubení Janka a Týny dokonce rozechvělo i herce. Eva Burešová přiznala, že během natáčení prožila velký stres. Co se stalo?

reklama

Jako Týna Popelková zažívá Eva Burešová nejšťastnější chvíle v životě. S Jankem v podání Marka Lambory přemýšlí o miminku, ale i o svatbě. Seriál Slunečná v úterý potěšil fanoušky seriálového páru. Janek s Týnou se zasnoubili. Celá scéna byla dojemná, pro herce ale také dost stresující.

Cesta na plac Slunečné byla pro Evu Burešovou příprava

„Musím říct, že to pro mě byla stresující scéna, protože než Janek přijde, tak Týna zpívá píseň Marty Kubišové Nechte zvony znít. Vzpomněla jsem si na to ráno v autě,“ přiznává herečka, která se musela naučit skladbu za dobu, než se dostala na plac. „Cestou do Záp jsem si to pouštěla stále za sebou, abych si zapamatovala text. Byla jsem nesmírně nervózní, protože jsem na místě nemohla říct, že to neumím,“ prozradila po natáčení Eva Burešová. „Naštěstí moje hlava funguje a naučila jsem se to.“ Eva Burešová momentálně patří mezi nejlepší zpěvačky v Čechách, takže se od ní nedá čekat nic jiného než dechberoucí výsledek. Nedávno dojala diváky svou písní Malý princ.

Scéna Týny a Janka v seriálu Slunečná se povedla
Autor: FTV Prima Scéna Týny a Janka v seriálu Slunečná se povedla

Rozechvění Týny a Janka

Při natáčení zásnub Eva Burešová nemusela rozechvění ani hrát.  „V kostele byla neuvěřitelná zima, v tom to bylo náročnější. Myslím ale, že to přidalo efekt pro diváky, protože jsem se tak klepala zimou, třásly se mi ruce – a do toho mi Marek nasazoval prstýnek. Pomohlo to tedy k iluzi, že je Týna rozechvělá, ale pravda prostě je, že byla kosa!“ směje se herečka.

Zákulisí natáčení Slunečné
Autor: FTV Prima Zákulisí natáčení Slunečné

Zásnubní prstýnky ze seriálu Sestřičky

S Markem se na onu romantickou scénu nijak nepřipravovali a ani rekvizitáři nehledali speciální prsten. „Velikost snubního prstenu už věděli, když žádal Týnu o ruku Štěpán. A vzhledem k tomu, že mě o ruku Honza Plouhar žádal už i v Modrém kódu, tak prstýnky měli,“ odkrývá seriálová tajemství herečka. „Jediné, co Marek chtěl a byla jeho invence, že by Janek určitě požádal o ruku Týnu jejím celým jménem. Tak jsme volali hlavnímu scenáristovi Rendovi Decastelo, jak se Týna jmenuje druhým jménem, po kom je křtěná. Od Marka to bylo moc hezké, protože on by to osobně prý taky tak udělal. Na poslední chvíli jsem se tak dozvěděla, že jsem Kristýna Alžběta Popelková.“

NEBYLA TO LÁSKA NA PRVNÍ POHLED, ŘÍKÁ EVA BUREŠOVÁ O PŘEMKU FOREJTOVI

Eva Burešová a Marek Lambora

Po karanténě jsme si na sebe s Markem museli jako milenci ze Slunečné zvykat, říká Eva Burešová

 

Herec Marek Lambora, který mimo jiné hraje i v seriálu Slunečná

Žádný vyhraněný typ nemám, říká o ženách Marek Lambora ze Slunečné

Marek Lambora v Ohnivým kuřeti

Marek Lambora slaví 26 let: Jak se měnil ve svých rolích?

reklama

Související témata: Marek Lambora , Slunečná , Eva Burešová , zasnoubení

reklama

Přečtěte si také

reklama