Seriály a filmy

2. října 2021 10:21

Eva Burešová propůjčí svůj hlas nadupanému sporťáku v Dvojce na zabití. Poznají ji diváci?

V seriálu Dvojka na zabití se objeví i hvězda Slunečné – Eva Burešová. Přesněji zazní její hlas, kterým k hlavnímu hrdinovi Martinu Ryklovi v podání Jakuba Prachaře promlouvá úžasný žlutý sporťák.

Martin Rykl se na chvíli ocitne v ráji, když usedne za volant pěkně nadupaného a nechutně drahého auta, které pokřtil TRABANT. A protože to není jen tak obyčejné auto, umí mluvit se svým řidičem – a o tuhle úlohu se postarala Eva Burešová.

Auto namluvila o pauze během natáčení Slunečné

„Nahodila jsem svůj dabingový hlas a jela. Točilo se to o pauze, kterou jsem měla během natáčení Slunečné. Je možné, že mě diváci nepoznají. Mám tam takový svůdný hlas, který po mně chtěli,“ vzpomíná Eva Burešová, jak natáčela tuto zajímavou roli.

„Byl oběd a za mnou přišli, zda bych nechtěla namluvit auto. Byla jsem z toho nadšená. Natáčení trvalo chvilku. Každou větu jsem řekla dvakrát a bylo to. Vyrůstala jsem na seriálu Knight Rider a po tomhle jsem toužila. Je hezký, když se naše profese prolínají, tak proč bych tohle neudělala?“

Kolik diváků Evu Burešovou pozná po hlase?

Eva Burešová v namlouvání nezůstala sama a o druhý mužský hlas se postaral Jan Šťastný. „Když jsme to natáčeli, tak jsem si přečetla obraz, abych věděla, co je tam za situace. Moc se těším a určitě se na to podívám,“ usmívá se herečka a je zvědavá, kolik lidí ji pozná.

Překvapení během natáčení tohoto dílu zažil také hlavní hrdina Martin v podání Jakuba Prachaře. Ten se podíval i na zimní stadion hokejové Slavie, kam ho jeho žlutý Trabant dovezl. „Při natáčení jsem objevil jednu vzácnost. Vzadu za kluzištěm jsou fotky, na kterých je i můj děda Ilja Prachař. Byl velký slávista, takže chodil i na hokej. Přišel jsem na to, že mě bruslení moc baví a musím zase začít chodit,“ zavzpomínal na natáčení Jakub Prachař, který opět dopadl vraha a opět netradičním způsobem. Ostatně jak je zvykem jeho hlavního hrdiny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.