Celebrity

9. března 2022 10:28

Gabriela Kolinová

Ewa Farna je dvojnásobnou maminkou! Zpěvačce se narodila holčička

7 pádů Honzy Dědka (30) - Ewa Farna a masakr s dětmi

Ewa Farna má další důvod k radosti. Stala se totiž dvojnásobnou maminkou. Na svém Instagramu potvrdila, že porodila už před několika dny. Prozradila pohlaví miminka i jeho jméno. S partnerem Martinem Chobotem už mají syna Artura, který letos oslaví třetí narozeniny.

Zpěvačce Ewě Farne se daří jak v hudební kariéře, tak v soukromí. Nedávno získala čtyři nominace na hudební ceny Anděl. Za album Umami v kategoriích album a sólová interpretka. Singl Tělo má zase našlápnuto stát se skladbou a videoklipem roku.

A teď má zlatá slavice další důvod k úsměvu, protože se stala dvojnásobnou maminkou. Zpěvačka na svém Instagramu potvrdila, že před pár dny porodila. Její holčička dostala jméno Ella.

„Už pár dní žijeme v jiné realitě, ke které dokážu napsat jen #makekidsnowar,“ napsala ke svému nejnovějšímu příspěvku.

Z dcery se raduje společně se svým manželem Martinem Chobotem a jejich prvním potomkem, téměř tříletým synem Arturem. První těhotenství zpěvačka poměrně dlouho tajila, to druhé oznámila na začátku listopadu společně s představením nové desky Umami.

„Tohle ‚dítě‘ v podobě alba se zrodí se začátkem prosince. Pak, jak je vidno, je na cestě i další. Nevím zatím, jak bude znít, ale je jasné, že to bude velká srdcovka,“ napsala tehdy vtipně ke snímku zpěvačka.

Ewa Farna: Rodit v Polsku? Nikdy!

O porodu mluvila Farna velmi otevřeně: „Vím, že to bude nepříjemné, bude to bolest. Ale je to druh bolesti, která pomine. Na konci nás čeká odměna, takže k tomu přistupuju tak, že to bude dobré,“ řekla během živého vysílání na svém instagramovém profilu.

První dítě přivedla na svět v porodnici v Příbrami. Za porod v České republice je neskutečně vděčná. V Polsku rodit nechtěla za žádnou cenu. „Tam se jednoduše může stát, že vás nezachrání. Zkrátka bych se nyní bála být těhotná a žít v Polsku. A říkám to i v polských médiích,“ svěřila se Farna, která byla ještě v těhotenství na pár dní ve Varšavě navštívit bratra.

„Naléhala jsem na něj, že tam musí být se mnou, a kdyby se cokoliv kolem mého těhotenství dělo, okamžitě mě musí naložit do auta a odvézt mě do ČR,“ vysvětlila Farna, která se kriticky vyjádřila i k zákazu potratů u našich sousedů.

Farna ukázala strie a podpořila ostatní ženy a maminky

Farna vždy bojovala s kily navíc. Pak zhubla, ale na břiše jí po porodu zůstaly malé jizvičky, takzvané strie. Jenže místo aby je schovávala, rozhodla se je ukázat, a podpořit tak ostatní ženy, aby se měly rády se všemi nedostatky. Necelé dva roky po porodu tak symbolicky vydala videoklip s názvem Tělo. A Farna tím všem ženám vzkazuje: „Milujte své tělo i s chybami a važte si ho za to, co pro vás udělalo.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.