Celebrity

18. února 2022 05:50

Žaneta Dernerová

Exkluzivní ukázky ze zábavné show: Zapotí se kuchaři, olympionici i herci

Máme rádi Česko XI (1) – Osobní hygiena

Oblíbená soutěž Máme rádi Česko zahajuje již desátou řadu. Další sérií nás jako vždy provede moderátor Libor Bouček, který svými otázkami vyzkouší známé české celebrity. Těšit se můžeme také na jubilejní stý díl této zábavné show.

Že je Libor Bouček zkušeným moderátorem, není žádná novinka. Jen k dnešnímu dni odmoderoval v rámci show Máme rádi Česko více než 250 hodin ve studiu a vyzpovídal téměř pět stovek osobností. „Kolik hodin příprav a natáčení to spolklo, nespočítám, ale spočítal jsem, že kdyby si někdo pustil všechny díly po sobě, sledoval by je kontinuálně 5 dní, 5 nocí a 5 hodin k tomu. A pak skonal vyčerpáním,“ prozradil své výpočty Libor.

Podle něho by to daný divák nemusel zvládnout. „Chtěl bych vidět toho člověka, který by to v kuse dal. Jak by ho to poznamenalo. Podle mě by to nemusel přežít,“ směje se Libor Bouček, který soutěž moderuje od prvního dílu, který televize Prima odvysílala 7. dubna 2013.

Již v pátek 18. února začne vysílání desáté řady této soutěže, která bude mít celkem patnáct dílů. V každém se objeví známé tváře českého showbyznysu. „Je neuvěřitelné, kolik osobností Česko má. Každý z oněch pěti stovek osobností ve svém oboru něco dokázal a je pro co jej obdivovat. Mezi všemi osobnostmi je ale několik výjimečných, které chceme oslavovat. Vloni v květnu jsme speciálním dílem oslavili krásné kulatiny naší největší herečky Jiřiny Bohdalové. Myslím, že se oslava povedla, ocenila ji nejen Jiřinka, ale i diváci, k oslavě se jich připojil bez hrstky milion,“ pochvaluje si Libor.

Podobné články

Oslava narozenin Jaromíra Jágra

Speciálního dílu k oslavě svých kulatých narozenin se ale nedočkala jen Jiřina Bohdalová. „Další výzvou byly velké narozeniny, troufám si říct největší české hokejové legendy, Jaromíra Jágra. A tak mám pochopitelně radost, že Jarda svolil a svou první oslavu padesátky si udělal s námi,“ netají se svou radostí Libor Bouček, kterému se tak povedl husarský kousek.

I v desáté řadě své týmy povedou zkušení kapitáni Jakub Prachař a Vojta Kotek. Ve vědomostních soutěžích si tentokrát diváci vychutnají například Moniku Absolonovou, Hanu Vagnerovou, Jitku Schneiderovou, Lukáše Hejlíka, Lucii Vondráčkovou s Petrem Vojnarem nebo Danu Morávkovou a Michala Malátného. Těšit se ale také můžeme na herce ze seriálu ZOO Evu Burešovou, Ondřeje Pavelku nebo Roberta Urbana.

Objeví se i herečtí představitelé oblíbených rolí seriálu 1. MISE – Marek Němec, Petr Vaněk nebo Kateřina Pechová. V oblasti znalostí o Česku zaskórují i naši špičkoví sportovci Karlos Vémola, Kristiina Mäki, Barbora Špotáková nebo Zuzana Hejnová.

Tu uvidíme v Máme rádi Česko již tento pátek od 20:15 na Primě. Spolu s ní stanou v týmu Vojty Kotka moderátor Petr Vágner a kuchař Emanuele Ridi. Proti nim se pod vedením kapitána Jakuba Prachaře postaví Zdeněk Pohlreich, veslař Ondřej Synek a modelka Kristýna Schicková.

Hudebně pořad doprovodí a zapeklité hudební hádanky připraví opět Maxiband Jana Maxiána s vokalisty Václavem Noidem Bártou, Vendulou Příhodovou, Sárou Milfajtovou a Dashou. Rozhodně se nezapomeňte dívat.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.