Jaromír Jágr oslaví 50. narozeniny ve velkém stylu! Popřejí mu i jeho expřítelkyně

Oslava 50. narozenin Jaromíra Jágra

Máme rádi Jardu! Výmluvný název dostala adaptace oblíbeného zábavného pořadu, kterou k 50. narozeninám Jaromíra Jágra přichystala televize Prima. A že půjde o oslavu velkolepou, potvrzují i hosté, kteří byli do extra pořadu pozváni. Podívejte se už teď na galerii fotek z natáčení!

Televizní oslava 50. narozenin Jaromíra Jágra se ponese ve velkém stylu, jak se sluší a patří! Legendě českého hokeje ji přichystal moderátor Libor Bouček ve speciálním vydání oblíbeného pořadu Máme rádi Česko.

Máme rádi Jardu!

„15. února 1972 se narodil šikovnej kluk, nejlepší hokejista, kterého kdy starý kontinent měl. A jestli si někdo zaslouží vzdání pocty za to, co udělal pro minimálně tři generace, je to Jarda. Navíc v den, kdy se to bude vysílat, budeme hrát se Švýcarskem na olympijských hrách v Pekingu. Bude tady vládnout hokejová euforie, a jestli je někdo jejím hlavním spouštěčem, je to on. Měl jsem jenom obrovský strach, jestli to ode mne vezme. Tak jsem velmi opatrně našlapoval, postupně jsem mu říkal, co všechno budeme dělat, až nakonec řekl, že ano. Jsem autorem myšlenky, ale to je nepodstatné, podstatné je, že přišel. Strašně si toho vážím a jsem z toho naměkko. Někdo, komu se klaní celý hokejový svět, vezme ten svůj volný čas, kterého má málo, a jde sem. To je skvělé,“ prozradil okolnosti vzniku pořadu Libor Bouček, moderátor a současně autor scénáře a otec myšlenky vzniku speciálu Máme rádi Jardu.

Narozeninový pořad Máme rádi Jardu! odstartuje vysílání jubilejní, desáté řady populární soutěže, a sice v pátek 11. února. Tedy v den, kdy se čeští hokejisté utkají na zimní olympiádě se švýcarskou reprezentací a pouhé čtyři dny před Jardovým životním jubileem.

Jaromír Jágr: Dojalo mě to

Hlavní hvězdou pořadu bude pochopitelně oslavenec, který se před začátkem soutěžního klání netajil zdravou nervozitou. „Měl jsem trošičku obavy, nevěděl jsem, co od toho očekávat a jak se to pojme. Ale musím říct, že Libor a štáb to udělali výborně. Udělali mi krásné přivítání, takhle už mě na stadionech nevítají. Byl jsem mile překvapený, dojalo mě to. Myslím si, že všichni, kdo tu byli, si to užili, a věřím, že i televizní diváci si to užijí, protože to bylo napínavé,“ zhodnotil Jaromír Jágr svoji televizní narozeninovou oslavu. A ta bude skutečně napínavá do poslední chvíle a zábavná od první minuty. Libor Bouček totiž Jaromíru Jágrovi do soutěžního týmu nasadil jeho bývalé partnerky Ivu Kubelkovou a Innu Puhajkovou a jako kapitána zvolil Jakuba Prachaře.

„Obsazení týmu mě nepřekvapilo, je dobře vymyšlené. No tak co, chybí nám v sestavě Andrea Verešová, Lucie Borhyová, Nikol Lenertová, Veronika Kopřivová. Bylo to úžasné, všichni jsme se výborně bavili. Jarda potvrdil, co vím už dávno, že je neuvěřitelně vtipný,“ prozradila Iva Kubelková s tím, že se na natáčení pečlivě připravila. „Trošku jsem si ho vygooglila, když jsem sem jela. Jestli se budou otázky týkat Jardy, budu vědět, co bylo před dvaceti lety, ale od té doby už nejsem tak v obraze,“ smála se.

Její souputnice Inna Puhajková má znalosti o Jágrovi v čerstvé paměti. „Musím říct, že jsem před začátkem byla lehce nervózní, ale ve finále mě ta atmosféra strhla. Přáli jsme si zvítězit, výhrou byly bábovky. Že je má rád, jsem věděla, tušila jsem, že to platí dodnes, on je v tomhle směru nenáročný,“ pobavila Inna Puhajková. S motýly v břiše nenatáčela jediná. „Už normálně nebývám nervózní, ale když se na mě Jaromír podíval těma upřímnýma očima, že mu dneska dělám kapitána, tak se mi udělalo trošku zle,“ svěřil se ostřílený kapitán Jakub Prachař.

Kateřina Neumannová a Jaromír Jágr slaví narozeniny ve stejný den

Proti týmu Jaromíra Jágra a jeho ex se pod vedením kapitána Vojty Kotka postaví Jaromírovi přátelé, tenista Radek Štěpánek, hokejista Jan Hlaváč a lyžařka Kateřina Neumannová, která slaví narozeniny ve stejný den jako Jaromír. „My jsme spolu mnohdy trávili narozeniny na olympiádách, já jsem slavit mohla, protože jsem měla tou dobou už po závodech, ale hokejistům se turnaj teprve rozjížděl, takže jsme to spláchli nějakou esemeskou. Žádná velká společná akce neproběhla, tak čekám, že Jarda jednou s tím hokejem skončí a budeme to moci napravit,“ uvažuje Kateřina Neumannová, která je o rok mladší než Jágr.

Čtěte také: Předvánoční radost u Štěpánka a Vaidišové. Mají druhou dceru, dostala netradiční jméno

Kromě speciálního vydání Máme rádi Jardu! natočila Prima dalších patnáct dílů jubilejní desáté řady pořadu Máme rádi Česko. V rámci té dojde také k oslavě 100. dílu pořadu! V nejnovější řadě zábavné show Máme rádi Česko se mohou diváci těšit například na Hanu Vagnerovou, Lucii Vondráčkovou, Petra Vojnara, Danu Morávkovou, Moniku Absolonovou, Báru Špotákovou, Zuzanu Hejnovou, Vandu Hybnerovou, Ester Geislerovou nebo manželku Libora Boučka – Gabrielu Boučkovou.

Pořad Máme rádi Jardu je druhým speciálem v devítileté historii soutěže Máme rádi Česko. První speciál Máme rádi Jiřinku, který byl odvysílán u příležitosti 90. narozenin herečky Jiřiny Bohdalové, si 2. května 2021 nenechalo ujít 975 000 dospělých diváků.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.