Celebrity

12. prosince 2021 06:00

Petra Kloidová

Filip Rajmont: Jako učitel DAMU si začal se studentem, z kterého se stala televizní hvězda

7 pádů Honzy Dědka (31) - Filip Rajmont

Herec Filip Rajmont mluví o svém osobním životě otevřeně. Jako vyučujícího na DAMU ho vyhodili kvůli románku se studentem. I tak se mu skandál vyplatil. 

Filip Rajmont je homosexuál, který o svých vztazích mluví vždy otevřeně. Byly dlouhodobé a bez dramat se neobešly. „Já jsem měl dva vztahy. První se svým nynějším šéfem činohry, Danielem Špinarem. Je přísnej a ke mně ještě přísnější. Ten vztah nějak vypadal, pak já jsem mu třeba zahnul, tak mi to v práci vracel. Druhý s Ivanem Luptákem,“ shrnul Filip Rajmont s tím, že vztah s Luptákem ho stál práci na DAMU.

Vyhazov z DAMU za románek se studentem

Rajmont přiznal, že se seriálovou hvězdou Ivanem Luptákem si začal ve chvíli, kdy byl Lupták studentem divadelní fakulty, zatímco on vyučoval.

„Já jsem DAMU studoval a pak jsem tam i chvíli učil. Ale byl jsem víc přátelský ke studentům, až se to nehodí. Vyučoval jsem a blíž jsem se kamarádil s jedním ze studentů, se kterým jsem pak sedm let žil. A to se nehodí. To na školu nepatří, tak jsem z té školy odešel. Oni mě teda vyhodili, ale můžu říkat, že jsem odešel, líp to zní,“ svěřil Honzovi Dědkovi v jeho talkshow 7 pádů.

Slavný muzikant dělal páru křena

S Ivanem Luptákem se Rajmont potkal během zkoušení na divadle, kde přeskočila jiskra. S mladým hercem nakonec zůstal dlouhých sedm let. „Seznámili jsme se, když jsem zkoušel hru Jak je důležité míti Filipa," zavzpomínal.

Rajmont zavzpomínal i na to, jak jim hudebník Tomáš Klus dělal křena. „Ivan bydlel s Tomášem Klusem ještě když byli chudí studenti. Tomáš pořád hrál ty svoje písničky, ale já jsem s Ivanem chtěl být sám a chtěl jsem, aby šel Klus spát, a on přehrával v kuchyni celé svoje první cédéčko. Říkal jsem si, ať už jde pryč ten písničkář,“ vzpomínal s pobavením herec s hlubokými hereckými kořeny.

DAMU zvládnul Rajmont bez maturity

Rajmont konzervatoř nedodělal. „Protože jsem tam nechodil. Já jsem tam chtěl dojít, ale vždycky mě něco zdrželo, třeba restaurace nějaká. Přemýšlel jsem, co budu dělat, nikde mě nechtěli. Tak jsem šel na DAMU, bez maturity. Zajímalo mě spíš, jak si někde vydělat peníze v nějakém dabingu, ty utratit a žít. A to jsem žil! Alkohol a všechno možný. Jednou jsem do sebe nalámal třináct broskvovejch asi za půl hodiny. Ale byl jsem tak uvědomělý, že jsem si na sebe zavolal záchytku. Ukecal jsem je a fakt mě tam odvezli. Už bych tam nechtěl,“ zavzpomínal Rajmont. Dneska se prý snaží žít spořádaně.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima Tomáš Klus 7 pádů Honzy Dědka Daniel Špinar Filip Rajmont Ivan Lupták Divadelní fakulta Akademie múzických umění

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.