Celebrity

29. prosince 2021 12:00

Tamara Fränzlová

Gelemová má strach ze Slováčka a najala si právníky. Ať radši maluje a nevymýšlí blbosti, vzkazuje jí

Porozchodová situace mezi Lucií Gelemovou a Felixem Slováčkem houstne čím dál víc. Pro nadávky daleko nechodí ani jeden z nich a malířka navíc slavného hudebníka nařkla ze stalkingu.

Dlouholetý vztah Felixe Slováčka s Lucií Gelemovou skončil už v květnu a vše nasvědčovalo tomu, že spolu dvojice vychází na přátelské úrovni. To se však změnilo jednou fotografií Gelemové s novým mužem, která obletěla česká média. Jakmile se Slováček dozvěděl, že jeho exmilenka udělala za vztahem definitivní tečku, častoval svou někdejší lásku peprnými nadávkami. Celá vyhrocená situace zašla až tak daleko, že si malířka ze strachu z muzikantova chování najala právníka.

Překročil meze, stěžovala si Gelemová

„Znovu opakuji, že osobně je mi velmi líto a upřímně mne mrzí, jak se vše vyvinulo. Felixe jsem měla hluboce ráda, milovala a vážila si jej, což už teď nemohu. Přesto Felixovi neustále nabízím přátelství,“ napsala Gelemová v SMS. „Pokud o vás ale někdo – bývalý přítel, veřejně říká vulgární slova, že jste š**tka, ku**a, pokud vám několikrát denně píše SMS, kde chvíli vyhrožuje, že vám uškodí, a chvílí prosí o odpuštění, tak to určité meze překračuje,“ dodala vystrašená umělkyně.

„Vzhledem k jeho nevypočitatelnému chování a jeho výhružkám mám skutečně důvod ke strachu. Proto jsem vyhledala vynikajícího právníka Mgr. Michala Pokorného, který má Felixovo chování zdokumentované a považuje ho za protiprávní,“ řekla výtvarnice redakci FTV Prima. „Velmi si přeji, aby se situace uklidnila a my časem našli společnou řeč,“ vyslovila zbožné přání.

Slováček se brání

Překvapený Felix Slováček však s jejím nařčením nesouhlasí a osočení ze stalkingu popírá. „Strašně se tomu divím, protože si nemyslím, že bych byl člověk, který by to tahal tak daleko, že by to vypadalo jako výhrůžka. Maximálně mohu konstatovat, kdo s kým žije a jestli si myslím, že to je dobře, nebo ne,“ řekl na svou obhajobu pro pořad ShowTime muzikant. A stalking, ze kterého ho Lucie nařkla? „Ani nevím, kde bydlí. Nevím o ní vůbec nic. Že bych stál před galerií? Stejně žádnou nemá, nic neprodává. Poslední věci, které se prodaly, koupili moji kamarádi, a to je vše,“ nechal se slyšet Slováček, který v rozhovoru přiznal, že spolu měli i nějaké finanční problémy.

Podle jeho slov se naposledy viděli u notáře, a tím to skončilo. „Ať si dá dohromady štětec, barvy a plátno a začne něco pořádného dělat. A ne takové blbosti, jako že potřebuje právníka,“ vzkázal Gelemové naštvaný Slováček. „Jinak skončí tam, kde začala – v lékárně,“ uzavřel to muzikant a dodal, že už se chce nadále věnovat jen svým dětem a hudbě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.