zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Hana Zagorová po návratu z nemocnice: Nic si nepamatuji. Štefan mi zachránil život

Hanu Zagorovou propustili z nemocnice
Hanu Zagorovou propustili z nemocnice
Gabriela Kolinová , Vydáno: 17.10.2021
Zpěvačku Hanu Zagorovou ve čtvrtek konečně propustili z nemocnice, tam si poležela dlouhé dva týdny. V exkluzivním rozhovoru prozradila, že si z osudného dne, kdy zkolabovala, nic nepamatuje. Svěřila se, jak se teď cítí a jaké má plány. „Člověk se teď těší z takových maličkostí,“ uznala.

reklama

Je to víc jak čtrnáct dní, co Hana Zagorová zkolabovala ve svém bytě a záchranka ji odvezla do nemocnice. Nebýt včasného zásahu jejího manžela Štefana Margity, mohl kolaps oblíbené zpěvačky skončit tragédií.

A jak se cítí po návratu z nemocnice? „Jsem slaboučká, ale přešťastná, že jsem doma. Dnes jsem spala v naší ložnici a vždy, když jsem se vzbudila, jsem se dívala, jak Štefíček (manžel Štefan Margita – pozn. red.) oddechuje. Jak se člověk těší z takových maličkostí,“ svěřila se v exkluzivním rozhovoru pro pořad Showtime.

Štefan Margita a Hana Zagorová
Autor: profimedia Štefan Margita a Hana Zagorová

Hana Zagorová: Sledovala jsem detektivku o volbách. Mám radost

Zagorovou hospitalizovali na transfuzním oddělení pražské Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí. „Musím říct, že o mě bylo senzačně postaráno. Ústav hematologie a krevní transfuze je senzační, takový respekt a úcta... Lidi tam jsou velmi milí. Všechno tam klapalo a já jim moc děkuji,“ dodala Zagorová. 

Zpěvačka strávila v nemocnici dlouhých 14 dní. Manžel jí do nemocnice přinesl několik knih. „Četla jsem pouze detektivky nebo se dívala na televizi. Sledovala jsem tu úžasnou detektivku o volbách, z čehož jsem měla velkou radost, a mezitím do mě pořád něco kapalo a teklo,“ vysvětlila Zagorová, která už se prý cítí líp, ale ideální to ještě podle ní není. „Štefíček je vždy natěšený a všude říkal, že už mi je výborně. Zatím to výborný není, ale je mi dobře,“ přiznala.

Operní pěvec Štefan Margita pokřtil v pražském Tančícím domě s přáteli své album „Na správné cestě“.

Štefan Margita prozradil, jak je na tom Hana Zagorová. Na jeho křtu chyběla

Štefan mi zachránil život. Na nic si nevzpomínám, přiznala zpěvačka

Na to, co hospitalizaci 1. října předcházelo, si nevzpomíná. „Absolutně nic nevím. Štefíček se mi nedovolal, tak zlanařil manžela naší neteře. Ti zavolali policisty a našli mě. Já z toho ale nevím vůbec nic. Já si pamatuju jenom na nemocnici, což je vlastně asi dobře,“ dodala zpěvačka.

Vše dobře dopadlo právě díky manželovi Zagorové. „Zachránil mi život a Standa od naší Mariany byl absolutně obdivuhodný,“ uznala. Spekulace kolem svého zdravotního stavu Zagorová odmítla číst. „Na JIP nebyly noviny, a když jsem něco viděla ve zprávách, tak jsem to vypla. Nic o tom nevím,“ sdělila.

Zagorová už od sedmdesátých let trpí nevyléčitelnou nemocí krve. „Nemůžeme říkat, že jsem zdravá. Krevní nemocí budu trpět do konce života. Dál budu bojovat,“ prohlásila. Nejvíce si přeje, aby mohla zase koncertovat. „Protože to mi hrozně schází. Děkuji všem za přenádherné vzkazy,“ doplnila.

Hana Zagorová

Štefan Margita o dramatu s Hanou Zagorovou: Policie ji našla v bezvědomí, je to vyměněný člověk

Petr Janda

Petr Janda prodělal covid: Byly chvíle, kdy jsem se bál o život. Bratr loni nemoci podlehl

reklama

Související témata: Hana Zagorová , Štefan Margita , nemoc , Showtime

reklama

Přečtěte si také

reklama