zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Štefan Margita prozradil, jak je na tom Hana Zagorová. Na jeho křtu chyběla

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Gabriela Kolinová , Vydáno: 12.10.2021
Operní pěvec Štefan Margita pokřtil nové album. Kmotrou mu měla být jeho partnerka Hanka Zagorová, ta je ale stále v nemocnici. Margita prozradil, jak na tom je a kdy by ji mohli pustit z nemocnice. Zagorová prý dostává transfuze a už se prý cítí mnohem lépe.

reklama

Štefan Margita křtil své nové album s názvem Na správné cestě v Tančícím domě. A na správné cestě je prý i zdravotní stav jeho manželky Hanky Zagorové, která s ním zde nemohla být, přestože měla album pokřtít.

Zpěvačka nedávno zkolabovala a záchranka ji odvezla z jejího bytu v Praze do nemocnice. Nebýt včasného zásahu jejího manžela Štefana Margity, mohl kolaps oblíbené zpěvačky skončit tragédií. Zagorovou hospitalizovali na transfuzním oddělení.

Operní pěvec Štefan Margita pokřtil v pražském Tančícím domě s přáteli své album „Na správné cestě“.
Autor: profimedia Operní pěvec Štefan Margita pokřtil v pražském Tančícím domě s přáteli své album „Na správné cestě“.

A jak se cítí? „Hanička bude brzo doma a já už se nemůžu dočkat. Když už řekla, že chce svoje krémy, parfém a už si i vybírá, jaké povlečení by chtěla mít, to už znamená, že je na dobré cestě,“ prozradil Margita v pořadu Showtime. 

Margita před nedávnem prozradil, že by měli Zagorovou pustit už ke konci minulého týdne, přesto si ji v nemocnici ještě nechali. Jak to? „Dělají ještě nějaké kontroly a čekají na výsledky. Lékaři jí teď podávají transfuze a chtějí zjistit, jak dlouho to s nimi vydrží. Je hodně důležité, aby se termín stále zkracoval a zkracoval,“ vysvětlil Margita.

Štefan Margita a Hana Zagorová

Štefan Margita se stal dědečkem. Tohle je jeho krásná vnučka. Brečel jsem, přiznal

Hana si čte detektivky. Náladu má výbornou

Podle Margity je její zdravotní stav o moc lepší. Prý má i dobrou náladu. „Ráno jsme spolu mluvili a smála se. Kouká na televizi a hodně si čte. Dokonce se sestřičky smály, že čte detektivky, takže náladu má výbornou,“ prozradil Margita. Tento týden by ji už podle něj mohli opravdu propustit.

Bohužel Hana nestihla křest nového alba manžela. Bylo jí to líto? „Myslím, že jí to líto bylo, ale říkala že budu mít kolem sebe hodně lidí, kteří ji a mě mají rádi – a dneska se to potvrdilo,“ řekl Margita. Podpořila ho aspoň na dálku? „Ano, přála mi hodně štěstí a říkala, že to určitě bude krásné a že má v telefonu moji desku, že ji bude poslouchat,“ doplnil.

Hudebník a blízký rodinný přítel Michal Kindl prozradil, že mu Hanka volala, že má pro něj dárek. „Až ji pustí z nemocnice, tak zase začneme vysílat její Nedělní rande a všechno se vrátí zpátky. Těšíme se na práci na jejím novém albu a na koncerty, které musela přeložit. A diváci se můžou určitě těšit na její Lucernu,“ dodal. 

Hana Zagorová s úsměvem

Štefan Margita o dramatu s Hanou Zagorovou: Policie ji našla v bezvědomí, je to vyměněný člověk

Hana Zagorová promluvila otevřeně o nemoci.

Hana Zagorová otevřeně o svém zdraví: Složila jsem se Štefanovi do náruče

reklama

Související témata: Štefan Margita , Hana Zagorová , zdraví , Showtime

reklama

Přečtěte si také

reklama