Celebrity

12. října 2021 10:35

Gabriela Kolinová

Štefan Margita prozradil, jak je na tom Hana Zagorová. Na jeho křtu chyběla

Operní pěvec Štefan Margita pokřtil nové album. Kmotrou mu měla být jeho partnerka Hanka Zagorová, ta je ale stále v nemocnici. Margita prozradil, jak na tom je a kdy by ji mohli pustit z nemocnice. Zagorová prý dostává transfuze a už se prý cítí mnohem lépe.

Štefan Margita křtil své nové album s názvem Na správné cestě v Tančícím domě. A na správné cestě je prý i zdravotní stav jeho manželky Hanky Zagorové, která s ním zde nemohla být, přestože měla album pokřtít.

Zpěvačka nedávno zkolabovala a záchranka ji odvezla z jejího bytu v Praze do nemocnice. Nebýt včasného zásahu jejího manžela Štefana Margity, mohl kolaps oblíbené zpěvačky skončit tragédií. Zagorovou hospitalizovali na transfuzním oddělení.

A jak se cítí? „Hanička bude brzo doma a já už se nemůžu dočkat. Když už řekla, že chce svoje krémy, parfém a už si i vybírá, jaké povlečení by chtěla mít, to už znamená, že je na dobré cestě,“ prozradil Margita v pořadu Showtime. Margita před nedávnem prozradil, že by měli Zagorovou pustit už ke konci minulého týdne, přesto si ji v nemocnici ještě nechali. Jak to? „Dělají ještě nějaké kontroly a čekají na výsledky. Lékaři jí teď podávají transfuze a chtějí zjistit, jak dlouho to s nimi vydrží. Je hodně důležité, aby se termín stále zkracoval a zkracoval,“ vysvětlil Margita.

Hana si čte detektivky. Náladu má výbornou

Podle Margity je její zdravotní stav o moc lepší. Prý má i dobrou náladu. „Ráno jsme spolu mluvili a smála se. Kouká na televizi a hodně si čte. Dokonce se sestřičky smály, že čte detektivky, takže náladu má výbornou,“ prozradil Margita. Tento týden by ji už podle něj mohli opravdu propustit.

Bohužel Hana nestihla křest nového alba manžela. Bylo jí to líto? „Myslím, že jí to líto bylo, ale říkala že budu mít kolem sebe hodně lidí, kteří ji a mě mají rádi – a dneska se to potvrdilo,“ řekl Margita. Podpořila ho aspoň na dálku? „Ano, přála mi hodně štěstí a říkala, že to určitě bude krásné a že má v telefonu moji desku, že ji bude poslouchat,“ doplnil.

Hudebník a blízký rodinný přítel Michal Kindl prozradil, že mu Hanka volala, že má pro něj dárek. „Až ji pustí z nemocnice, tak zase začneme vysílat její Nedělní rande a všechno se vrátí zpátky. Těšíme se na práci na jejím novém albu a na koncerty, které musela přeložit. A diváci se můžou určitě těšit na její Lucernu,“ dodal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.