Celebrity

26. listopadu 2021 07:00

redakce Prima Zoom

Hana Zagorová má nalomené obratle: Vše mě bolí! Přesto natočila duet se Ztraceným

Vánoční klip Haničky Zagorové a Marka Ztraceného

Slavná zpěvačka by měla ležet a zotavovat se po nedávné nemoci, jenže tomu tak úplně není. Nazpívala duet s čerstvým Slavíkem Markem Ztraceným. Vánoční písničku si budete moct poslechnout první adventní neděli.

„Mám nalomené tři obratle,“ postěžovala si Hana Zagorová pro reportérku Showtimu a přiznala, že se její lékaři nebudou radovat z toho, že se vypravila na natáčení nového singlu Vánoční. Ten nazpívala společně s Markem Ztraceným v krásném prostředí kostela sv. Filipa a Jakuba na pražských Malvazinkách. Vánoční atmosféra videoklipu je tak zaručena.

Marek Ztracený už pro Hanu jednu píseň napsal

„Marek je senzační a já mu hrozně gratuluju k Slavíkovi, protože to byla spanilá jízda. Vůbec se nedivím, protože to je člověk, kterému – aspoň já – věřím každičký slovo,“ chválila svého kolegu Hana Zagorová.

Marek Ztracený je dlouholetým obdivovatelem jedné z nejoblíbenějších českých zpěvaček. V roce 2018 jí napsal písničku 'Já nemám strach' a nejednou se s ní setkal na pódiu. Společná píseň ale interpretům chyběla, tak to před nejkrásnějšími svátky v roce zachránili!

Vánoční duet si budete moct poslechnout první adventní neděli. A na reportáž se můžete podívat v neděli 28.11. v Showtime magazínu ve 20:15 na CNN Prima News.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.