zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Herečka ze seriálu Dr. House randí s o deset let mladším zpěvákem Stylesem. Kdo další podlehl kouzlu zajíčků?

tehulky 2014 - Olivia Wilde, Jason Sudeikis a jejich syn
Autor: facebook a profimedia.cz tehulky 2014 - Olivia Wilde, Jason Sudeikis a jejich syn
Barbara Vávrová , Vydáno: 09.01.2021
Už dávno neplatí, že jestli by měl být ve dvojici někdo starší, tak muž. Ženy si vydobyly své postavení ve společnosti. Ať vidíme počátek v ženském volebním právu nebo kdekoli jinde, feminismus dnes dosahuje vrcholu. Ženy se cítí silnější a mají větší sebevědomí než kdy dříve. Možná i proto začaly úspěšné ženy tíhnout k mladším mužům. Zdaleka to ale není jen výmysl Hollywoodu, i naše slavné dámy kouzlu mladších mužů neodolaly.

reklama

Olivia Wilde a Harry Styles = 10 let

Nejnovějším párem s „obráceným“ věkovým rozdílem je herečka známá ze seriálu Dr. House Olivia Wilde (36) a úspěšný zpěvák Harry Styles (26), bývalý člen oblíbené kapely One Direction.

Románek mezi herečkou a zpěvákem nejspíš započal během natáčení nového trileru Don´t Worry Darling, který Olivia režíruje. A nedávno navštívili ruku v ruce víkendovou svatbu Harryho manažera na Santa Barbaře. Po ní jeli k herečce domů. Že se pár dá dohromady během natáčení je už tak trochu klišé, většinou jde ale o spojení herců, kteří mají před kamerou předstírat lásku. Vzpomeňme si třeba na Brangelinu.

Olivia podle všeho opustila svého snoubence a otce svých dětí Jasona Sudeikise po devíti letech soužití. Mělo k tomu dojít v listopadu, jiní tvrdí, že spolu něžijí už rok. Těžko tedy říct, zda v tom nová láska má, nebo nemá prsty.

Heidi Klum a Tom Kaulitz = 16 let

Mladší umělci asi mají něco do sebe. Zpívající zajíček okouzlil i topmodelku Heidi Klum (47). Zpěvák kapely Tokio Hotel, který ještě donedávna nosil tlusté černé linky a nebylo vidno, zda je to kluk, nebo holka. Tom Kaulitz (31) si modelku vzal na Capri a to předloni v srpu. Heidi a Tom se jeden druhého nemohou podle fotografií nabažit a stále působí jako čerstvě zamilovaní.

Heidi Klum a Tom Kaulitz
Autor: instagram Heidi Klum a Tom Kaulitz

Vendula Pizingerová a Josef Pizinger = 15 let

U nás je asi momentálně nejsledovanějším párem Vendula Pizingerová (48) a Josef Pizinger (33), které dělí patnáct let. Nicméně z tohoto věkového rozdílu si Vendula nic nedělala a dokonce svému manželovi přesně v den jeho třiatřicátých narozenin přivedla na svět syna. Rozhovor o miminku naleznete zde. Sama podotkla, že porod po čtyřicítce není nic náročného, pokud je žena zdravá a v kondici. A na té Vendula poctivě dřela na výletech do přírody.

Vendula Pizingerová A Josef Pizinger
Vendula Pizingerová A Josef Pizinger

Lucie Bílá a Radek Filipi = 17 let

Lucie Bílá (54) a svalnatý Radek Filipi (37) spolu tvoří pár od jara 2017. Zpěvačku podle svých slov musel dlouho přemlouvat, ale dobře udělal. Tato dvojice působí taktéž velmi spokojeně a se svatbou nespěchají, i když už jsou nějaký ten rok zasnoubení. Lucie má za sebou už manželství s taktéž mladším Václavem Noidem Bártou (40) a i když manželství nevydrželo, dodnes jsou přátelé.

Lucie Bílá a Radek Filipi
Autor: TV Prima Lucie Bílá a Radek Filipi

Britská babička a vnuk = 45 let

A teď jeden britsko-egyptský bizár, kde si Britka Iris Jones (81) vzala Mohameda (36). V pořadu This Mornign dokonce popisovala postelové hrátky. Na chvíli se s matkou nebavili její synové, kteří byli proti sňatku a nelze se jim divit. Na Vánoce se ale přeci jen udobřili. Mohamed zatím nemá povolení k trvalému pobytu v Británii, ale vídají se s novomanželkou alespoň přes webkamery. Sňatek proběhl v Káhiře, kde se Iris kvůli vysokým teplotám necítila dobře a tak se vrátila zpět do Británie. Manžel už se podle jejich slov nemůže dočkat, až se o  ni bude moct starat.

Iris Jones si vzala o 45 mladšího Egypťana
Autor: Facebook/Iris Jones Iris Jones si vzala o 45 mladšího Egypťana

Znak doby

Pokud pomineme poslední případ, můžeme se tak bavit o domněnkách odborníků, podle kterých je mladší muž a starší žena znak doby. Ženy o sebe více pečují a připadají si atraktivnější a hlavně silnější. Bezesporu je to dáno jejich postavením ve společnosti, kdy ženy zaujímají vysoké posty ve firmách i politice. Většinou takové partnery volí energické dámy, které oceňují sílu a vášeň svých partnerů. Muž naopak dostane již „dospělou“ ženu, která ví, co chce.

Adriana Sklenaříková vypadá pořád fantasticky

Dítě po čtyřicítce? Slavné ženy, které přetočily biologické hodiny

reklama

Související témata: úspěšná žena , mladší milenec , mladší muži , partnerství , věkový rozdíl

reklama

Přečtěte si také

reklama